Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
999 rezultate për

revisten

Georgina pozon me rroba banje për revistën e njohur italiane (FOTO LAJM) Partnerja e futbollistit ka pozuar në rroba banje. Georgina Rodriguez, rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve edhe me paraqi
Kim Jong Un bën vaksinën kundër COVID-19 Lideri i Koresë së Veriut, Kim Jong Un është vaksinuar kundër COVID-19 me një nga vaksinat e zhvilluara në Kinë. Ky l
Irina Shayk kalon pritshmëritë, pozon nudo për revistën prestigjoze (FOTO LAJM) Irina Shayk pozon e papërmbajtur dhe e ‘paturp’ për kopertinën e Vogue, nudo me asgjë në trup, ndërsa përpiqet të mbulo
Pozoi për revistën erotike "Playboy", Sharon Stone tregon arsyen (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Sharon Stone, ka treguar arsyen se pse ka pozuar për revistën erotike “Playboy”. Në intervistë me ko
Në mënyrën më sensuale, Rita Ora zhvishet për revistën e njohur (FOTO LAJM) Rita Ora së fundmi ka pozuar për revistën e njohur Love. Këngëtarja ka zgjedhur formën më sensuale, duke veshur një f
Rashica ndër sulmuesit më të mirë për revistën e madhe gjermane Sulmuesi kosovar i Werder Bremenit, Milot Rashica, e ka fituar vendin e katërt në listën e sulmuesve më të mirë në Bunde
Ismail Qemali për revistën franceze: Njihen arsyet përse Shkodra duhet të jetë shqiptare! “Le Matin” ka botuar, të mërkurën e 2 prillit 1913, në faqen n°3, një shkrim në lidhje me opinionin e Ismail Qemalit mbi
Rama për revistën italiane: Shqipëria mund të ndihmojë vendin tuaj Edi Rama sapo ka mbaruar një takim me kryeministrin Giuseppe Conte. Duket i lodhur, por mjaftueshëm i kënaqur: “E di
Modelja pozon e pa depiluar për revistën e njohur: Është e drejta ime (FOTO LAJM) Emily Ratajkovski është një prej modeleve më të përfolura në të gjithë botën. Është e pamundur që ajo mos të tërheq v
Tifozja e Milanit, shpërthyese për revistën "For Men" Ajo Njihet si tifozë e zjarrtë e Milanit, është modele braziliane dhe ka gjithmonë diçka plus për t’u ofruar revistave t
E bujshme / Ronaldo gati të padisë në gjyq revistën gjermane Një lajm tronditës ka qarkulluar javën e fundit në lidhje me 5 herë fituesin e “Topit të Artë”, Kristiano Ronaldo. Ka qe
Thashetheme për divorc, flet çifti Beckham Victoria Beckham ka festuar 10 vjetorin si ikonë e modës më revistën Vogue. Ka kaluar një dekatë që kur stilistja lanço
Thashethemet për divorc, përgjigjet çifti më i preferuar në botë Victoria Beckham ka festuar 10 vjetorin si ikonë e modës më revistën Vogue. Ka kaluar një dekatë që kur stilistja lanço
Luana për revistën e huaj: Më zgjodhën krejt rastësisht teksa po rregulloja flokët Revista e huaj ONN ka vendosur që këtë herë ti dedikojë një shkrim moderatores shqiptare Luana Vjollca. “Luana Vjollc
Shkrimi në revistën amerikane për lidhje me rusët, Basha: Mund t’i hedh në gjyq Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, nga studio e emisionit “Opinion” të Blendi Fevziut, ka komentuar shkrimin e
Nxorri fotot nudo të Kate Middleton, çfarë ndodhi me revistën franceze Një revistë franceze u hodh në gjykatë pak vite më parë sepse fotografoi dukeshën e Kembrixhit teksa relaksohej me bashk
Dua Lipa rrëfehet për revistën amerikane ''Rollingstone'': Jeta ime në Kosovë Dua Lipa ka rrëmbyer edhe çmimin e dytë në Brit Aëards. ''Artistja më e mirë debutuese'' është çmimi i dytë i Dua Lipës
Pozoi për revistën erotike, Aurela Hoxha publikon fotografitë (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. E përfolur për linjat e saj fizike, ndërhy
Aurela Hoxha hedh hapin e madh, tashmë pozon për revistën spanjolle Aurela Hoxha është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. E përfolur për linjat e saj fizike, ndërhy
Skriniar tërheq fjalët e veta për largimin nga Inter Milan Skriniar ka sqaruar deklaratën e dhënë për revistën sllovake “Sport”, e cila irritoi jo pak tifozët e Interit, pas