999 rezultate për

rezervat

Nuk mund të përdorte prezervativ? Prezantuesja: Maradona ishte një kalë i çmendur, më erdhi në shtëpi Prezantuesja e njohur, Raffaella Carra ka kujtuar momentet e çmendura me Diego Maradonën. E intervistuar nga e përjav
Farmacistja flet hapur: Meshkujt shqiptarë kanë turp të blejnë prezervativë Ditën e djeshme në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u diskutua lakuriqësia në prani të fëmijëve dhe situata të tjera që vendo
"Vetëm në shtëpi e përdor prezervativin?", thyen rregullat dhe gjobitet moderatorja shqiptare (VIDEO) Moderatorja seksi Einxhel Shkira është gjobitur nga policia mbrëmjen e djeshme pasi ka dalë në rrugë pas orës 22:00, duk
"Me shtetin mos e krruaj", Artan Hoxha tregon ç'i ka ndodhur Mihal Kokëdhimës (VIDEO) Gazetari i njohur Artan Hoxha ditën e sotme ka ndarë në profilin e tij në Facebook pamje nga Porto Palermo teksa sjell s
Stadiumet bosh po penalizojnë rezervat dhe trajnerët që po ndëshkohen nga arbitrat Tommaso Berni, portieri i tretë tek Interi që nuk ka asnjë paraqitje në gjashtë edicione, u përjashtua nga banka e rezer
Përdoret për trajtimin e COVID-19, SHBA blen të gjitha rezervat në botë Zyrtarët amerikanë i kanë blerë të gjitha rezervat e ilaçit Remdesivir për muajin korrik dhe 90 për qind të rezervave pë
Deschamps për rinisjen e Bundesligës: Gjithçka është bërë për çështje ekonomike dhe jo futbollistike “Ishte një zgjedhje e mençur dhe koherente!”. Didier Deschamps, trajneri i Francës, në një intervistë të dhënë për “Le P
Arthur akoma edhe më afër Juventusit, po stërvitet me rezervat Arthur, së bashku me Miralem Pjanic, janë dy lojtarët që po gëzojnë vëmendje të madhe, derisa Barca e Juventus lidhen me
Trump e pranon: Drejt fundit rezervat kombëtare të paisjeve mbrojtëse për mjekët Në konferencën e përditshme për shtyp lidhur me koronavirusin, Presidenti Donald Trump e pranoi se rezervat kombëtare të
Shitje masive e prezervativëve në Australi, për t’i mbrojtur gishtat nga koronavirusi Australianët kanë blerë pako me prezervativë në panik, duke besuar se do të ndihmojnë në mbrojtjen kundër koronavirusit.
Harrojeni prezervativin e zakonshëm, po vjen ai modern që do katër duar për ta hapur (VIDEO) Pasi deri më sot jemi njohur me prezervativët me aromë, ato floureshentë, madje edhe ata vegan, ky është kufiri i ri për
6 justifikimet që nxjerrin burrat kur nuk duan të përdorin prezervativ Janë të gjitha justifikime patetike egoiste që nuk marrin parasysh rreziqet e shëndetit, tuajin dhe të tij si edhe rrezi
Qeveria Haradinaj harxhoi 4.7 milionë euro nga rezervat, mbesin vetëm 100 mijë € Për shpenzimin e rezervave Qeveria Haradinaj u kritikua në vazhdimësi, por sipas zyrtarëve të Qeverisë së dorëhequr kjo
Pasi ta lexoni këtë, kurrë nuk do e mbani prezervativin në kuletë Ata të cilët e dinë rëndësinë e prezervativit si mjet për parandalimin e sëmundjeve të transmetueshme seksualisht, me si
Kosova drejt "zisë së urisë", nuk përmbushen rezervat me grurë Rendimentet për një hektar sillen rreth 4 mijë kilogramë e që i bije që të jenë grumbulluar rreth 200 mijë tonë. Me këto
Shqipëria një "prezervativ", kurse Kosova një fantazëm: Si e imagjinon artisti gjerman Europën (FOTO LAJM) Të gjithë e njohin Italinë në hartë për shkak të formës së çizmes, por një gjerman ka prezantuar mënyrën se si i sheh h
Alarm: Toka ka shpenzuar rezervat, po jetohet me kredi (FOTO LAJM) Më 29 korrik njerëzimi hedh hapin tej një pragu alarmues. Kjo datë shënon ditën e shterimit të resurseve të Tokës, pikë-
Meta refuzon dekretimin e ligjit për "Rezervat shtetërore" Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka refuzuar ditën e sotme dekretimin e ligjit për ‘Rezervat shtetërore’. Sipas tij
Pse Rusia po kthehet në blerësin më të madh të arit në botë? Bankat qendrore në mbarë botën, në tremujorin e parë të vitit 2019 blenë sasinë më të madhe të arit në gjashtë vitet e f
Tonelata, 5 vendet me rezervat më të mëdha të arit në botë (FOTO LAJM) Për 5.000 vjet, ari ka dëshmuar statusin e tij si ruajtja e fundit e vlerës. Investitorët e sotëm nxitojnë për të blerë