999 rezultate për

reshat

Shihni si duken në të vërtetë mbretëreshat e bukurisë! (FOTO LAJM) Konkurset e bukurisë janë bërë një pjesë e rëndësishme e kulturës sonë. Cdo vit mbahen gara ndërkombëtare të bukuris
Reformat gjyqësore, kjo është shqiptarja që do të këshillojë Zaev Profesoreshat e të drejtës penale Besa Arifi dhe Gordana Lazhetiq do të këshillojnë kryeministrin Zaev në trupin e ri kë
Reshat Arbana rrëfen pengun e jetës: Kam probleme me djalin tim Reshat Arbana vlerësohet si një nga aktorët më të mirë shqiptarë. Ai ka qenë i ftuar pikërisht në "Pasdite në Top Ch
Reshat Arbana rrëfen pengun e jetës: Kam probleme me djalin tim Reshat Arbana vlerësohet si një nga aktorët më të mirë shqiptarë. Ai ka qenë i ftuari i sotëm në "Pasdite në Top Chan
Mbretëreshat më të bukura në botë (FOTO LAJM) Familjet mbretërore gjithmonë tërheqin vëmendjen, shumica prej nesh mund të kenë zili jetën që bëjnë familja mbretërore.
Fatmir Izairi sfidon Reshat Aliun: Sill 100 milion euro investime dhe t'a dorëzoj komunën Kandidati i BDI-së për kreun e komunës së Zhelinës njëherit edhe kryetari aktual Fatmir Izairi në emisionin e sontëm ‘Fo
ASH zyrtarizon Aliun në garën për komunën e Zhelinës Sonte ëshët vendosur zyrtarisht nga kuvendi i degës së Zhelinës së ASH-së që Reshat Aliu të jetë kandidat për kryetar ko
Nga mekanik në aktor, Reshat Arbana rrëfen “shpërthimin” që i ndryshoi jetën “Emrin nuk e blen dot me para. Emrin ta jep ai njeriu i thjeshtë që të përshëndet në rrugë”, thotë aktori i mirënjohur R
Gjimnazistëve të Roskovecit u kërkohet vota në këmbim të provimeve të maturës (VIDEO) Ish-kryeministri, Sali Berisha ka denoncuar se përfaqësuesit e Bashkisë së Roskovecit në bashkëpunim me drejtoreshat e s
Filmat e komunizmit, shpërthen Reshat Arbana: Çfarë të shohim, si bëhet seks? Nuk është për t’u çuditur që të gjithë ata, aktorë, regjisorë, e gjithë të tjerët që kanë qenë pjesë e paskuintave të re
Basha: Trimat dhe trimëreshat socialiste, zgjedhje pa opozitën nuk ka! Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka ritheksuar edhe një herë qëndrimin e shprehur gjatë protestës, se zgjedh
"Të punosh përkrah legjendave"... Gaz Paja, një aktor mjaft i dashur për publikun shqiptar është rikthyer në sheshxhirim për filmin e tij më të ri, në të
Mbretëreshat më të bukura në histori, mes tyre dhe Gerlandina (FOTO LAJM) Pas një burri të suksesshëm, fshihet një grua e zgjuar. Kjo thënie është plotësisht e vërtetë, dhe kjo gjë është vërt
Koha e falenderime/ Rama përgëzon drejtoreshat e Tatimeve e Doganave Rama ka marrë pjesë sot në fazën e dytë të luftës kundër informalitetit, të zhvilluar nga Ministria e Financave. Në fjal
Ja beqareshat e Kuvendit të Kosovës (FOTO LAJM) Me mijëra njerëz i pëlqejnë, për atë ua kanë dhënë edhe votën, por asnjëri prej këtyre votuesve nuk doli t’u propozojë m
Këto lagje nuk do te kenë energji elektrike Disa lagje në Prishtinë, Prizrenit dhe disa fshatra të Obiliqit e Dragashit do të kenë sot ndërprerje të energjisë elekt
KOMENT/ Kur drejtoreshat bukuroshe nuk mjaftojnë Mosrealizimi i të ardhurave të planifikuara për tremujorin e parë të këtij viti nga tatimet dhe doganat është një zhvill
Rrëfimi i Antonia Young: Si zbulova “Virgjëreshat e betuara” kur nuk na lejonte Enver Hoxha Keqkuptimi kulturor i virgjëreshave të betuara shqiptare Vjen në Tiranë autorja e “Virgjëreshat e betuara shqiptare”, b
“Virgjëreshat e betuara” habisin botën (FOTO-LAJM) Daily Mail përmes një reportazhi të përgatitur nga fotografi spanjoll Luis Dafos sjell histori tërheqëse për “Virgjëresh
Ja kush janë 50 personazhet më të kërkuar në internet (FOTO-LAJM) Jezu Krishti udhëhe listën e personazheve historik më të kërkuar në internet. Software i zhvilluar në SHBA, zbulon klik