999 rezultate për

rezultat

Përdore vetëm një herë në ditë dhe lëkura juaj do duket sikur jeni 20 vjeç Në këtë artikull, ne do t’ju paraqesim një ilaç që do t`i bëjë rrudhat në lëkurën tuaj më pak të dukshme dhe gjithashtu
Drita u mposht në Suedi, tifozët dhurojnë spektakël (FOTO LAJM) Drita e Gjilanit nuk arriti të linte gjurmë në Ligën e Kampionëve duke u mundur nga Malmo në Suedi. Kjo ishte ndeshja e
U mposht në ndeshjen e kthimit, Shkëndija kualifikohet më tej në Champions Shkëndija e Tetovës, zhvilloi sot përballjen e kthimit ndaj uellsianëve të TNS, pas triumfit 5-0 në Shkup. U duk se gjit
Drita i jep fund aventurës në Champions League Ka përfunduar edhe sfida tjetër midis Malmos dhe Dritës. Ekipi kosovar nuk ka dhënë asnjë shenjë ekzistence në fushë duk
Hidhni në mjaltë një lugë kripë, vendoseni poshtë gjuhës dhe prisni rezultatet fantastike Pjesa më e mirë e këtij mjekimi qëndron në faktin se ju mund ta përgatisni atë në shtëpinë tuaj. Sekreti është kripa
Qëlloi gjashtë rezultate dhe me 1.5 euro fitoi shumën marramendëse (FOTO LAJM) Duket se Botërori nuk ka gëzuar vetëm tifozët francëz dhe skuadrën e tyre që u bënë Kampion Bote përsëri pas 20 vitesh.
Fantastike Kroacia, "tallet" në zonën franceze dhe barazon rezultatin (VIDEO) Kroacia ka reaguar shumë shpejt ndaj Francës. Kroatët nuk kanë pritur më gjatë por kanë barazuar shifrat në minutën
Habit "ylli" i MotoGP: Tërhiqem në fund të sezonit Piloti spanjoll i Hondës, Dani Pedrosa ka njoftuar papritur se përfundimi i këtij sezoni do të jetë i fundit për të pasi
Kroatët po bëjnë historinë, fotografitë magjike të mbrëmjes së djeshme Kroacia siguroi biletën për në finalen e Kampionatit Botëror për herë të parë në historinë e tyre. Kroacia ka mposht
Përfundon në barazim 90 minutat mes Kroacisë dhe Anglisë, ndeshja shkon në shtesë (VIDEO) Në “Luzhniki Stadium” po luhet mbrëmjen e sotme gjysmëfinalja e dytë e Kupës së Botës “Rusi 2018”. Një gjysmëfinale e
Pakult shpërthen pas barazimit: Pse na quani favoritë? Trajneri i Kukësit, Piter Pakult është dukur shumë i nervozuar në konferencën për shtyp, pas barazimit me Valetan. Austr
Kroacia barazon rezultatin ndaj Anglisë (VIDEO) Kroacia ka barazuar rezultatin ndaj Anglisë në "Luzhniki Stadium". Ai që ka barazuar është Ivan Perisic që realizoi
Anglia e mbyll në avantazh pjesën e parë kundër Kroacisë (VIDEO) Në “Luzhniki Stadium” po luhet mbrëmjen e sotme gjysmëfinalja e dytë e Kupës së Botës “Rusi 2018”. Pjesa e parë mbyll
Kroacia në delir, kualifikohet në gjysmëfinale të Kupës së Botës (VIDEO) Kroacia ka bër mrekullinë e madhe duke u kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Botës. 90 minuta e kohës së rregull
Asgjë nuk ka mbaruar, Rusia barazon rezultatin ndaj Kroacisë (VIDEO) Rusia ka barazuar rezultatin ndaj Kroacisë në "Fisht Olympic Stadium". Ai që ka shënuar është mario Fernandez që rea
Kroacia barazon rezultatin ndaj Rusisë (VIDEO) Kroacia ka barazuar gjithçka ndaj Rusisë në "Fisht Olympic Stadium". Ai që ka shënuar është Kramaric që realizon në
Suedia e pafuqishme, dyfishohet rezultati nga anglezët (VIDEO) Anglia ka dyfishuar shifrat ndaj Suedisë. Golin e dytë e ka shënuar Dele Alli me kokë në minutën e 58'. Këto gol
Zhbllokohet rezultati në ndeshjen Suedi-Angli Anglia ka zhbllokuar shifrat duke kaluar në avantazh me anë të një goli me kokë në minutën e 30'. Një goditje këndi k
Ronaldo: Rezultati është zhgënjyes, Tite të qëndrojë Eliminimi nga Botërori është një moment për të bërë analiza dhe “Fenomeni” Ronaldo thotë se është një rezultat i tmerrsh
Belgjikë-Brazil, statistikat e pjesës së parë Belgjika e ka mbyllur në avantazh 2-0 pjesën e parë në takimin kundër Brazilit e vlefshme për ½ e Kupës së Botës, Rusi 2