999 rezultate për

rexhep

Kur New York Times shkruante: Si Kosova u bë tokë pjellore e ISIS? “Çdo të premte, pak kilometra nga statuja e Bill Klintonit, që ka ngritur krahët duke përshëndetur, qindra të rinj me mj
Gega: Dolëm pa humbje, kjo e rëndësishme Trajneri i Partizanit, Skënder Gega, nuk e ka cilësuar si një dramë barazimin ndaj Kastriotit. Ai mendon se fusha ishte
EMRI/ Shpallet në kërkim personi që kërcënoi gazetaren Shpallet në kërkim personi që kërcënoi autoren dhe drejtuesen e emisionit "BOOM", Fiori Dardha. Bëhet fjalë për shtet
Mësuesi rreh drejtorin në Kamenicë Policia rajonale e Gjilanit ka bërë të ditur se dje, një mësues ka rrahur drejtorin e shkollës “Rexhep Mala” në Topanicë
Si nisi dhe u zhvillua përplasja e fiseve Rexhepi-Muça-Çapja në Elbasan Më 23 korrik 2009 ekzekutohet Roland Rexhepi. Ish-agjentit i antikrimit në policinë e Elbasanit, gjeti vdekjen pasi dy b
Formacionet zyrtare: Skënderbeu-Partizani, Gega befason me Rexhepin dhe rolin e Atandës Kampionati shqiptar rinis sot me ndeshjen Skënderbeu-Partizani. Në stadiumin e Korçës pritet një ndeshje shumë e fortë,
Haradinaj përkulet para varreve të dëshmorëve Kryeministri Ramush Haradinaj ka bërë homazhe tek varrezat e dëshmorëve të kombit, Rexhep Mala dhe Nuhi Berisha gjatë di
Kjo është dëshmia e Rexhep Selimit i intervistuar nga Tribunali i Hagës Në vitin 2004 Rexhep Selimi, tash deputet i Kuvendit të Kosovës, ishte intervistuar nga zyrtarë të Tribunalit të Hagës n
Shpërthen hoxha nga Mitrovica: Turqia kërkon të asimilojë shqiptarët Hoxha kontrovers nga Mitrovica, Fatmir Latifi, i cili njihet për deklarata e tij të ‘famshme’ për shumë çështje, e ka pr
Gjykata e Krujës liron nga burgu Rexhep Rrajën Gjyqtarja Engjellushe Tahiri liron nga burgu Rexhep Rrajan. Seanca gjyqësore ndaj tij u zhvillua në orën 15 në Gjykaten
Prokuroria merr vendimin për Rexhep Rrajën Ditën e sotme Prokuroria ka marrë vendimin për të dhënë pretencën në gjykatë për për Rexhep Rrajën, djalin e deputetit t
Rexhep Rraja drejt lirimit, gjykata pranon gjykim të shkurtuar Rexhep Rraja, i akuzuar fillimisht nga e dashura Xhisiela Maloku për përdhunim, dhumë fizike dhe përndjekje duket se do
Dalin detaje për vrasjen e Imerit, Thaçi fajëson Rexhep Selimin Sot janë bërë 19 vite që nga vrasja e anëtarit të LDK-së, Imer Imeri. Kjo vrasje, ashtu si shumë vrasje të ndodhura të a
Dosja "Xhisiela", çfarë kërkoi Rexhep Rraja para gjykatës Gjykata e Krujës ka nisur procesin për gjykimin e dosjes "Xhisiela", ku djali i deputetit socialist, Rrahman Rrajës, Rex
Dosja "Xhisiela" shkon në gjykatë, Rexhepi bën lëvizjen e papritur Për dosjen e njohur "Xhisiela", është marrë një vendim ditën e sotme ku është vendosur që të shkojë për gjykim. Nga
U lanë vetëm në Prokurori, çfarë tha Rexhepi përballë Xhisiela Malokut Së fundmi janë zbardhur përgjimet ambjentale midis Rexhep Rrajës dhe Xhisiela Malokut, te cilët u lanë vetëm në Prokuror
Puthje plot pasion, kjo është fotoja e Rexhepit dhe Xhisielës pasi dalin nga hoteli (FOTO LAJM) Ka dalë fotoja e shkëputur nga kamerat e sigurisë ku është fiksuar momenti i daljes nga një hotel në Fushë-Krujë i Xhisi
Rexhepi në burg, Xhisiela e mbështet para gjykatës Ditën e sotme Gjykatën e Apelit në Tiranë ka marrë vendimin për Rexhep Rrajën, duke e lënë në "arrest me burg". Po
Rexhep Rraja mbetet në burg, avokati thotë se të rinjtë digjen sot për qejf me cigare Djali i deputetit Rrahman Rraja, Rexhepi mbetur në burg sërish sot me vendim të gjykatës së Apelit në Tiranë edhe pse ki
Rraja kërkon lirinë, çfarë do vendosë sot Apeli për fatin e djalit të deputetit Djali i deputetit të PS Rrahman Rraja, Rexhep Rraja, pak kohë më parë kërkojë lirinë nga burgu me pretekstin se ish e da