999 rezultate për

revistave

Kopertinat më tërheqëse të të gjitha kohërave nga ikonat e modës (FOTO LAJM) Nga Britney Spears te Kim Kardashian apo Rihanna keto janë kopertinat me sexy ndër vite te revistave të njohura si Vogue
Modelja çmend kopertinat e revistave: Më mirë e zhveshur sesa me pellush kafshësh Elisabetta Canalis e ka shprehur gjithnjë simpatinë dhe kujdesin që ka për kafshët. Kështu ajo ka pozuar për Peta, pa
Ja motrat bukuroshe të futbollistëve të njohur (FOTO LAJM) Kur je futbollist sigurisht që duhet të marrësh përsipër edhe risqet që të vijnë nga ekspozimi edhe i familjarëve. D
Fanny: Balotelli shumë fanatik, por me zemër të madhe (FOTO LAJM) Modelja belge Fanny Neguesha, në një intervistë dhënë për "Tuttosport", ka dhënë disa detaje të marrëdhënies së saj tash
Kapet mat Lana Del Rey, një romancë e re (FOTO LAJM) Ashtu sikurse edhe qarkullonin lajmet se Lana Del Rey kishte nisur një histori të re dashurie, çdo gjë konfirmohet edhe
Ja cila është gazetarja më e bukur e Botërorit (FOTO-LAJM) Në vitin 2010 në Afrikën e Jugut, Sara Carbonero ishte mbretëresha e gazetarëve sportive. Në Brazil e ka marrë situatën
Tifozet bukuroshe të Botërorit (FOTO-LAJM) Janë të bukura, të ngjyrosura dhe të apasionuara me futbollin. Katër vite më parë ishte Larisa nga Paraguay tifozja më e