999 rezultate për

reus

Vazhdojnë lajmet e mira për Dortmund, pas Haaland në stërvitje rikthehet dhe Reus Borussia e Dortmundit në festë për kapitenin e saj. Marco Reus është rikthyer në stërvitje pas plot 4 muajsh dhe mund t’
Kthimi i Bundesligës nuk nënkupton kthim në normalitet Sulmuesi i Borussia Dortmundit, Marco Reus ka thënë se kthimi i Bundesligës në fundjavë nuk sinjalizon kthimin e normali
Reus e përsërit: Nuk do të luaja kurrë për Bayern Munchen Marco Reues e ka thënë edhe më para dhe vazhon ta përsërisi se nuk do të luante kurrë për Bayern Munchen. 30 vjeçari
Reus këshillon Sanchon se si duhet të veprojë Kapiteni i Dortmund, Marco Reus ka këshilluar shokun e ekipit, Jadon Sancho të refuzojë ofertat e Premier League për të
Lëngu i famshëm që vdes qelizat e kancerit për 42 ditë, austriaku ka shëruar mbi 45 mijë njerëz Qelizat e kancerit vdesin për 42 ditë: Lëngu i famshëm i Austrisë shëroi mbi 45k njerëz nga kanceri dhe sëmundje të tjer
Super Reus, Dortmund dyfishon shifrat (VIDEO) Dortmundi ka shënuar golin e dytë me kapitenin Reus. Sulmuesi dërgoi topin në rrjetë në minutën e 29' pas një pasimi fen
Formacionet zyrtare të supersfidës Barcelona-Borussia Dortmund Barcelona do ta pres Borussia Dortmundin, në një ndeshje ku fitorja është shumë e rëndësishme për të dy klubet. Katal
Dortmund fiton penallti, e pabesueshme çfarë bën Reus përballë Ter Stegen (VIDEO) Dortmundi humbi rastin e artë për të kaluar në avantazh përballë Barcelonës. Në minutën e 57’ ishte Marco Reus i cili
Reus: Dortmundit i duhet mentalitet fitues Sulmuesi Marco Reus mendon se ky mund të jetë sezoni i duhur për Borussia Dortmund për të ndalur hegjemoninë e Bayern My
Messi nderohet me çmimin "Creus de Sant Jordi" (VIDEO) Çmimi “Creus de Sant Jordi”, Kryqi i Shën Gjergjit në shqip, u është dhënë 28 personave dhe 15 institucioneve në Barcelo
Dortmund jashtë kontrollit përballë Schalke, derbi shkon për blutë (VIDEO) Schalke 04 i ka bërë një dhuratë fantastike Bayern munich duke mposhtur Borussia Dortmund me rezultatin 4-2 në derbin e
Super lajm për tifozët e Dortmund, ylli i skuadrës do të mbyllë karrierën në këtë klub Sulmuesi Maro Reus, ylli 29-vjeçar i skuadrës së Borussia Dortmund, mund ta mbyllë karrierën e tij tek ky ekip. Lajmin e
Reus i jep fitoren Dortmund në minutën e 92’ (VIDEO) Trasferta përballë Herdha Berlinit ka rezultuar shumë e vështirë për Borusia Dortmund. Herdha arriti të kalonte dy he
Zhbllokohet sfida, Reus realizon ndaj Shtuttgart (VIDEO) Borussia e Dortmundit po vuan jo pak për të arritur tek fitorja ndaj Shtuttgartit teksa duhet të vinte minuta e 62 për t
Dortmund barazon rezultatin ndaj Werder Bremen (VIDEO) Borussia Dortmund ka barazuar rezultatin ndaj Werder Bremen në "Signa Iduna Park". Ai që ka shënuar është mesfushori
Klubi spanjoll pezullohet nga futbolli profesionist për 3 vite Reus është pezulluar nga futbolli profesionist për tri vite dhe është gjobitur me 250.000 euro nga gjykata disiplinore e
Reus: Nuk do të më shihni kurrë duke veshur fanellën e Bayernit Marco Reus nuk ka dyshime aspak për të ardhmen e tij dhe kjo pasi ai është shumë i vendosur se karriera e tij do të mbyl
Kaos në Spanjë, La Liga pezullon katalanasit Reus Deportiu, skuadër e kategorisë së dytë të futbollit spanjoll, e cila po kalon një moment të vështirë financiar që d
Marco Reus i jep avanatazhin Dortmundit (VIDEO) Marco Reus i kaloi vendasit në epërsi 1-0 duke realizuar nga penalltia në minutën e 39-të. /albeu.com/
Reus kalon në avantazh Dortmundin (VIDEO) Sulmuesi gjerman, Marco Reus ka kaluar në avantazh skuadrën e Borussia Dortmund në ndeshjen që po zhvillohet ndaj Wolfsb