999 rezultate për

rezidenciale

Apeli nënës për vajzën me autizëm: Më ndihmoni, vajza po dëmton veten Një nënë 23 vjeçare, e një vajze 7 vjeçe me spektër të autizmit dhe e një djali 3 vjeçar kërkon ndihmë në Fiks Fare, në
Deputeti ia mbyll gojën Thaçit: Kemi nevojë për spitale dhe jo për rezidenca shtetërore Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku ka reaguar në lidhje me kërk
Shqiptari rrëfen tmerrin në Londër: Njerëzit vareshin me çarçaf Zjarri masiv që përfshiu kullën rezidenciale “Grenfell” ku banonin gati 600 persona ka tronditur botën. Ndërkohë fla
Ademi e pranon: Bashkia përgjegjësi për Jetimoren Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, ministri i Mirëqenies Sociale, Blendi Klosi, si edhe përfaqësues nga sh
Skandali në Shkodër/ Meta: Të vihen përpara ligjit të gjithë shkelësit e tij Gjatë bashkëbisedimit, Meta dhe Totozani diskutuan mbi ngjarjen e rëndë të ndodhur në Qendrën Rezidenciale të Fëmijëve 6
Dhjetë qiellgërvishtëset më të bukura të vitit (FOTO-LAJM) Qiellgërvishtësja Eight Spruce e cila ndodhet në në Nju Jork, është në krye të dhjetë qiellgërvishtëseve më të bukura në