999 rezultate për

rezultat

Chelsea përmbys rezultatin ndaj Sheffield (VIDEO) Chelsea ka përmbysur rezultatin ndaj Sheffield United. Pas golit të miqve, djemtë e Lampard reaguan duke barazuar fi
Betis nuk dorëzohet, barazon rezultatin ndaj Barcelonës (VIDEO) Pas golit të avantazhit nga Dembele, Betis ka arritur të barazojë në minutat e fundit të pjesës së parë. Për miqtë to
Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Real Betis (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Real Betis në minutën e 22'. Për vendesat topin në rrjetë e ka dër
Rezultatet: Kategoria e Parë, Grupi A dhe B Janë mbyllur sfidat e javës së dytë në Grupet A dhe B të Kategorisë së Parë, ndërsa bie në sy fitorja e thellë e skuadrë
Qendërmbrojtësi më i mirë i historisë, Marca zbulon rezultatet e sondazhit (FOTO LAJM) Spanjollja Marca ka kryer një sondazh në lidhje me mbrojtësin më të mirë të historisë së futbollit. Shumë emra të mëdhen
Përfundojnë disa nga ndeshjet në Europa League, ja rezultatet (VIDEO) Kanë përfunduar disa nga ndeshjet e ditës së enjte të vlefshme për Europa League. Në sy bie fitorja me përmbysje e Na
A është normal Griezmann? Shikoni çfarë bën (VIDEO) Barcelona po fiton me rezultatin 1-0 ndaj Dinamos së Kievit, e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Kampioneve. D
Në ditën e rëndësishme për popullin amerikan, Rihanna jep këtë mesazh (FOTO LAJM) Në SHBA votimet janë drejt fundit dhe brenda disa ditësh do të dalë emri i presidentit të ardhshëm. Edhe Rihanna si shum
Kategoria e Parë, Grupi B: Bind Egnatia, Lushnja mposht një rivale si Besa Përveç Superiores, sot ishte dita e startit edhe për Kategorinë e Parë. Në Grupin B, konkurrenca është e lartë teksa
Tirana e "përgjysmuar" mposht pastër Kukësin (VIDEO) Tirana fiton ndeshjen e parë të kampionatit ndaj Kukësit me rezultatin 2-0, edhe pse bardheblutë ishin të përgjysmuar ng
Tirana e nis aty ku e la, shënon dy gola të shpejtë ndaj Kukësit (VIDEO) Tirana po e nis në mënyrën më të mirë të mundshme sezonin e ri të Kategorisë Superiore. Kampionët në fuqi janë duke m
Trump deklaroi "fitoren", si po pritet në Shtëpinë e Bardhë rezultati Donald Trump doli në një konferencë për shtyp në orën 02:30 të së mërkurës, për të thënë se ai ka fituar, por se po bëhe
Vazhdon numërimi, Biden merr kryesimin në Uiskonsin Rezultatet nga Milëaukee i kanë kthyer Uisconsin, Joe Biden, i cili ka një epërsi në këtë shtet tani, deklaron Phil Matt
Dalin rezultatet e Exit Poll-it të parë: Për kë votuan amerikanët? Kanë dalë rezultatet e para të Exit Polleve në zgjedhjet presidenciale në SHBA. Exit Pollet janë për ata që kanë votu
Lumë golash, ja të gjitha rezultatet e Championsit (VIDEO) Atalanta e Berat Gjimshitit nuk bëri asnjë rezistencë ndaj Liverpulit duke u shpartalluar në Bergamo 0-5. Diogo Jota
Reali fiton mes spektaklit, Inter rrezikon kualifikimin (VIDEO) Reali i Madridit ka fituar 3-2 ndaj Interit me plot emocione. Vendasit e nisën mirë takimin teksa shënuan dy gola te
Çfarë ndodh nëse rezultati në zgjedhjet e ShBA-së është i barabartë Në SHBA nuk vendos shumica popullore se kush zgjidhet president, por ato që quhen kolegje elektorale. Janë 538 gjithë
Rezultate të dobëta, trajneri i Serie A pranë shkarkimit Giampaolo u ul në stolin e Torinos para fillimit të sezonit.Gjërat nuk po shkojnë siç duhet dhe tekniku është pranë shka
Befasohet Juventusi, Spezia barazon rezultatin (VIDEO) Juventusi po has vështirësi në kampionat edhe ndaj Spezias. Pas golit të avantazhit nga Morata vendasit kanë reaguar dhe
Juventusi zhbllokon rezultatin ndaj Spezias (VIDEO) Juventusi ka zhbllokuar rezultatin ndaj Spezias në shtëpinë e këtyre të fundit. Pëer "Zonjën e Vjetër" topin në rrjet