999 rezultate për

reshjet

Shi e dëbore, njihuni me parashikimin e motit për nesër Gradualisht mbi vendin tonë po depërtojnë masat ajrore të paqëndrueshme, të shoqëruar me erë hera-herës të vrullshme, më
Rikthehen reshjet e shiut, mos harroni çadrën Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu në të gji
Çadrat me vete! Nesër reshje shiu deri pas mesdite Dita e enjte do të kthejë reshjet në vend. Sipas MeteoAlb, vranësirat e dendura dhe reshjet e shiut do të mbetet deri në
Nesër priten reshje shiu, ja sa do të variojnë temperaturat Sot pasdite (e mërkurë, dt.19) dhe nesër (e enjte, dt.20) priten reshje mesatare në qarqet Elbasan, Fier dhe Berat, ndër
Rikthehen shirat, çfarë do të ndodhë sot me temperaturat Moti me diell që na shoqëron gjatë ditës së djeshme, e martë, pritet të vijojë po kështu edhe në mëngjesin e së mërkurës
Rikthehen reshjet e shiut, si pritet të jetë moti sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta. V
Nesër merrni masat! Priten reshje shiu e dëbore Për nesër moti do të jetë i vranët në të gjithë territorin, shoqëruar me reshje shiu të vazhdueshme dhe lokalisht të her
Irakienët nuk e besojnë dot, bie bora e dytë brenda shekullit Banorët e Bagdadit nxituan të bënin topa bore ose të bënin fotografi të martën, ndërsa kryeqyteti irakian u zgjua i vesh
Sot ulen temperaturat, nisin reshjet e dëborës Ditën e sotme bëni kujdes me veshjen pasi moti do të përkeqësohet. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rën
Mos harroni çadrat! Priten shtrëngata, ky është parashikimi i motit për nesër Nesër (e martë, dt. 04) priten reshje mesatare në qarqet Shkodër dhe Kukës, ndërsa të dobëta në qarqet e tjera. Në q
Vazhdojnë reshjet e shiut, mos harroni çadrën Edhe sot do të vazhdojnë reshjet e shiut në vendin tonë. Reshjet herë pas here do të jenë në formë e shtërngatave, ndërs
Rikthehen reshjet e shiut, si do të jetë moti në Maqedoninë e Veriut Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme me reshje të përkohshme të shiut, ndërsa në vendet më të larta me dëbor
Rikthehen shirat, si do të nisë java e re Java do të nisë me mot të vranët dhe reshje shiu, duke mos sjellë asnjë përmirësim nga dita e fundit e fundjavës. Sip
Reshje bore e shiu, parashikimi i motit për sot Pas disa ditëve me mot të thatë, në Shqipëri rikthehen reshjet e shiut dhe borës. Shqipëria sot do të mbizotërohet ng
Priten ndryshime! Mos dilni nesër pa e parë motin Prej disa ditësh, i gjithë territori i vendit tonë ka patur mot të qëndrueshëm, ku temperaturat kanë qenë të ulëta por n
Keni plane për nesër? Si do të jetë moti Vranësira mesatare dhe të dendura kanë përfshirë të gjithë territorin e vendit tonë për shkak të masave ajrore të paqënd
Dëbora po pushton zonat malore, ARRSH: Qarkullohet pa zinxhirë! Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar se reshjet e dëborës vijojnë të bien në zonat malore. ARRSH njofton se në të
Shqipëria përfshihet nga acari dhe bora, ARSH bën njoftimin e rëndësishëm Viti 2020 solli me vete dhe ulje drastike të temperaturave. Mjegull, reshje bore dhe temperatura nën zero pritet të n
Rënie drastike temperaturash, nesër nisin reshjet e borës E Martë dt 24 Dhjetor 2019 moti do të jetë me diell në zonën perëndimore dhe vranësira dhe rreshje bore të pakta në zona
ZYRTARE/ U ndërpre nga reshjet e dendura të shiut, merret vendimi se kur luhet ndeshja Flamurtari-Teuta Ndeshja mes Flamurtarit dhe Teutës, e vlefshme për javën e 17 të Kategorisë Superiore nuk u zhvilluar sot për shkak të r