999 rezultate për

respektoni

Mjeku shqiptar në Itali apel të rinjve: Respektoni masat ndryshe do të përfundoni keq Mjeku shqiptar në Itali, Alban Beltoja, ka folur mbi situatën e krijuar nga koronavirusi dhe të ardhmen. Mjeku tha pë
Jul Deda ironizon keq Ramën: Respektoni budallenjtë! Vendimi i qeverisë Rama për të ndaluar muzikën në cfarë do lloj ambienti pas orës 20:00, ka shkaktuar polimika dhe kriti
Shifrat në rritje, Manastirliu publikon rregullat për një sezon turistik të sigurt (VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu vazhdon me apelin për t’u mbrojtur nga pandemia COVID-19. Këtë herë, përm
Situata kritike në spitalin Infektiv në Tiranë, mjekja e QSUT: Respektoni masat Perballe situates kritike ne spitalin Infektiv ne Tirane, ku perdite ka shtrime pacientesh dhe mjerisht edhe viktima te
Javët në vijim pritet të jenë më kritike, Kurti apel qytetarëve: Rrespektoni masat Kryeministri në detyrë, Albin Kurti gjatë vizitës në komunën e Ferizajt tha se sektori i shëndetësisë publike në vend nu
Binden shqiptarët, çfarë ndodhi gjatë natës në Tiranë (VIDEO) Policia e Tiranës ka vijuar kontrollet me qëllim zbatimin e masave të marra për parandalimin e koronavirusit. Në bash
Thaçi apel qytetarëve: Rolin kryesor e keni ju, respektoni rekomandimet e IKSHP-së Presidenti i vendit, Hashim Thaçi tha sot se Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike, Forca e Sigurisë së Kosovës, Pol
''Ju lutemi bëni edhe ju maksimumin tuaj'', mjeku Tritan Kalo bën apelin e rëndësishëm Ka shkuar në dy numri i vikimave dhe 59 numri i të prekurve nga koronavirusi në vendin tonë, teksa ''lufta'' me koronavi
Moti i keq, Policia apel shoferëve: Respektoni shpejtësinë e lejuar Pas stuhisë që ka përfshirë vendin tonë mbrëmjen e sotme, një reagim ka ardhur edhe nga policia e Shtetit, ku këta të fu
Kreu i OSBE, thirrje politikës: Respektoni Kushtetutën Kryesuesi i OSBE-së dhe Ministri i Punëve të Jashtme dhe Evropiane i Sllovakisë Miroslav Lajçák shprehën sot shqetësimin
Balotelli: Unë nuk jam budalla, ju lutem më respektoni Mario Baloteli nuk u grumbuallua nga Mancini për dy ndeshjet që Italia kishte në plan për këtë muaj. Trajneri ka thënë s
“Ndaloni korrupsionin dhe respektoni të drejtat e çdo njeriu", mesazhi i Imzot Frendos për Krishtlindje Në prag të vigjiljes së Krishtlindjes, Arqipeshkvi i Metropolit Tiranë-Durrës ka një mesazh për të gjithë besimtarët.
"Respektoni Traktatitin e Kontrollit të Armëve", SHBA-të ultimatum 60-ditor Rusisë Shtetet e Bashkuara i dorëzuan Rusisë një ultimatum prej 60 ditësh të martën, për t’u pastruar nga ajo që Uashingtoni th
Delawie vërejtje qeverisë: Respektoni të drejtat e qytetarëve Ambasadori i SHBA-së në Prishtinë, Greg Delawie, ka thënë se qeveritë që respektojnë të drejtat e qytetareve të tyre, mb
Letra emocionuese e një mjeku: Respektoni gratë, kalojnë në luginën e vdekjes për t'ju lindur ju ” Sot është dita më e trishtë e jetës sime. Si doktor, unë kam trajtuar aq shumë gra shtatzëna dhe çdo herë që jam në
Kosovarja largohet nga partia suedeze se nuk i respektonin mirë femrat Politikanja suedeze me prejardhje nga Kosova, Tina Xhemajli, e cila është anëtare dhe nënkryetare e Këshillit Bashkiak n
Juncker: Do të respektonim "Po-në" e Katalonisë për pavarësi Presidenti i Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker paralajmëroi sot se do të marrë në konsideratë ndalimin e bërë nga
Policët e Shqipërisë dhe Kosovës patrullojnë bashkë "Rrugën e Kombit" (VIDEO) Rruga e Kombit quhet kështu sepse lidh Shqipërinë dhe Kosovën, dy shtete të një kombi. E si e tillë është trajtuar në
Greqia kërcënon Shqipërinë: Jeni larg BE-së nëse nuk na respektoni Greqia vazhdon të reagojë për shembjen e dy objekteve në Dhërmi, që sipas Athinës përbën shkelje të të drejtave të minor
Stoltenberg i bën thirrje Ivanovit: Respektoni Kushtetutën Sekretari i Përgjithshëm i NATO-së, Jens Stoltenberg, i është përgjigjur letrës së Kryetarit të Maqedonisë, Gjorge Ivano