999 rezultate për

respekton

Infektohet me koronavirus ministrja Evis Kushi Ministrja e Arsimit Evis Kushi është infektuar me koronavirus. Lajmin e ka dhënë vetë ajo nëpërmjet një postimi në rrjet
Valdete Daka pas votimit apel qytetarëve: Respektoni masat anti-COVID Në Kosovë prej orës 07:00 të mëngjesit ka nisur procesi i votimit për zgjedhjet parlamentare. E para që ka votuar, k
Iu ndalua kandidimi në zgjedhje, reagon për herë të parë Albin Kurti Kreu i Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, ka folur sot për vendimin e KQZ-së që ai të mos jetë kandidat për deputet në z
8 gjëra që tregojnë se nuk e respektoni aspak veten Mund të jetë e vështirë për të ndarë kohë për të menduar për atë që ju nevojitet për veten tuaj, në veçanti nëse keni nj
Hoti: Nuk ka marrëveshje me Serbinë për vizitat e zyrtarëve serbë në Kosovë Kryeministri Avdullah Hoti ka thënë se informacionet për arritjen e një marrëveshjeje në mirëkuptim, midis Republikës së
"CR7 nuk ka mësuar italisht, nuk respekton bashkëlojtarët dhe Italinë" Cristiano Ronaldo është quajtur “injorant”, nga Pasquale Bruno, dhe ish-mbrojtësi i Juventusit ka deklaruar se ylli port
Erdogan nuk ndalet, kërcënon sërish Greqinë: Respektoni të drejtat tona! Presidenti i Turk, Rexhep Taip Erdogan gjatë konferencës së mbajtur ditën e sotme ka paralajmëruar dhe kërcënuar Greqinë
Meta i kthehet ashpër Ramës: Situata është kritike në Shqipëri "Në rastin e Shqipërisë, situata është edhe më kritike se kudo tjetër, për shkak të një qeverisjeje të mbrapsht që nuk r
Mjeku shqiptar në Itali apel të rinjve: Respektoni masat ndryshe do të përfundoni keq Mjeku shqiptar në Itali, Alban Beltoja, ka folur mbi situatën e krijuar nga koronavirusi dhe të ardhmen. Mjeku tha pë
Jul Deda ironizon keq Ramën: Respektoni budallenjtë! Vendimi i qeverisë Rama për të ndaluar muzikën në cfarë do lloj ambienti pas orës 20:00, ka shkaktuar polimika dhe kriti
Rikthehet shteti policor: 12 vjet burg kush nuk respekton masat e qeverisë! COVID-19 ka rikthyer shtetin policor. Policia e Kosovës nga e marta do të nisë me shqiptimin e gjobave për qytetarët që
Shifrat në rritje, Manastirliu publikon rregullat për një sezon turistik të sigurt (VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu vazhdon me apelin për t’u mbrojtur nga pandemia COVID-19. Këtë herë, përm
Situata kritike në spitalin Infektiv në Tiranë, mjekja e QSUT: Respektoni masat Perballe situates kritike ne spitalin Infektiv ne Tirane, ku perdite ka shtrime pacientesh dhe mjerisht edhe viktima te
ASH rrezikon shëndetin e qytetarëve, nuk respekton masat për kujdes (VIDEO) Për koalicionin midis partisë në pushtet Alternativa dhe Aleancës për Shqiptarët më shumë vlejnë zgjedhjet e 15 Korrikut
Nuk po bie dot nga pesha? Atëherë nuk i respekton 3 rregullat e mëngjesit Mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës për shumë arsye. Por është shumë e domosdoshme të dish që këtë vakt po e m
Javët në vijim pritet të jenë më kritike, Kurti apel qytetarëve: Rrespektoni masat Kryeministri në detyrë, Albin Kurti gjatë vizitës në komunën e Ferizajt tha se sektori i shëndetësisë publike në vend nu
Basha me maskë në supermarket, si i respekton rregullat kreu i PD-së (FOTO LAJM) Prej javësh shqiptarët po rrinë mbyllur ndërsa leje-daljet për pazar janë vetëm për një person të familjes. Këtë rreg
Binden shqiptarët, çfarë ndodhi gjatë natës në Tiranë (VIDEO) Policia e Tiranës ka vijuar kontrollet me qëllim zbatimin e masave të marra për parandalimin e koronavirusit. Në bash
Thaçi apel qytetarëve: Rolin kryesor e keni ju, respektoni rekomandimet e IKSHP-së Presidenti i vendit, Hashim Thaçi tha sot se Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike, Forca e Sigurisë së Kosovës, Pol
''Ju lutemi bëni edhe ju maksimumin tuaj'', mjeku Tritan Kalo bën apelin e rëndësishëm Ka shkuar në dy numri i vikimave dhe 59 numri i të prekurve nga koronavirusi në vendin tonë, teksa ''lufta'' me koronavi