999 rezultate për

respektit

Trajneri i Sassuolos sulmon Interin: E kishit mendjen tek Lazion, por humbët nga ne "Duhet të fitojmë me Lazion për të synuar Championsin". Kjo ishte fraza e përmendur gjatë gjihtë javës nga Interi pavarë
Ylli i Juventusit ikën në fund të sezonit Claudio Marchisio pritet të largohet nga Juventusi në fund të këtij sezoni. Pas lënies jashtë listës së të grumbullua
Italia nënshkruan marrëveshjen e përfshirjes së të huajve në futbollin e saj Ministria italiane e Brendshme njoftoi sot se kishte nënshkruar ne Federatën e Futbollit një marrëveshje bashkëpunimi pë
Jahjaga: Ushtria nuk mund të bëhet pa Amerikën Atifete Jahjaga, ish presidente e Kosovës, gjatë një interviste për "Insajderi", ka deklaruar se Ushtria e Kosovës nuk m
Duka tregon të vërtetën e largimit të Tramezzanit nga Kombëtarja Presidenti i FSHF ka komentuar largimin e Tramezzanit për te Lugano ku ka theksuar se për të kjo ka qenë diçka që e ka h
Forumi Musliman: ISIS nuk përfaqëson muslimanët Forumi Musliman i Shqipërisë përmes një deklarate për mediat distancohet qartazi nga aktet terroriste të ashtëquajturit
Haziri: “Flaka e Janarit”, sinonim i respektit për dëshmorët Të shtunën ka nisur manifestimi me karakter kombëtar "Flaka e Janarit 2014" që mbahet në nderim të 30 vjetorit të rënies
Shqipëria, shembull i respektit dhe tolerancës fetare Konferenca Ipeshkvnore e Shqipërisë mbajti sot një simpozium me temë “Kostandini: 1700 Vjetori i Ediktit te Milanos dhe
Mehmeti: Kriza të kalohet nëpërmjet tolerancës dhe respektit Deputetja e BDI-së Ermira Mehemti Devaja në debatin e organizuar sot me temë "Rreziqet që i sjell kriza politike" ka thë