999 rezultate për

revolucion

Revolucioni Portokalli: Dita e lirisë dhe dinjitetit, dëshira për të kërkuar të drejtën e fjalës Nga Marina Kerceli: Revolucioni portokalli ose i ashtuquajturi" revolucioni me ngjyra", nuk ishte gjë tjetër
Revolucion në këtë shtet: Test Covid për 3 euro në çdo farmaci Test vetëdiagonistikimi Covid me kosto mjaft të ulët për vetëm 3 euro dhe që mund të blihet në farmaci për t’u kryer në
Revolucion në Premier League? 18 skuadra, hiqet dhe Kupa e Ligës Liverpool dhe Manchester United janë dy ekipet në rreshtin e parë për të ndryshuar strukturën e ligës angleze me kërkesë
Revolucion, WhatsApp po sjell opsionin që e duan të gjithë Përditësimi i ri i WhatsApp-it, do t'i lejojë përdoruesëve të mund të fshinë një video, foto apo gif nga telefoni i diku
Koeman revolucion te Barça, largime dhe 3 blerje Ronald Koeman është trajner i ri i Barcelonës. Trajneri holandez është konfirmuar në krye të katalanëve, duke e zëven
Revolucion te Juve, pritet të shiten 6 lojtarë Juventusi duket se do të bëjë revolucion të madh këtë verë, duke hedhur në treg lojtarë si Gonzalo Higuain, Federico Ber
Halili: Kemi bërë revolucion, për 10 ditë kemi gati ekipin për Champions, do ulemi të flasim me Egbo Presidenti i Tiranës, Refik Halili, është shfaqur shumë i emcionuar në daljen e pare publike pasi u zyrtarizua titulli i
Chelsea po përgatitet për revolucion, 8 lojtarë drejt largimit Pas arritjes së marrëveshjes për transferimin e Hakim Ziyech që në muajin shkurt, ‘Blutë’ tani kanë rënë dakord edhe për
HOROSKOPI/ Mos kini frikë nga ndryshimet, një revolucion i vogël do të ndodhë Dashi Këto ditë nuk duhet t’i kushtoni rëndësi paraqitje, por të shkoni në thellësi të çështjeve të rëndësishme dhe t
Solskjaer kerkon revolucion te United, kërkon transferimin e 9 lojtarëve Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer ka hartuar një listë blerjeje me nëntë lojtarë të preferuar për afa
Arabët dorëzojnë një pjesë të parave, Newcastle përgatitet të bëjë revolucion në futboll Newcastle United pritet të shitet te PCP Capital Partners, Fondi i Investimeve Publike të Arabisë Saudite, me marrëveshj
Përplasje mes deputetëve për lënien e pagës, Murrizi: Mos na hapni barkun me nisma revolucionare Kryeminsitri Edi Rama u bëri thirrje gjithë deputetëve të jepnin gjysmën e rrogës së tyre për tre muaj, me qëllim përbal
Një nga komandantët e Gardës Revolucionare humb jetën nga COVID-19 ne Iran Brigadier Gjeneral Naser Shabani, një nga komandantët e Korpusit të Gardës Revolucionare të Iranit, ka humbur jetën si r
Meta si Rama, ngre zërin përballë Fevziut e flet për revolucion Presidenti i Republikës, Ilir Meta, gjatë intervistës në Opinion ka përmendur edhe fjalën revolucion ndërkohë që ishte d
Chelsea po përgatit revolucion, 8 lojtarë me "valixhe" me duar Mediat britanike kanë raportuar se Chelsea po përgatitet për një revolucion në verë dhe janë as më pak dhe as më shumë s
Arsenali po përgatit "revolucionin", 3 yje me "valixhe" gati Gjatë verës në shtëpinë e Arsenalit pritet të zhvillohet një revolucion i vërtetë dhe jo vetëm te lojtarët por edhe te
Bayern përgatit revolucionin, largohen pesë lojtarë Drejtuesit e Bayern Munchen paralajmëruan se do të kryenin një merkato si kurrë më parë në verën e kaluar, por mesa duke
Ushtria amerikane nxjerr armë të re revolucionare (FOTO LAJM) Amerika ka nxjerrë pamjet e armës më të re. Është gjenerali Dynamics Ordnance and Tactical Systems, i cili ka ndarë një
Irani pranon zyrtarisht fajin: Si e rrëzuam gabimisht avionin ukrainas Irani ka pranuar se e ka qëlluar me raketë avionin ukrainas ku humbën jetën 176 viktima, por ka theksuar se ka qenë një
Kishte në dorë luftën dhe paqen në Lindjen e Mesme, kush është gjenerali që u vra nga SHBA-të Gjenerali shumë i rëndësishëm i Iranit, Qasem Soleimani është vrarë në Irak nga një sulm ajror i SHBA. 62-vjeçari i