999 rezultate për

rexho

Eraldo Rexho e pranon hapur: Jam zënë me Encën! Ndër të ftuarit e puntatës së sotme në spektaklin “Shiko Kush LUAN” ishte një nga gazetarët më të njohur Eraldo Rexho.
Arsyen e di vetëm ajo, gazetari i njohur i shpreh publikisht dashurinë Ingritit (FOTO LAJM) Gazetari i njohur shqiptar, Eraldo Rexho njihet për shoqërinë e ngushtë me shumë prej vajzave të njohura të showbizit sh
Në pritje të ëmbël? Zbulohet e vërteta e shtatzënisë së Adelina Ismailit (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, në rrjet u përhap lajmi se këngëtarja e njohur, Adelina Ismaili, është shtatzënë për herë të dytë. G
Mburoja e "Çipurit" që i shpëtoi jetën nga atentati i frikshëm Armando Sulejmani është i vetmi i mbijetuar i atentatit të tre ditëve më parë në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë ku mbet
Atentati që tronditi Vlorën, si i shpëtoi për herë të dytë vdekjes “Çipuri” Akoma nuk janë identifikuar autorët e atentatit të djeshëm në Vlorë. Shenjestra, Armando Sulejmani i njohur ndryshe s
Kapet njeriu me kallashnikov në Vlorë, shëtiste rrugve Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 36-vjeçar, i cili u kap teksa qarkullonte me armë zjarri në qytet. Siç bën të dit
Eraldo Rexho kujton Adelën: 6 muaj pa ty, engjëlli im! (FOTO LAJM) Që prej ndarjes tragjike nga jeta të Adelajda Xhamanit, miku i saj i ngushtë Eraldo Rexho ka shprehur në rrjetet sociale
Arditit i del situata nga kontrolli, Blerina i nxjerr në shesh të vërtetën Blerina Bombaj është padyshim dietologia më e njohur shqiptare, dhe që gjithmonë vë theksin në ushqimet bio duke u kujde
Këngëtarja tregon hapur pse ndërpreu bashkëpunimin me Flor Mumajesin Të gjithë i mbajnë mend bashkëpunimet mes këngëtares Evi Reci dhe Flori Mumajesit. Hitet “I ngjan asaj”, “Jemi të dy
Arrestohet shqiptari për krime lufte në Bosnje Sot në orët e para të mëngjesit policia ka arrestuar një shqiptar në Brçko të Bonjes, pasi akuzohet për krime lufte.
Grida Duma sued for fraud Grida Duma is sued for fraud by a citizen, who directly accuses her and Roland Rexho. They both were owners of "Christia
Grida Duma paditet në Prokurori për mashtrim Grida Duma paditet në Prokurori nga një person për mastrim. Kallëzimi është ngritur pak ditë më parë nga shtetasi, i cil