999 rezultate për

rezultat

Europa League: Rezultatet e të gjitha ndeshjeve të sotme Arsenali ka marrë fitoren e dytë radhazi në Europa League, pasi ka mposhtur Dundalkun me rezultatin e pastër 3-0 dhe ësh
Milani zhbllokon rezultatin ndaj Sparta Prague (VIDEO) Milani ka kaluar në avantazh ndaj Sparta Prague. Është Brahim Diaz ai i cili dërgoi topin në rrjetë në minutën e 24.
REZULTATET/ Shënohen 16 gola në 6 ndeshjet e Champions League (VIDEO) Barcelona nxjerr në pah dobësitë e Juventusit, pasi ia doli të triumfojë 0-2 në “Allianz Stadium”, në një ndeshje të cil
Rezultatet: Liga e Kampionëve, mbyllen të gjitha ndeshjet (VIDEO) Janë zhvilluar sonte ndeshjet e dyta të grupeve A,B,C dhe D ku nuk munguan rezultatet befasuese në disa prej ndeshjeve t
Bartomeu nuk jep dorëheqjen, do presë rezultatin e referendumit Përkundër pritshmërive, Joseph Bartomeu ka vendosur të mos japë dorëheqjen nga presidenca e Barcelonës dhe të qëndrojë a
Përfundim i çmendur apo ndeshje e trukuar? Me 4 lojtarë më pak barazuan rezultatin 2:2 (VIDEO) Ndeshja e ligës së parë të Kosta Rikës midis Municipal Grecia dhe Herediano kishte fundin më të çmendur të parë ndonjëhe
Liverpool përmbys rezultatin ndaj Sheffield (VIDEO) Pas barazimit brenda pjesës së parë, Liverpool ka arritur të përmbysë gjithcka në të dytën. Për vendasit ka shënaur J
Liverpool barazon rezultatin përballë Sheffield (VIDEO) Liverpool ka arritur të barazojë rezultatin përballë Sheffield në fundin e pjesës së parë. Pas një insistimi të gjatë
Biden testohet sërish për COVID-19, ky është rezultati i testit Kandidati i demokratëve për president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, ka rezultuar përsëri negativ në t
Dortmundit i mjaftojnë 45 minuta për të mposhtur Schalke 04 (VIDEO) Me rezultatin 3:0, Dortmund ka arkëtuar tri pikët e radhës në Bundesliga, duke mposhtur Schalken. Akanji hapi serinë
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Genoa (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllkur barazim pa gola, Interi ka arritur të shënojë në të dytën. Është i përhershmi Lukaku i
Real Madridi i jep leksion Barcelonës në "Camp Nou" (VIDEO) Skuadra e Real Madrid ka arritur që të fitojë ‘El Clasicon’ e luajtur në ‘Camp Nou’, duke mposhtur Barcelonën me rezulta
Super "El Clasico", Barcelona barazon rezultatin (VIDEO) El Clasico ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme. Janë shënuar 2 gola në vetëm 8 minuta. Pas golit të Valverdes,
Del rezultati i debatit të tretë mes Trump e Biden, kush ishte më i miri Sipas një sondazhi të televizionit CNN, kandidati demokrat për president të Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, ishte më i
Milani kalon në avantazh ndaj Celtic (VIDEO) Milani ka zhbllokuar sfidën ndaj Celtic në Skoci me Rade Krunic. Pikërisht eksperimenti i Stefano Piolit ka dhënë rez
Rezultatet e Europa League: Kumbulla i dhuron fitoren Romës, humbet Hysaj (VIDEO) Marash Kumbulla ka debutuar mbrëmjen e sotme në Europa League, pasi e ka nisur si titullar përballjen mes Young Boys dhe
Mbyllen pjesët e para, ja rezultatet e Championsit (VIDEO) Janë mbyllur pjesët e para të Champions League. Bayern udhëheq 2-0 ndaj Atl Madrid me golat e Coman dhe Goretzka.
Përfundojnë pjesët e para të takimeve të Ligës së Kampionëve, ja rezultatet Kanë përfunduar pjesët e para të takimeve të Champions League. Skuadra e Barcelonës ka shkuar në pushim me epërsi pre
Fiorentina në krizë rezultatesh, klubi "vjollc" nis negociatat me Sarrin Fiorentina vendosi të konfirmojë Giuseppe Iachinin në pankinë verën e kaluar, por rezultatet e këtij fillim-sezoni nuk j
Filipçe: Nëse pakoja e dytë s'jep rezultat, hapi i ardhshëm ora policore (VIDEO) Janë shterur të gjitha masat anti-kovid të cilat i kanë pasur në plan t’i zbatojnë autoritetet shëndetësore për të balla