rezultat

Rezultatet e VV, Albin Kurti merr 98.82% të votave Lideri suprem i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti është rizgjedh në krye të VV’së. Në zgjedhjet e sotme për kryetar part
Barça dyfishon rezultatin ndaj Betis (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Real Betis në "Estadio Benito Villamarín". Këtë herë është argjentinasi,
Votimet, rezultatet e para për Kurtin Votimet për kryetar të Vetëvendosje, kanë treguar se Kurti trumfon sërish. Në qytetin e Besianës kanë votuar pro z.
Golazo, super Bale kalon në avantazh Realin dhe mbyll pjesën e parë (VIDEO) Më në fund...Reali i Madrid po e shijon një fitore në La Liga. Autori i golit ka qenë uellsiani Bale i cili ka shënuar n
Shtoni pak kripë në shampoo dhe shihni rezultatin e pabesueshëm! Nëse keni flokë të yndyrshëm, që bëhen për t’u larë brenda ditës, provojeni këtë truk! Shtoni pak kripë të trashë në sha
Miqësorja Flamurtari - Pogon Szczecin përfundon si finalja Bayern - Manchester Utd Flamurtari ka zhvilluar edhe miqësoren e fundit në Antalia, para se të rikthehet në Shqipëri për të vijuar me ndeshjet e
Norwich shënon golin e barazimit ndaj Chelseat (VIDEO) Norwich ka befasuar Chelsean në "Stamford Bridge" duke i shënuar golin e barazimit. Autori i golit është Lewis duke
Dimovski kundër ligjit për shqipen Deputeti i VMRO-DPMNE-së, Ilija Dimovski, ka apeluar nëpërmjet një postimi në Facebook se Ligji për përdorimin e gjuhëve
Barcelona barazon rezultatin ndaj Sociedadit (VIDEO) Barcelona ka barazuar shifrat ndaj Real Socieadait në "Estadio Anoeta". Goli është shënuar nga sulmuesi uruguajan, L
Barcelona i kundërpërgjigjet Sociedadit, Paulinho rihap ndeshjen (VIDEO) Barcelona ka rihapur ndeshjen në "Estadio Anoeta" ndaj Real Soceidad. Është Paulinho ai që ka ngushtuar rezultatin p
Carvahal: Jemi më të bashkuar më shumë se kurrë Dani Carvajal është paraqitur në konferencë për shtyp pas humbjes së sotme ndaj Villarealit dhe analizoi me fjalët e tij
Polici nga Kosova duke pritur rezultatet në bastore Të enjten në mbrëmje ka nisur të përhapet me të madhe një fotografi ku shihet një pjesëtarë i Policisë së Kosovës brenda
Vietto hat-trick në debutim, Valencia kalon në çerek-finale të Copa del Rey (VIDEO) Skuadra e Valencias ka shënuar fitore të lehtë ndaj Las Palmasit duke fituar me shifrat 4-0, për të kaluar në çerekfinal
VAR në Itali me rezultate pozitive Video Assistant Referee, ose VAR, siç e njohin të gjithë, është instaluar në Serinë A këtë sezon dhe pas përfundimit të
Real Madrid fiton bindshëm ndaj Numancias dhe është shumë afër kualifikimit në çerek-finale (VIDEO) Real Madrid ka fituar me rezultatin e pastër 3-0 ndaj Numancias në "Nuevo Estadio Los Pajaritos". Ishte Gareth Bale a
Wenger: Ishte rezultati më i drejtë i ndeshjes Trajneri francez i Arsenalit, Arsene Wenger, i vjen keq që skuadra shënoi e para dhe e mbaroi ndehsjen në barazim. M
Juventus dyfishon rezultatin ndaj Torinos (VIDEO) Juventus ka dyfishuar shifrat ndaj Torins në "Allianz Stadium". Ai që ka shënuar është Mario Mandzukic në minutën e
Verona barazon rezultatin ndaj Juventusit (VIDEO) Verona ka barazuar shifrat ndaj Juventusit në "Stadio Marc'Antonio Bentegodi" Goli është shënuar nga një ish-juventi
Roma nuk di të përfitojë, ndalet nga Sassuolo në shtëpi (VIDEO) Roma nuk ka shkuar më shumë senjë barazim me Sassulon. Ndeshja u mbyll me rezultatin e barabartë 1-1. Pjesa e parë i
Ja çfarë pamë nga faza e parë e Superligës, të gjitha statistikat Skënderbeu është ekipi me sulmin më të fort, ndërsa Flamurtari ka mbrojtjen më të mirë të kampionatit. Këto janë statist