999 rezultate për

rezervuarit

Nxirret nga uji trupi i pajetë i 40-vjeçarit nga Fieri, deputeti falenderon polumbarët (FOTO LAJM) Polombarët dhe policia kanë nxjerr pas 6 orësh trupin e pa jetë të 40 vjeçarit Hajredin Xhelo i cili gjeti vdekjen mesdi
Predha, granata e fishekë në digën e Rezervuarit të Divjakës Update- Punimet për rikonstruksionin e digës së rezervuarit të Divjakës, kanë rezultuar edhe me gjetjen e një sasie muni
Gjenden granata dhe fishekë në Rezervuarin e Divjakës. Pezullohen punimet Sot janë gjetur granata dhe fishekë në digën e rezervuarit të Divjakës. Per shkak të këtyre municioneve, Ministria e Buj
Eksploziv ndaj rezervuarit të ujit, në Mirditë disa fshatra pa ujë Banorët e shtatë fshatrave të komunës së Kacinarit në Mirditës kanë mbetur pa ujë të pijshëm nga nata e kaluar pasi një
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.