Shuhet në aksident ajror ikona e basketbollit Kobe Brayant (FOTO LAJM)
999 rezultate për

rexha

Edhe një herë krenarë, Dua Lipa dhe Bebe Rexha pjesë e jurisë së spektaklit të madh (FOTO LAJM) Dy këngëtaret e njohura shqiptare me famë botërore, Dua Lipa dhe Bebe Rexha, kanë bërë të ditur se do të jenë pjesë e se
Bebe Rexha e surprizuar, kënga e saj shpallet më e mira e dekadës (VIDEO) “Meant to Be” nga Bebe Rexha është kënga më e suksesshme e muzikës ‘Country’ në këtë dekadë. Top lista më e njohur am
Koalicioni LDK-VV edhe më larg: Deputeti i VV thotë se LDK ende nuk po bindet se i ka humbur zgjedhjet Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje! Arbër Rexhaj thotë se LDK-ja ende nuk është bindur se VV-ja i ka fituar zgjedhjet e 6
Pra, Bebe Rexha është vetëm një telefonatë larg bashkëpunimit më Duan, Ritën dhe Ava Max! (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Bebe Rexha ka dhënë këtë të premte, intervistën e saj të parë në Shqipëri, në emisionin e Eraldo Re
Bebe Rexha na la pa fjalë: Dua një djalë shqiptar, dasma të zgjasë 5 ditë Bebe Rexha ishte së fundmi në Shqipëri, për të parë nga afër gjendjen e krijuar në Shqipëri pas tërmetit të 26 Nëntorit
Bebe Rexha nuk ndalet, ka një tjetër lajm të mirë për shqiptarët (FOTO LAJM) Këngëtarja Bebe Rexha iu gjend pranë popullit të saj pas tërmetit shkatërrues që tronditi Shqipërinë. Ajo u nis drejt
"E lodhur, por zemra imë është plot!", Bebe Rexha largohet nga Shqipëria (FOTO LAJM) Me anë të një postimi në Twitter këngëtarja Bebe Rexha ka shkruar se po kthehet në Amerikë, por zemra e saj është e mbus
Pas vizitës së saj në Bubq, Xhensila i shpreh mirënjohjen Bebe Rexhas (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, erdhi ditën e sotme në Shqipëri për të parë nga afër dëmet që ka shka
Historia tragjike e familjes në Bubq, të cilës Bebe Rexha do t’i ndërtojë shtëpi të re Pas tërmetit të fuqishëm që shkatërroi vendin tonë, këngëtarja Bebe Rexha u nis menjëherë drejt Shqipërisë për t’i ardhu
E prekur nga zemërgjerësia, Bebe Rexha zbulon kujt do i dhurojë strehën e parë Bebe Rexha është një prej artisteve më të famshme në botë, e cila është prekur shumë nga tragjedia që ka shkaktuar tërme
Bebe Rexha mbërrin në Bubq: Ky është plani kryesorë (VIDEO) Siç edhe kishte premtuar Bebe Rexha sapo ka mbërritur në Bubq, pranë banorëve të prekur nga tërmeti. Në shoqërinë e B
Bebe Rexha niset për Shqipëri, por këngëtares i ndodh e papritura gjatë udhëtimit (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është nisur për në Shqipëri së bashku me të atin. Bebe së bashku me fansat e saj ka
Bebe Rexha i kthen buzëqeshjen fëmijëve të prekur nga tërmeti, ç’ka sjellë për ta Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është nisur për në Shqipëri së bashku me të atin. Bebe së bashku me fansat e saj ka
Daily Mail: Rita Ora dhe Bebe Rexha në ndihmë të Shqipërisë (FOTO LAJM) Gazeta e përditshme britanike “Daily Mail”, ka shkruar një artikull për ndihmat që dy këngëtaret e njohura shqiptare me
Bebe Rexha e prekur nga situata: Do nisem personalisht për në Shqipëri (VIDEO) Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, nëpërmjet një videoje të publikuar në Instagram ka njoftuar se do të udhëtojë
Bebe Rexha solidarizohet me Shqipërinë, premton se do të mbledhë fonde (VIDEO) Personazhet shqiptare me famë botërore shprehën publikisht solidaritetin pas ngjarjes së rëndë në Shqipëri. Ditën e djes
Njerëzit i kërkojnë të jetë e lumtur, Bebe Rexha i jep mesazh me gishtin e mesit (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme, emri i së cilës përflitet
Shqiptari me histori të pazakontë, gjen ujkun e plagosur dhe e shëron Dashuria e njerëzve për kafshët ka shoqëruar gjithmonë shoqërinë, por duket se viteve të fundit njerëzit janë fokusuar m
Bebe Rexha arrin suksesin e madh: Kënga e saj vlerësohet si më e mira e dekadës (VIDEO) Bebe Rexha ka arritur një sukses të madh me këngën “Meant to be”. Projekti i saj muzikor qëndron në krye të listës së
"S’do t’ia uroja askujt", Bebe Rexha përfundon në spital për këtë problem me shëndetin (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, duket se nuk i ka pasur të mira raportet me shëndetin e saj. Disa