999 rezultate për

revistĂs

E trishtë/ Dikur në kopertina revistash, sot ka përfunduar te koshat e mbeturinave (FOTO LAJM) Dikur ajo dilte në kopertinat e revistave, por sot ka mbetur e pastrehë. Këtë javë, ish-gruaja e yllit të Baywatch-it, J
Ministria turke e arsimit urdhëron mbledhjen dhe djegien e 672 titujve librash dhe revistash 672 tituj librash dhe revistash të cilat gjenden në 29,629 bibliotekat në Turqi do të mblidhen dhe më pas do të asgjësoh