999 rezultate për

resht

Të rinjtë shqiptarë vunë në rresht ushtrinë, grekët: Ndjemë turp! (VIDEO) Vazhdon të bëjë zhurmë videoja e dy të rinjve shqiptarë të cilët drejtonin dhe u jepnin urdhra kolegeve grekë në ushtri.
"Skuadra gati! Para marsh!" Dy shqiptarët venë në rresht repartin, tërbohen grekët (VIDEO) Një video e publikuar sëfundmi në rrjetet sociale ka shkaktuar tërbim në mediat greke. Bëhet fjalë për dy të rinj sh
Darka luksoze në Dubai, Rama rreshton justifikimet: E pagoi Princi, nuk ishin për qejf Kryeministri Edi Rama është pyetur mbrëmjen e djeshme në studio televizive në lidhje me darkën virale në Dubai, një dark
U përfol për një lidhje me Julian Perretta-n, Era Istrefi shuan kureshtjen (FOTO LAJM) Ata shfaqeshin gjithmonë bashkë por nuk e përcaktuan kurrë statusin e tyre! Julian Perreta dhe Era Istrefi dukeshin si n
E rreshtuar me Milanin, Rangers dhe Olimpiakos! Teuta është mes 14 ekipeve të pamposhtura në Europë Në këtë sezon të ri ka vetëm një skuadër në Superiore që nuk e ka pësuar ende humbjen e parë. Bëhet fjalë për skuadr
20-vjeçari i arrestuar i sëmurë në komisariat, policia rreshton akuzat Mbrëmjen e sotme, në rrjet qarkulloi lajmi se një protestues i arrestuar nga Policia, ishte në gjendje të rëndë shëndetë
Rreshtimi i pakuptimë i Arsenalit sjell edhe kritikat, 7 lojtarë përpara portës për 2 sulmuesit e Aston Vilës Arsenali pësoi një humbje turpëruese në shtëpinë e vet ndaj Aston Villës edhe pse ishte dukshëm favorite në letër. T
Jeta në Bukuresht e violinistes së virgjër që kërkon të dashur në ekran (FOTO LAJM) Pas përjashtimit të Shqipe Hysenajt dhe largimit të Fjorela Petos, te “Përputhen” në programin e njohjeve me djem hynë d
Konkurrentja e re në "Përputhen" bën deklaratën e papritur: Jam e virgjër (FOTO LAJM) Pas përjashtimit të Shqipes, dhe largimit të Fjorelës, dy vajza të reja kanë plotësuar 4-shen e vajzave në Përputhen.
Si ndikon në organizëm ngrënia e dy bananeve në ditë për një muaj rresht Sipas shkencëtarëve dhe nutricionistëve, nuk është e qartë pse shumica e njerëzve në Perëndim preferojnë vendosjen e ban
Derbi Inter-Milan/ Si pritet të rreshtohen ekipet, Bastoni mposht Covid-19 Sot luhet derbi i Milanos për llogari të javës së katërt në Serie A. Interi “pret” Milanin në “San Siro”, takim që nis n
FORMACIONI/ Ja si pritet të rreshtohet Shqipëria ndaj Lituanisë (FOTO LAJM) Shqipëria humbi një tjetër mundësi për të marrë kreun e Grupit C4 në Ligën e Kombeve. Barazimi pa gola në Kazakistan
Tha se merrte bukë me vete, Hoti shuan kureshtjen dhe tregon çfarë konsumoi për drekë Pak ditë më parë zëvendëskryeministri i Kosovës, Driton Selmanaj, u shpreh se kryeministri Hoti e merr bukën me vete nga
Koeman e ka gati formacionin e Barcelonës, kështu do të rreshtohet skuadra (FOTO LAJM) Ronald Koeman ka bërë gati formacionin e ri te Barcelona. Ronald Koeman e ka vendosur formacionin e ri të Barcelonës.
E lidhur? Fjodora Fjora sqaron statusin e saj dhe ngjall më shumë kureshtje (FOTO LAJM) Gazetarja e njohur, Fjodora Fjora ka vendosur që me anë të disa pyetjeve t’i përgjigjet ndjekësve të saj rreth gjërave p
6 formacione se si mund të rreshtohet skuadra e Artetas sezonin e ri (FOTO LAJM) Nënshkrimi i parë i madh i verës në Arsenal ka arritur zyrtarisht, ku Willian u bashkua me klubin nga rivalët e Chelseat
Izraeli rreshtohet krah Greqisë në përplasjen në Egje Qeveria izraelite është radhitur në krah të Greqisë në përplasjen e kësaj të fundit me Turqinë për Zonën Eksluzive Ekono
COVID-19, mjeku i rreshton 10 masa inteligjente qeverisë Mjeku Erion Dasho ka bërë një postim ku ka sugjeruar 10 masa inteligjente që mund ti shërbejnë vendit për të ulur ndjesh
Formacionet zyrtare në derbi, ja si rreshtohen Partizani dhe Tirana Sot në orën 20:45 do të startojë në stadiumin “Air Albania” derbi i kryeqytetit mes Partizanit dhe Tiranës. Një përba
"Egnatia është greke dhe apokalipsi më elegant se qameti", Balluku rreshton gafat në Kuvend (VIDEO) Ditën e sotme, ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku mbajti fjalën në Kuvend, ku iu përgjigj akuzav