999 rezultate për

reviste

"Duan të duken gjithkund", vajza e Manjola Nallbanit i del në mbrojtje të ëmës (FOTO LAJM) Këngëtarja, Manjola Nallbani, njihet jo vetëm për zërin e saj të mrekullueshëm, por edhe për pamjen e jashtme, ku shfaqe
Dy greviste përfundojnë në spital: Po na bëhet presion me mesazhe anonime Dita e sotme është dita e 21 e grevës së grave naftëtare në Ballsh. Dy prej grave janë transportuar në Spitalin e Fi
Kryemadhi jep zgjidhjen për pagat e naftëtarëve të Ballshit: Taksën e naftës t'ua japë grevistëve Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi gjatë një takimi me banorët e qytetit të Fierit ka prekur temën e taksës së naftëve pë
"Nuk ka negociata me ultimatume", Rama refuzon grevistet e Ballshit Në ditën e 9 të grevës së urisë gratë naftëtare në Ballsh vazhdojnë qëndresën e tyre. Ditën e djeshme ata i propozuan
Irina Shayk kalon pritshmëritë, pozon nudo për revistën prestigjoze (FOTO LAJM) Irina Shayk pozon e papërmbajtur dhe e ‘paturp’ për kopertinën e Vogue, nudo me asgjë në trup, ndërsa përpiqet të mbulo
"Nuk kam shkop magjik", gratë greviste i bëjnë kërkesë Ramës Ditën e djeshme kryeminitri i dha si mesazh grevisteve të uleshin të flisnin pasi sic u shpreh Rama nuk "ka një shkop m
Pozoi për revistën erotike "Playboy", Sharon Stone tregon arsyen (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Sharon Stone, ka treguar arsyen se pse ka pozuar për revistën erotike “Playboy”. Në intervistë me ko
Dita e 9 e grevës së urisë, rëndohet gjendja e njërit prej naftëtarëve Dita e sotme shënon ditën e 9 të grevës së urisë për naftëtarët e Ballshit. Mësohet se stafi mjekësor ka shkuar në mj
Zyrat e revistës Charlie Hebdo sërish në shenjestër, dërgohet pakoja misterioze Të paktën dy persona kanë mbetur të plagosur pas një sulmi me thikë në qendër të Parisit. Një operacion policor po z
Në kopertinën e revistës italiane, Angela Martini nuk mund të ishte më "e nxehtë" (FOTO LAJM) Eleganca, format dhe bukuria e saj janë bërë shkak që Angela Martini të jetë gjithmonë në fokus të mediave rozë. Buk
Luana Vjollca nuk ka kufij, pozon për kopertinën e revistës prestigjoze në Turqi (FOTO LAJM) Luana Vjollca ka ngjitur me shpejtësi shkallët e karrierës vitet e fundit duke u bërë e njohur jo vetëm në Shqipëri, po
Dua Lipa pozon e zhveshur për kopertinën e revistës prestigjoze (FOTO LAJM) Në edicionin e majit për Elle, ku promovon albumin e saj të dytë, “Future Nostalgia”, Dua Lipa zgjodhi për kopertinë një
E fejuara e Dybala përsëri pozitive me koronavirus Oriana Sabatini ka rezultuar përsëri pozitive ndaj Coronavirus-it. Sipas revistës argjentinase Caras, e fejuara e yll
Basha takon grevistët: Do t'i zhbëj të gjitha padrejtësitë ndaj jush Kryedemokrati Lulzim Basha ka vizituar ditën e sotme grevistët e rafinerisë së naftës dhe të stacionit të pompimit të uj
"Rama nuk duhet marrë seriozisht", Meta publikon shkrimin e revistës austriake Presidenti Ilir Meta pas deklaratave të forta ditën e djeshme, ka vendosur që ta nisë mëngjesin e sotëm me një postim të
Në mënyrën më sensuale, Rita Ora zhvishet për revistën e njohur (FOTO LAJM) Rita Ora së fundmi ka pozuar për revistën e njohur Love. Këngëtarja ka zgjedhur formën më sensuale, duke veshur një f
Zbulohet arsyeja pse Alketa u hakmorr me Xhemin dhe jo Salsanon? Prej disa ditësh rrjeti po zihen nga “lufta” e Alketa Vejsiut me Xhemi Shehun dhe motrat Vjollca. Xhemi Shehu së bash
Rashica ndër sulmuesit më të mirë për revistën e madhe gjermane Sulmuesi kosovar i Werder Bremenit, Milot Rashica, e ka fituar vendin e katërt në listën e sulmuesve më të mirë në Bunde
"Rolin e gagaçes do ta qante", Alketa Vejsiu i merr hak Xhemi Shehut ditën e lindjes (FOTO LAJM) Gjatë Festivalit të Këngës në RTSH, ku drejtuese ishte Alketa Vejsiu e cila mori shumë protagonizëm në Festival duke kën
Ismail Qemali për revistën franceze: Njihen arsyet përse Shkodra duhet të jetë shqiptare! “Le Matin” ka botuar, të mërkurën e 2 prillit 1913, në faqen n°3, një shkrim në lidhje me opinionin e Ismail Qemalit mbi