999 rezultate për

retĂ

Ka arritur format perfekte, Greta Koçi zbulon sekretin (FOTO LAJM) Prej disa muajsh këngëtarja e njohur, Greta Koçi, po qëndron në Vjenë të Austrisë. Këtë ajo e ka zbuluar përmes fotove t
Një e treta e pacientëve me COVID rikthehen në spital? Mjeku: Ja pse ndodh Një studim, i realizuar nga Universiteti i Leicester-it, ngjalli jo pak frikë dhe panik, ndërsa u tha se një e treta e p
Arrestimi i kryekomunarit të Ulqinit dhe zyrtarëve të tjerë, reagon zv/kryeministri shqiptar Zëvendëskryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç ka reaguar pas arrestimit të kryetarit të Komunës së Ulqinit, Loro N
Vazhdon saga e dorëheqjeve pas sulmit në Kapitol, një tjetër sekretar amerikan ndjek kolegët Sekretari amerikan i Shëndetësisë dhe Shërbimeve Njerëzore Alex Azar ka dhënë dorëheqjen, duke përmendur sulmin e javës
S'do ju pëlqejë, Greta Koçi është larguar përfundimisht nga Shqipëria drejt këtij shteti? (FOTO LAJM) Greta Koçi është një nga këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar, ndonëse vitet e fundit nuk është aq shumë aktive
"Nga varrezat direkt në televizion!", Fiori Dardha u kthye në punë në të tretat e nënës (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Fiori Dardha po kalon një nga momentet më të vështira në jetë pasi ka humbur nënën e saj 7 ditë më
U përfol për një lidhje me Julian Perretta-n, Era Istrefi shuan kureshtjen (FOTO LAJM) Ata shfaqeshin gjithmonë bashkë por nuk e përcaktuan kurrë statusin e tyre! Julian Perreta dhe Era Istrefi dukeshin si n
Sekretarja amerikane e Arsimit jep dorëheqjen: Retorika e Trump ndikoi mbi situatën Sekretarja amerikane e Arsimit, Betsy DeVos, është bërë anëtarja e dytë e kabinetit që jep dorëheqjen pas sulmit të së m
Me fotot më të "errëta" nga universiteti, Isli i bën Xhemit urimin epik (FOTO LAJM) Xhemi Shehu dhe Isli Islami kanë treguar se kanë një raport shumë të ngushtë si dy miq të mirë. Para pak kohësh ata zbul
Lëkundet Kreta, ku ishte epiqendra e tërmetit Një tërmet me magnitudë 4.6 ballë i shkallës rihter u regjistrua mëngjesin e sotëm në lindje të Gavdosit, në ishullin e
Biden pritet të emërojë si sekretar shteti, mbështetësin e madh të Kosovës, Antony Blinken Presidenti i zgjedhur amerikan Joe Biden pritet të emërojë të martën anëtarët e parë të kabinetit të tij, që sipas njoft
Biden rikthen në qeveri të vjetrit, kush do të jetë Sekretari i shtetit Presidenti i zgjedhur amerikan, Joe Biden pritet të emërojë Antony Blinken si Sekretar të Shtetit. Ai do të jetë përgjeg
Hetimi ndaj ish-kryeprokurorit Llalla, Kim: Është ende një zyrtar non grata Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka reaguar pas vendimit lidhur me ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla qw u shpall i pandeh
Kumbulla foto me të dashurën nga karantina: Mos e nënvlerësoni virusin Mbrojtësi shqiptar i Romës, Marash Kumbulla, ka paralajmëruar "Mos e nënvlerësoni COVID-19" teksa ka zbuluar se edhe e d
COVID-19 mbyll gjykatat, infektohen tre gjykatës dhe 2 sekretarë në Gjirokastër Gjykata e Shkallës së Parë në Gjirokastër është mbyllur 5 orë pasi u dha i njëjti vendim për Gjykatën e Apelit. Buri
Qendra e masazheve ishte kthyer në "fole" seksi, punonjëset tregojnë detajet e errëta “Në orën 19.00 në qendër erdhi një klient. Fillimisht kërkoi masazh, pasi bëri masazh klienti kërkoi marrëdhënie. Në kët
Askush nuk mund t'i zgjidhë! 10 misteret më të errëta në histori (FOTO LAJM) Përgjatë historisë, njerëzimi ka qenë në përpjekje të vazhdueshme për të zgjidhur misteret që e rrethojnë planetin tonë.
Greta hakmerret ndaj Trump, poston të njëjtin mesazh që i dedikoi një vit më parë: Qetësohu Donald Aktivistja e klimës, 17 vjeçarja Greta Thunberg siç duket nuk e ka harruar një thumbim që i kishte bërë presidenti ameri
"Mu duke si Greta Koçi", Soni Malaj i përgjigjet fanses Soni Malaj u shfaq dje në spektaklin më të ri në Vizion Plus “Këngë Moj”. Së bashku me kolegë të tjerë të saj, Soni kënd
Imiton VIP-at në mënyrën më komike, sekretarja fiton mijra ndjekës (FOTO LAJM) Renata Neia, një sekretare nga Brazili, pas shtatëzanisë së dytë fitoj disa kile të tepërta, por këtë gjë e kthehu në kr