999 rezultate për

respektuar

Meta i bashkohet liderëve të Çadit, Senegalit dhe Guinesë për të respektuar Erdoganin Duket se Meta është duke kryer vizitën më të vështirë të detyrës së tij si President i Republikës së Shqipërisë ku i duh
Mustafa: LDK nuk ka kryetar në largim Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka folur për zgjedhjet e brendshme në LDK, ku ka thënë se kandidimet për kryetarë të deg
10 këshilla për çiftet para se të shkojnë tek divorci (FOTO LAJM) Divorci është aq i zakonshëm në ditët e sotme, dhe kjo dhemb më fort po të shohim statistikat. Megjithatë, të gjithë
Pasi u kënaqën me mish e verë, Thaçi thotë se Agim Bahtiri është njeri i respektuar I pari i vendit, Hashim Thaçi ka komentuar darkën në Mitrovicë ku ishin të ftuar fytyra të njohura të politikës, përfshi
Ish-ylli Barcelonës rrezikon burgun, pas denoncimit të ish-bashkëshortes (FOTO LAJM) Nuk i ndahen telashet Rafael Marquezit,ish-futbollistit të Barcelonës, që verën e kaluar luajti Botërorin e tij të pestë
Këngëtari shqiptar “kunja” atyre që nuk e përkrahën: Sot vijnë për interes Butrint Imeri është një këngëtar mjaft i suksesshëm. Ai ja ka dalë që me muzikën e tij të depërtojë jo vetëm në tregun s
Gennaro Gattuso flet për të ardhmen e Bonuccit Gennaro Gattuso ka shkaktuar edhe më shumë paqartësi rreth të ardhmes së leonardo Bonuccit Mediat në Itali janë të bi
Ronaldo i trishtuar, Reali nuk e ka respektuar Gazetari dhe shoku i Cristiano Ronaldos, Nuno Gomes, foli në “El Larguero” në lidhje me fjalët e yllit portugez të Real
Ceferin ua kujton ekipeve Fair Playn Financiar: Kujdesni duhet respektuar Presidenti i UEFA-s, Alexander Ceferin, ka thënë se nuk duan të dëmtojnë me sanksionet e Fair Play Financiare. Milan
Wanda Nara i çmend të gjithë në mbrëmjen e Interit për Kritshlindje (FOTO LAJM) Bashkëshortja e sulmuesit të Interit, Mauro Icardi, ka i ka tërbuar të gjithë në darkën e Krishtilindjeve, që klubi zika
Motrat Koçi “tradhëtuan” Berishën për Ramën, Eni sqaron të vërtetën Fotoja ku dukej kryeministri Edi Rama dhe krah tij Eni dhe Greta Koçi bëri xhiron e rrjetit vetëm pak kohë më parë. M
Zinedine Zidane zgjidhet "trajneri më i respektuar", zbuloni pasuesit Zinedine Zidane trajneri më i respkektuar në La Liga. Numri një i stolit të klubit “Los Blancos” është shpallur si tekn
Valverde gjithmonë është respektuar dhe dashur nga kampi madrilen Superkupa e Spanjës me El Clasicon në Camp Nou hap një sezon tjetër të futbollit spanjoll dhe është gjithashtu debutimi
Valverde gjithmonë është respektuar dhe dashur nga kampi madrilen Superkupa e Spanjës me El Clasicon në Camp Nou hap një sezon tjetër të futbollit spanjoll dhe është gjithashtu debutimi
Geqia dhe Bullgaria kushtëzojnë Maqedoninë: Për të hyrë në NATO dhe BE, duhet respektuar historia "Vendet e Ballkanit patjetër duhet që ta respektojnë historinë dhe të zhvillohet fqinjësia e mirë, nëse duan të hyjnë në
Haradinaj: Kam respektuar gjithmonë marrëveshjen me Rugovën Kandidati për kryeministër nga koalicioni PDK-AAK-Nisma, Ramush Haradinaj ka deklaruar se gjithmonë ka respektuar vlerat
Gatuso tërbohet me Manaj-n: Nuk po luajmë kalçeto me miqtë! Ivan Gennaro Gattuso ka ndëshkuar Rey Manajn për shkak se nuk ka respektuar rregullat e vendosura prej tij. Ish-lojtari
Idrizi thumbon Ramën: Jemi në mazhorancë, por nuk është respektuar marrëveshja Kreu i Partisë Drejtësi Integrim dhe Unitet (PDIU) Shpëtim Idrizi ka zhvilluar një takim me strukturat e kësaj force pol
Shkëmbimi i territoreve Kosovë-Serbi, Majko shpërthen ndaj Rexhep Qosjes: Kjo është gabim Pandeli Majko ndërmjet një statusi në Facebook ka reaguar menjëherë mbi propozimin e akademikun kosovar Rexhep Qosja për
Trump ngre të gjithë në këmbë për të respektuar Hillary dhe Bill Clinton (VIDEO) Presidenti amerikan, Donald Trump ka organizuar pas betimit një drekë për një numër të caktuar njerëzish të rëndësishëm