999 rezultate për

rexhepi

Të dënuar me 25 vite burg për vrasje, kush janë 3 emrat e shumëkërkuar nga policia (FOTO LAJM) Policia ka nxjerrë sot emrat e tre personave të tjerë të shpallur në kërkim për vrasje. Dritan(Gramos) Rexhepi, Bleda
Historia e pazbuluar e kryetarit të Bashkisë së Tiranës: U diplomua në Kembrixh, por u burgos nga komunistët Publikohet historia e panjohur e Rexhep Jellës, pinjoll i një prej familjeve autoktone më të njohura tiranase, i cili p
Bossi shqiptar i kokainës në Ekuador: Ëndërroja të mbaroja juridikun! Gramoz Rexhepi, personi që akuzohet se qëndron në krye të rrëmbimit dhe vrasjes së Jani Prengës, ka rrëfyer së fundmi se
Intervista e Hoxhës me shqiptarin në Ekuador: Arratisjet e bujshme e trafiqet me bosat (VIDEO) Publikohet intervista e gazetarit Artan Hoxha me Dritan Rexhepin, 40 vjeçarit nga Velça i dënuar aktualisht me 13 vite b
Dalin pamjet: Kështu bëhet luftë në burgun e Ekuadorit ku rri Gramoz Rexhepi (VIDEO) Gazetari Artan Hoxha publikoi sot në Abc News intervistën me Gramoz (Dritan) Rexhepin në lidhje me pengmarrjen e Jan Pre
Pengmarrja dhe eliminimi i Jan Prengës, Dritan Rexhepi flet nga burgu i Ekuadorit: Pse më lidhin me ngjarjen Ashtu siç kishte paralajmëruar, gazetari investigativ Artan Hoxha publikon sot në Abc News intervistën Gramoz (Dritan) R
Publikohet sot telefonata me Gramoz Rexhepin, del fotoja e tij nga burgu i Ekuadorit Artan Hoxha pritet të publikojë sot në AbcNeës telefonatën me Dritan Rexhepin nga burgu i Kuitos në Ekuador. Ndërkoh
Artan Hoxha tregon të pathënat e telefonatës me Dritan Rexhepin Gazetari investigativ Artan Hoxha ka treguar me një status në rrjetin social Facebook se ka arritur të marrë një intervi
Si u thye besa, çfarë u zbulua nga biseda e vëllait të Prengës me Rexhepin në Ekuador Policia e shtetit po vazhdon të zbardhë ngjarjen e ndodhur në 17 janar ku u rrëmbye dhe u eliminua në mënyrë makabre 49
"Unë të jap besën", çfarë u zbulua nga biseda e vëllait të Prengës me Rexhepin në Ekuador Policia e shtetit po vazhdon të zbardhë ngjarjen e ndodhur në 17 janar ku u rrëmbye dhe u eliminua në mënyrë makabre 49
"Mos e prekni kokainën", zbardhen telefonatat pas pengmarrjes mes familjes Prenga dhe Rexhepit Sot dyjavë nga pengmarrja e bujshme në Kamzë, ku si pasojë e torturave ka ndëruar jetë 49 vjeccari Jan Prenga. Mësohe
Artan Hoxha tregon si e telefonoi Gramoz Rexhepi nga burgu: Pse m'ke përmendur emrin? Një deklaratë e fortë është bërë mbrëmjen e sotme nga gazetari Artan Hoxha në "Opinion". Hoxha ka treguar se si Gram
"Koka" e rrjetit, kush është shqiptari që urdhëroi nga burgu i Ekuadorit tre bandat për rrëmbimin e Prengës Përvec zgjerimit të hartës së trupi për gjetjen e trupit të Jan Prengës, burime policore kanë njoftuar se janë zbuluar n
Bëri namin 10 vite më parë, rikthehet fuqishëm Dafina Rexhepi (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend këngëtaren Dafina Rexhepi e cila bëri namin në vitin 2010 me hitin "Delicious" dhe më p
Dalin pamjet nga përleshja e Getoar Selimit me kryetarin e Komunës (VIDEO) Të mërkurën e kësaj jave rrugët e Kosovës nuk kanë qenë fort të qeta. Kjo pasi në Prizren ka pasur një përleshje fizi
"Personi që u filmua duke blerë vota, nuk është as anëtar i Lëvizjes Vetëvendosje" (VIDEO) Zëdhënësi për media nga Lëvizja Vetëvendosje, Arlind Manxhuka, i ka kundërshtuar raportimet se një person me emrin Qamil
Vetëm kështu arrij të të ndjej pranë: Fjalët prekëse të vajzës së ish-kryeministrit Rexhepi (FOTO LAJM) Sot bëhen dy vite nga vdekja e ish-kreyeministrit të Kosovës, Bajram Rexhepi. Pikërisht në këtë datë nuk kishte si të
Dy vite nga vdekja e ish kryeministrit Bajram Rexhepi Në prill të 2017, ish-kryeministri u shtrua në QKUK për shkak të një sulmi shëndetësor në organet vitale, ndërsa më pas
Skandali me fajde: “200 mijë euro i ka marrë Kadri Veseli” (VIDEO) Nënshkrimi i kontratës dhe marrja e lejes për ndërtimin e një spitali në hapësirat e QKUK-së, dyshohet se ka përfshirë n
Rexhepi: Nëse Buzaku është mysliman, edhe qentë janë mysliman Në pres konferencën e ftuar për gazetarët nga BFI-ja, Reis Ulema Ef. Sulejman Rexhepi u pyet nga gazetarët se a do të r