999 rezultate për

restorant

Shqiptarët nuk heqin dorë nga dasmat, gjobiten me nga 1 mln lekë 4 pronarë restorantesh Policia e Fierit ka gjobitur administratorët e katër restoranteve në kuadër të moszbatimit të masave të vendosura në kua
Mendje e zgjuar! Zgjidhja 400 vjeçare për të shërbyer në restorante në kohë kovidiane (FOTO LAJM) Restorante dhe bare të shumtë në Itali kanë rihapur “dritaret e verës”, si pjesë e masave për të kufizuar përhapjen e ko
Sherr te Bayern për Davide Alaba, Bild zbulon debatin në restorant Bayern Munich është klub i pasur, por nuk mbështet shpenzimet pa kriter. David Alaba është kthyer në çështje në kampin b
Sherr masiv në Jalë, të rinjtë rrihen me grushte dhe karrige mes restorantit (VIDEO) Ditën e sotme ka ndodhur një sherr masiv në Jalë, në një restorant të njohur. Në videon e shpërdarë në media online,
Restorantet në Maqedoni: Dasmat janë shumë më sigurta te ne se sa nëpër oborre dhe banesa Restorantet të cilët kanë salla të mëdha për dasma presin vendimet e Komisionit për Sëmundje Ngjitëse për fillim të punë
Totalisht e dashuruar, Angela Martini krenohet me gjestin human të partnerit (VIDEO) Angela Martini së bashku me bashkëshortin e saj kanë qenë në një restorant peshku. Dragos ka porositur një karavidhe
Kriza nga COVID 19, goditja e madhe që morën të punësuarit në bare dhe restorante (FOTO LAJM) Baret dhe restorantet ishin sektori i parë që u godit nga karantinimi, pas masave drastike të marra për të kufizuar përh
Mes tyre edhe Shqipëria, ndërkombëtarët zgjedhin fotot më kreative për distancimin social (FOTO LAJM) Lirimi i masave nëpër botë pas një periudhe të gjatë izolimi ka sjellë nevojën për gjetjen e zgjidhjeve të pazakonta dhe
Këto janë rregullat se si duhet të punojnë kafetë dhe restorantet në Maqedoni Ditën e enjte hapen kafenetë, restorantet dhe objektet hotelierike në Maqedoninë e Veriut. Por ato do të funksionojnë si
Darkoi në restorantin e shqiptarit por theu ligjin: Presidenti austriak kërkon falje Edhe zyrtarët përfshihen jo pak herë në shkeljen e rregullave. Presidenti i Austrisë Alexander Van der Bellen ka kërkua
"Skandal, futbollistët e Vllaznisë i përzun nga restoranti" Gazetari Drilon Xhepollari ishte i ftuar në emisionin “Ditë e Re” në RTV ORA ku foli për përpjekjet e futbollit shqiptar
Kafetë dhe restorantet do të hapen të martën? Edhe pse pritej sot, Komisioni i Sëmundjeve Infektive nuk mori vendim për hapjen e kafeneve dhe restoranteve. Minist
Ju ndihmon dyfish, shpikja e fundit e maskës mbrojtëse ndaj Covid-19 Janë izraelitët ata që këtë herë kanë ecur edhe një hap më shumë me maskat mbrojtëse ndaj Covid-19. Shumë prej përdorues
Kafet dhe restorantet plot e përplot, shqiptarët i rikthehen jetës së dikurshme (FOTO LAJM) Pas më shumë se dy muaj mbyllur, sot janë hapurtë gjitha baret dhe restorantet, të cilat që prej mëngjesit janë mbushur
10 Restorantet më të shtrenjta në botë (FOTO LAJM) Kur zgjedhin se ku duhet të drekojmë, shumica prej nesh konsiderojnë vendndodhjen, markën, shumëllojshmërinë e ushqimit,
Klientët në 2 m distancë, personeli me maska dhe doreza, ja si do rikthehen në punë baret e restorantet Prej datës 18 maj do të fillojë hapja e bareve dhe restoranteve në Shqipëri. Portali qeveritar E-albania ka publikuar
I bleu dyqan dhe restorant luksoz, Alesia Bami shpall fejesën (FOTO LAJM) Alesia Bami është një nga ish-velinat e komentuara të showbizz-it shqiptar, e cila tashmë është në grupin e prezantuesev
Nën masa të rrepta sigurie, si do të hapen me datë 18 maj baret në Shqipëri(FOTO LAJM) Baret dhe restorantet në Shqipëri priten të hapen pas datës 18 maj me masa të rrepta sigurie. Asgje nuk do jetë më si
MAQEDONI/ Kafenetë dhe restorantet do të rihapen në tre faza Shumë njoftime, premtime dhe supozime, por pothuajse asnjë fjalë zyrtare nga autoritetet, se kur do të hapen restorantet
Dhoma qelqi për tu ruajtur nga virusi: E ardhmja e restoranteve gjatë pandemisë (FOTO LAJM) E ardhmja e ngrënies gjatë pandemisë së koronavirusit besohet se do të jenë dhomat e qelqit të ndara nga njëri tjetri.