rezultat

Haradinaj: Me 6 Tetor kemi dhënë provën më të mirë të një demokracie të pjekur Kryeministri në detyrë, njëherësh kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, në emisionin në RTV Dukagjini, është deklaruar rreth
Heshtje në 'San Siro', Lecce barazon sërish rezultatin (VIDEO) Goli i avantazhit nga Piatek në minutën e 81' e mendua se do ti jipte tre pikët Milanit mirëpo nuk mendoi kështu Lecce e
Lecce barazon rezultatin në 'San Siro' (VIDEO) Pas një pjese të parë të mbyllur në avantazhin minimal të Milanit dhe me një lojë e cila bindi, pjesa e dytë ka nisur nd
Shpërthen 'San Siro', Milani zhbllokon rezultatin (VIDEO) Milani është duke bërë një ndeshje shumë të mirë përballë Lecces ku jo pak herë ka rrezikuar portën kundërshtare. Pas
Nuk reziston më United, Liverpool barazon rezultatin (VIDEO) Liverpool ka arritur të barazojë rezultatin në 'Old Trafford' në minutën e 85'. Pas shumë përpjekjesh 'the reds' arri
Bologna barazon rezultatin përballë Juventusit (VIDEO) Pas golit tw avantazhit nga Ronaldo nuk ka vonuar shumw edhe goli i barazimit nga Bologna. Miqtw arritwn tw barazonin
Befasohet Reali, Mallorca kalon në avantazh (VIDEO) Reali është befasuar nga Mallorca në shtëpinë e këtyre të fundit. Vendasit arritën të zhbllokonin rezultatin që në mi
Barcelona thellon rezultatin, shënon Messi dhe Suarez (VIDEO) Barcelona ka thelluar rezultatin ndaj Eibarit në transfertë. Katalanasit kanë shënuar dhe 2 gola të shpejtë Messin dhe S
"PO-ja më e rëndësishme në jetën time", ylli i City-t propozon të dashurën në stadium Ukraina ka bërë një super fazë eleminatoresh për 'EURO 2020', ku arriti kualifikim në ndeshjen përballë Portugalisë së C
DnV publikon rezultatet preliminare për 95% e të gjitha vendvotimeve Demokracia në Veprim ka publikuar rezultatet preliminare për 95% e të gjitha vendvotimeve në Kosovë. Sipas raportimit
Numërohen mbi 9500 vota të diasporës, ky është rezultati (FOTO LAJM) Tanimë janë numëruar mbi 9 mijë e 500 vota të ardhura nga jashtë Kosovës. Lëvizja Vetëvendosje prin bindshëm me 4905
Në krizë rezultatesh, Manchester United planifikon 4 blerje në janar "Djajtë e Kuq" pritet të jenë mjaft aktivë në afatin kalimtar të janarit, duke e përforcuar mbi të gjitha sulmin, në një
Vetëvendosje thellon diferencën, këto janë rezultatet aktuale Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve po vazhdon procesi i numërimit të 13 mijë e 500 votave të ardhura me postë.
Përfundon numërimi i votave nga diaspora në tavolinën e 7-të, ky është rezultati Ka filluar procesi i numërimit të rreth 13 mijë e 500 fletëvotimeve të cilat kanë ardhur nëpërmjet postës gjatë periudhë
Shpresat zhbllokojnë rezultatin përballë Kosovës U21 (VIDEO) Shpresat e Shqipërisë janë duke u përballur me shpresat e Kosovës në 'Elbasan Arena'. Kuqezinjtë kanë arritur të zhbl
Shqipëria shkatërron Moldavinë, i shënon 'poker' golash (VIDEO) Një Shqipëri krejtësisht tjetër. Një Shqipëri që shënon shumë gola dhe nuk është më ajo Shqipëria pa plan si ajo e Panuc
Super Shqipëria, Cikalleshi zhbllokon rezultatin përballë Moldavisë (VIDEO) Shqipëria ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Moldavisë, në shtëpinë e këtyre të fundit. Cikalleshi ka arrit
'Fadil Vokrri' në festë, Kosova zhbllokon rezultatin (VIDEO) Kosova ka arritur të kalojë në avantazh përballë Malit të Zi në'Fadil Vokrri'. Kapiteni Rrahmani arriti të dërgonte n
Gjermania me 10 lojtarë zhbllokon rezultatin përballë Estonisë (VIDEO) Gjermia edhe pse me një lojtar me pak nga minuta e 14' pas daljes me të kuq te Emre Can ka arritur të zhbllokojë rezulta
Bale barazon rezultatin përballë Kroacisë (VIDEO) Uellsia e ka barazuar rezultatin në 1-1 kundër Kroacisë. Ishte anësori i Real Madridit, Gareth Bale, ai që shënoi për