999 rezultate për

rezultat

Dalin rezultatet e Exit Poll-it të parë: Për kë votuan amerikanët? Kanë dalë rezultatet e para të Exit Polleve në zgjedhjet presidenciale në SHBA. Exit Pollet janë për ata që kanë votu
Lumë golash, ja të gjitha rezultatet e Championsit (VIDEO) Atalanta e Berat Gjimshitit nuk bëri asnjë rezistencë ndaj Liverpulit duke u shpartalluar në Bergamo 0-5. Diogo Jota
Reali fiton mes spektaklit, Inter rrezikon kualifikimin (VIDEO) Reali i Madridit ka fituar 3-2 ndaj Interit me plot emocione. Vendasit e nisën mirë takimin teksa shënuan dy gola te
Çfarë ndodh nëse rezultati në zgjedhjet e ShBA-së është i barabartë Në SHBA nuk vendos shumica popullore se kush zgjidhet president, por ato që quhen kolegje elektorale. Janë 538 gjithë
Rezultate të dobëta, trajneri i Serie A pranë shkarkimit Giampaolo u ul në stolin e Torinos para fillimit të sezonit.Gjërat nuk po shkojnë siç duhet dhe tekniku është pranë shka
Befasohet Juventusi, Spezia barazon rezultatin (VIDEO) Juventusi po has vështirësi në kampionat edhe ndaj Spezias. Pas golit të avantazhit nga Morata vendasit kanë reaguar dhe
Juventusi zhbllokon rezultatin ndaj Spezias (VIDEO) Juventusi ka zhbllokuar rezultatin ndaj Spezias në shtëpinë e këtyre të fundit. Pëer "Zonjën e Vjetër" topin në rrjet
Udinese barazon rezultatin ndaj Milanit (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazhin minimal të Milanit, vendasit kanë arritur të barazojnë në fillimin e pjesës
Super Milan, "kuqezinjtë" kalojnë në avantazh ndaj Udineses (VIDEO) Milani ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Udineses në minutën e 19'. Një asist nga Ibrahimovic kthehet në gol n
Mungesat nuk ndikojnë, PSG siguron fitoren e rradhës (VIDEO) Paris Saint Germmain arrin të fitojë thellë në fushën e Nantes pavarësisht mungesave të shumta në formacion. Kampionët n
Super Armando Broja, përmbys rezultatin për Vitesse (VIDEO) Armando Broja është duke kaluar një moment shumë pozitiv në Holandë. Gjigandi shqiptar ka arritur të shënojë edhe në nde
Alaves me 10 lojtar, Barcelona barazon rezultatin (VIDEO) Menjëherë pasi Alaves mbeti me 10 lojtarë në minutën e 62', Barcelona arrin të barazojë rezultatin. Griezmann dërgon
Befasohet Barcelona, Alaves zhbllokon rezultatin (VIDEO) Barcelona është befasuar nga Alaves në shtëpinë e këtyre të fundit. Një top i cili nuk kontrollohet mirë nga portier
Liverpooli përmbys rezultatin ndaj West Ham (VIDEO) Liverpoo ka arritur të përmbysë rezultatin ndaj West Ham Pas golit të barazimit nga Salah i cili u fut në pjesën e dy
"Zgjohet" Interi, ngushton rezultatin ndaj Parmës (VIDEO) Pas golit të dytë, Interi më në fund ka reaguar duke ngushtuar rezultatin. Në minutën e 64', vetëm 5 minuta pasi u fu
Befasohet Liverpool, West Ham zhbllokon rezultatin (VIDEO) Liverpool është befasuar nga West Ham në minutat e para të takimit. Fornals ka dërguar topin në rrjetë që në minutën
Fantastik Chelsea, zhbllokon rezultatin ndaj Burnley (VIDEO) Chelsea ka zhbllokuar rezultatin ndaj Burnley që në mesin e pjesës së parë. Është afrimi i merkatos verore, Hakim Ziy
Kryemadhi ironizon Ramën: E ke pasur gjithnjë frikë Metën Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi tha sot se kryeministri Edi Rama, ka pasur gjithnjë frikë nga Ilir Meta. “E dëgj
Ekipi i vetëm në Serie A që nuk është mposhtur nga Juventusi, Spezia e Ismajlit duhet të ruajë rekordin Juventus do të kërkojë të reagojë në kampionat, teksa do të bëjë gjithçka për të lënë pas krahëve dy barazimet në Serie
Europa League: Rezultatet e të gjitha ndeshjeve të sotme Arsenali ka marrë fitoren e dytë radhazi në Europa League, pasi ka mposhtur Dundalkun me rezultatin e pastër 3-0 dhe ësh