999 rezultate për

respektuar

Pikat e karburanteve nëpër Tiranë e rrezikojnë seriozisht jetën e qytetarëve Këto fotografi nuk janë shkrepur në vitet 90’, e as në ndonjë zonë të shkretë ku nuk ka njerëz. Fotografitë dhe planet e
Meta i bashkohet liderëve të Çadit, Senegalit dhe Guinesë për të respektuar Erdoganin Duket se Meta është duke kryer vizitën më të vështirë të detyrës së tij si President i Republikës së Shqipërisë ku i duh
Mustafa: LDK nuk ka kryetar në largim Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka folur për zgjedhjet e brendshme në LDK, ku ka thënë se kandidimet për kryetarë të deg
10 këshilla për çiftet para se të shkojnë tek divorci (FOTO LAJM) Divorci është aq i zakonshëm në ditët e sotme, dhe kjo dhemb më fort po të shohim statistikat. Megjithatë, të gjithë
Pasi u kënaqën me mish e verë, Thaçi thotë se Agim Bahtiri është njeri i respektuar I pari i vendit, Hashim Thaçi ka komentuar darkën në Mitrovicë ku ishin të ftuar fytyra të njohura të politikës, përfshi
Ish-ylli Barcelonës rrezikon burgun, pas denoncimit të ish-bashkëshortes (FOTO LAJM) Nuk i ndahen telashet Rafael Marquezit,ish-futbollistit të Barcelonës, që verën e kaluar luajti Botërorin e tij të pestë
Këngëtari shqiptar “kunja” atyre që nuk e përkrahën: Sot vijnë për interes Butrint Imeri është një këngëtar mjaft i suksesshëm. Ai ja ka dalë që me muzikën e tij të depërtojë jo vetëm në tregun s
Gennaro Gattuso flet për të ardhmen e Bonuccit Gennaro Gattuso ka shkaktuar edhe më shumë paqartësi rreth të ardhmes së leonardo Bonuccit Mediat në Itali janë të bi
Ronaldo i trishtuar, Reali nuk e ka respektuar Gazetari dhe shoku i Cristiano Ronaldos, Nuno Gomes, foli në “El Larguero” në lidhje me fjalët e yllit portugez të Real
Ceferin ua kujton ekipeve Fair Playn Financiar: Kujdesni duhet respektuar Presidenti i UEFA-s, Alexander Ceferin, ka thënë se nuk duan të dëmtojnë me sanksionet e Fair Play Financiare. Milan
Wanda Nara i çmend të gjithë në mbrëmjen e Interit për Kritshlindje (FOTO LAJM) Bashkëshortja e sulmuesit të Interit, Mauro Icardi, ka i ka tërbuar të gjithë në darkën e Krishtilindjeve, që klubi zika
Motrat Koçi “tradhëtuan” Berishën për Ramën, Eni sqaron të vërtetën Fotoja ku dukej kryeministri Edi Rama dhe krah tij Eni dhe Greta Koçi bëri xhiron e rrjetit vetëm pak kohë më parë. M
Zinedine Zidane zgjidhet "trajneri më i respektuar", zbuloni pasuesit Zinedine Zidane trajneri më i respkektuar në La Liga. Numri një i stolit të klubit “Los Blancos” është shpallur si tekn
Valverde gjithmonë është respektuar dhe dashur nga kampi madrilen Superkupa e Spanjës me El Clasicon në Camp Nou hap një sezon tjetër të futbollit spanjoll dhe është gjithashtu debutimi
Valverde gjithmonë është respektuar dhe dashur nga kampi madrilen Superkupa e Spanjës me El Clasicon në Camp Nou hap një sezon tjetër të futbollit spanjoll dhe është gjithashtu debutimi
Geqia dhe Bullgaria kushtëzojnë Maqedoninë: Për të hyrë në NATO dhe BE, duhet respektuar historia "Vendet e Ballkanit patjetër duhet që ta respektojnë historinë dhe të zhvillohet fqinjësia e mirë, nëse duan të hyjnë në
Haradinaj: Kam respektuar gjithmonë marrëveshjen me Rugovën Kandidati për kryeministër nga koalicioni PDK-AAK-Nisma, Ramush Haradinaj ka deklaruar se gjithmonë ka respektuar vlerat
Gatuso tërbohet me Manaj-n: Nuk po luajmë kalçeto me miqtë! Ivan Gennaro Gattuso ka ndëshkuar Rey Manajn për shkak se nuk ka respektuar rregullat e vendosura prej tij. Ish-lojtari
Idrizi thumbon Ramën: Jemi në mazhorancë, por nuk është respektuar marrëveshja Kreu i Partisë Drejtësi Integrim dhe Unitet (PDIU) Shpëtim Idrizi ka zhvilluar një takim me strukturat e kësaj force pol
Shkëmbimi i territoreve Kosovë-Serbi, Majko shpërthen ndaj Rexhep Qosjes: Kjo është gabim Pandeli Majko ndërmjet një statusi në Facebook ka reaguar menjëherë mbi propozimin e akademikun kosovar Rexhep Qosja për