999 rezultate për

revanshin

Tare: Vdekje e paralajmëruar, do kërkojmë revanshin në gjysmë-finalen e kupës Igli Tare, drejtuesi i Lazio-s, ka folur për "DAZN" në përfundim të ndeshjes me Milan-in. "Ka qenë historia e një vd
Stadium madhështor për revanshin, rekord arkëtimi e tifozësh për një duel kampionësh 29 janari, dita kur pritet të merret vendimi në lidhje me të ardhmen e Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor po afron.
Barça kërkon revanshin, Reali vazhdimësinë Skuadra e Barcelonës do të luajë sot në orën 16:15 në shtëpi përballë Betisit ku tre pikët janë objektivi i vetëm për t
Djokoviç: Sot filloj revanshin drejt vendit të parë Tenisti serb Novak Djokoviç do të debutojë sot në turneun e fundit Masters të këtij sezoni. Ai tha se shpreson që së shp
Napoli kërkon revanshin ndaj Romës Skuadra e Napolit do të presë në shtëpi Romën e teknikut Di Francesco në një ndeshje që pritet të jetë e hapur dhe spekt
Khabib tallet me McGregorin pasi ky i fundit kërkoi revanshin Irlandezi Conor McGregor bëri dje një analizë të thellë për humbjen ndaj Khabib Numragomedov dhe më pas kërkoi revanshi
McGregor kërkon revanshin me Khabibin, pritet përgjigja e rusit Luftëtari irlandez, Conor McGregor tregoi së fundmi arsyet që sipas tij ndikuan në humbjen ndaj rivalit rus, Khabib Nurm
Reali nis revanshin me një supergol të Marcelos (VIDEO) Skuadra e Real Madrid ka ngushtuar diferencat në ndeshjen ndaj Levantes falë golit të Marcelos. Braziliani shkurtoi
Alvarez kërkon revanshin ndaj Fielding Kampioni i botës në peshën e mesme, Canelo Alvarez do të duelojë në datën 15 dhjetor në Neë York përballë britanikut Ro
Joshua gati për revanshin me Klitschkon, por ka një kusht ... Anthony Joshua është i gatshëm që të përballet sërish me Wladimir Klitschkon dhe në shtëpinë e tij, por i ka vendosur nj
Legjenda Wladimir Klitschko kërkon revanshin ndaj Joshua Wladimir Klitschko nuk mundi që të përballonte mbrëmë Anthony Joshua, i cili e hodhi 2 herë KO në raundin e 11-të, duke
Berisha: Protesta për të ndalur revanshin e shtetit policor (FOTO LAJM) Teksa e ka demostruar me anë të disa fotove, ish-kryeministri Berisha është ndalur tek një protestë e gjimnazistëve në S
PD apel Ramës: Ndal revanshin mbi administratën Partia Demokratike deklaroi do të vijoje betejen për aktin nenligjor për shtyrjen e statusit të nepunesit civil ne Gjyka