999 rezultate për

rezultat

Skandal në Spanjë, kapiteni i skuadrës së njohur në hetim për trukime ndeshjesh Radio spanjolle “Cope” ka ngritur dyshimet për një tjetër shitje ndeshjeje në kampionatin spanjoll. Bëhet fjalë për ndes
Dalin rezultatet, sa persona rezultuan pozitivë nga koronavirusi gjatë orëve të fundit Gjatë 24 orëve të fundit, janë testuar 170 qytetarë, 12 prej të cilëve kanë rezultuar pozitivë dhe bëhet fjalë për konta
Conte në pritje të rezultatit të testit ndaj koronavirusit, qëndron larg skuadrës Interi u kthye në stërvitje këtë javë, por raportohet se Antonio Conte ende po pret rezultatet e testit COVID-19, pranda
Shkon në 620 numri i triumfatorëve ndaj koronavirusit Në 24 orët të fundit janë testuar 238 qytetarë të dyshuar si të prekur me Covid-19, nga të cilët kanë rezultuar pozitivë
LDK në krye të Qeverisë së re? Rezultati i sondazheve Një skenari i kanë dhënë start këtë javë presidenti Hashim Thaçi dhe Lidhja Demokratike (LDK), nëpërmjet të cilit synojn
Dalin rezultatet e testeve të dyta te Frankfurt, asnjë i infektuar me koronavirus Skuadra gjermane e Frankfurt ka marrë rezultatet e testeve të dyta ndaj koronavirusit, ku asnjë prej lojtarëve dhe stafi
Rashica iu nënshkrua testit të koronavirusit, ky është rezultati Të enjten, lojtarët dhe stafi i Werder Bremen u testuan për COVID-19 në përputhje me rregullat e higjienës DFL. Që at
Jo gjithmonë bukur, këto janë selfie-t më të turpshme në botë (FOTO LAJM) Të bësh një foto selfie, tashmë është një trend global, të cilit vështirë se i shpëton çdokush që posedon një smartphone
16 vjeçarja në Berat u infektua me koronavirus, dalin rezultatet për familjarët e saj Një 16-vjeçare është rasti i ri i konfirmuar me koronavirus në Berat. Burime për abcneës.al bëjnë të ditur se kanë
Sportiello nuk shehë dritë në fund të tunelit, nuk i ikën Koronavirusi Vijon makthi për portierin e Atalantës, shok skuadre me Berat Gjimshitin, Marco Sportiello. Pasi ka kaluar një muaj nga
Foshnja 4 muajshe fiton betejën me COVID 19, priten rezultatet e nënës Klinika Infektive në Shkup ka reaguar pas kritikave kritikat nga nëna e foshnjës katër muajshe që u infektua me koronavi
Flet nëna e foshnjës së infektuar: 15 ditë në spital, mjekët nuk na tregojnë rezultatet Aleksandra Angellova, nëna e foshnjës katërmuajshe që uinfektua nga koronavirusi në Shkup, ka reaguar në facebook për ku
Jo gjithmonë bukur, këto janë selfie-t më të turpshme në botë (FOTO LAJM) Të bësh një foto selfie, tashmë është një trend global, të cilit vështirë se i shpëton çdokush që posedon një smartphone
Studimi: Rrezet e diellit e shkatërrojnë virusin shpejt Teksa e gjithë bota po përballet me një situatë të pazakontë të krijuar nga përhapja masive e koronavirusit, ka shpresë
Dibra vazhdon rezultatet fantastike ndaj koronavirusit Dibra më shumë se dhjetë ditë pa ndërprerë po vazhdon të kalon pa raste të reja me virusin korona, përkundër se testimet
Para se të blini online, njihuni me vajzat që u zhgënjyen nga produktet (FOTO LAJM) Blerjet online janë shumë praktike, pasi na kursjenë kohë e sidomos këto ditë karantine duket se janë zgjidhja ideale.
Zaev flet pasi u izolua: Po pres rezultatin e analizave Kreu i LSDM-së, Zoran Zaev konfirmoi përmes profilit të tij në Facebook se është në izolim për shkak të kontaktit me një
Farmacistët grekë kundër testimeve masive, rreziku që iu kanoset pacientëve Në Greqi, Shoqata Kombëtare Farmaceutike shprehet kunder testimeve masive. Ajo thekson se në fazën që ndodhet virusi, fa
U izolua në konvikt, del rezultati i analizave për Robert Berishën (FOTO LAJM) Pas rikthimit të tij nga Amerika, këngëtari Robert Berisha u fut në karantinë nga autoritetet e Kosovës. Ai u vendos në
Sela: Qeveria e vendosi në shtetrrethim Kumanovën Qeveria e Maqedonisë së Veriut sot pasdite prezantoi një shtetrrethim-orë policore në Komunën e Kumanovës – një ndalim t