999 rezultate për

rezervuar

HOROSKOPI/ Ditë e re, kismet i ri: Çfarë kanë rezervuar yjet për nesër Dashi Do përjetoni mjaft çaste te lumtura sot ne jetën tuaj sentimentale dhe nuk do preferoni te ndaheni asnjë çast n
HOROSKOPI/ Jini pozitivë, mësoni çfarë kanë rezervuar yjet për sot Dashi Në dashuri bëni mirë që të ruani qetësinë dhe të mos i trazoni ujërat. Do të ishte mirë që ti shmangnit polemik
HOROSKOPI/ Ditë e re, kismet i ri: Çfarë kanë rezervuar yjet për nesër Dashi Në dashuri duhet të tregoni më shumë për vëmendje, veçanërisht në historitë e lindura rishtas. Kushtojini kujde
HOROSKOPI/ Ditë ideale për të takuar partnerin, çfarë kanë rezervuar yjet sot Dashi Qetesia do mbizoteroje gjate gjithe kesaj dite ne jeten tuaj ne cift sot. Do flisni per ato qe keni kaluar dhe
Plane për plazh? Çfarë ka rezervuar moti për sot Vendi ditën e sotme do të shoqërohet me vranësira dhe ulje temperaturash gjatë mesditës. Sipas MeteoAlb vijon paradit
Qeveria i shembi shtëpinë, shoferi i autobusit mbyt qëllimisht 21 fëmijë (VIDEO) Hetuesit në Kinë kanë dalë në përfundimin se aksidenti me autobusin e nxënësve që mori 21 jetë, ishte i qëllimshëm.
HOROSKOPI/ Kjo është dita juaj, çfarë kanë rezervuar yjet për sot Dashi Nuk përjashtohet mundësia që ju të vendosni që të ndërprisni lidhjet me persona që i keni ndjerë të largët. Në
HOROSKOPI/ Çfarë kanë rezervuar yjet për nesër për ata që sot patën një ditë të vështirë Dashi Dite e bukur dhe mjaft pozitive kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni si ne ëndërr ne krahët e
HOROSKOPI/ Financat dhe dashuria, çfarë kanë rezervuar yjet këtë fillim jave E hënë, 6 korrik 2020 Dashi Është tepër e rëndësishme që të qëndroni brenda kufijve këtë jave. Me Mërkurin që larg
HOROSKOPI/ Kjo ishte javë ters, por çfarë kanë rezervuar yjet për nesër Dashi Dite shume e paqëndrueshme dhe here pas here e mbushur me mosmarrëveshje kjo e sotmja. Mundohuni me çdo mënyre
HOROSKOPI/ Puna dhe dashuria, çfarë kanë rezervuar yjet për nesër Dashi Edhe kjo e premte do të jetë një ditë mjaft e favorshme për dashurinë, ndaj mundohuni që të përfitoni. Ajo për
Kjo është një ditë me fat, zbuloni çfarë kanë rezervuar yjet për këtë fillim jave Dashi Në dashuri jeni pak i/e nënshtruar. Po ashtu personat e kësaj shenjë janë edhe nervozë. Shmangni problemet, shm
Horoskopi i ditës së sotme, çfarë kanë rëzervuar yjet për secilën shenjë Dashi Kjo është një periudhë shumë pozitive, e cila do ju gjej shumë energjik dhe me dëshirë për të vepruar. Mundohun
Është momenti të tregoheni të kujdesshëm, mësoni çfarë kanë rezervuar yjet për sot Dashi Nëse keni nevojë për më shumë vëmendje, duhet të ngrini zërin më shpesh. Ju takon juve të jeni në “qendër të sk
Këtë muaj do hiqni dorë nga xhelozitë, çfarë kanë rezervuar yjet për secilën shenjë Dashi Nëse jeni të hutuar në lidhje me ndjenjat tuaja për dikë, përpiquni të reflektoni dhe të qartësoheni. Mos nënvler
Horoskopi i së shtunës, çfarë ka rezervuar fati për të lindurit e çdo shenje E shtunë, 30 Maj 2020 Dashi Përpiquni të mos ndikoheni nga fjalët e këqija të një personi. Përpiquni të injoroni r
Breshëri plumbash në Mat, kapet 25 vjeçari Policia ka arrestuar në Mat një 25 vjeçar pasi qëlloi me armë zjarri në drejtim të një banese. Menjëherë pas njoftimi
Policia bën apelin e rëndësishëm për çiklistët e pabindur (VIDEO) Policia e Shtetit ka bërë një njpftim për të gjithë ata të cilët përdorin biçikletat, në mënyrë që të shmangen aksidente
Reflektoni para se të zgjidhni, çfarë kanë rezervuar yjet për secilën shenjë Dashi Gjatë kësaj periudhe do të keni shumë energji, por bëni kujdes me paratë, pasi mund të keni projekte që do të n
E rëndë në Përrenjas, 14 vjeçari mbytet në rezervuar Një fëmijë është mbytur në një rezervuar mesditën e sotme në Prrenjas . Ngjarja ka ndodhur në fshatin Katjel të Përre