999 rezultate për

rere

Kërcënuan me thikë dhe grabitën 18 vjeçarin, e pësojnë "të fortët" e Lushnjes Një i ri në Lushnjë ka rënë në prangat e policisë, teksa një tjetër është shpallur në kërkim pasi nën kërcënimin e një
Kë do të zgjidhte mes Greqisë dhe Turqisë? Përgjigjet hapur dhe prerë Sali Berisha Ish-Kryeministri Sali Berisha, i ftuar sonte në emisionin Zonë e Lirë në Tv Klan, është pyetur nga Arian Çani se kë do t
60 vjeçari u qëllua gjatë sherrit, tjetër ngjarje kriminale në Durrës Një tjetër ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Durrës. Burimet bëjnë me dije se një person ka mbërritur i pl
Me kanatiere dhe të shkurtra, arrestohet autori i plagosjes me thikë në Kavajë Një javë pasi plagosi dy persona me thikë, policia ka vënë në pranga 45-vjeçarin nga Kavaja. Me kanatiere dhe të shkurtr
Bartomeu i prerë: S'kam ndërmend të tërhiqem Presidenti i Barcelonës Jose Maria Bartomeu nuk ka ndërmend të japë dorëheqjen pas grumbullimit të më shumë se 20 mijë f
Zbardhen detajet, viktima e gjetur në Durrës është vetëm 34 vjeç Gjendet i vrarë me thikë në zemër një person në Durrës. Policia bën me dije se viktima është vëtem 34 vjeç dhe është
Meta i prerë: Hapni listat 100%, mjaft e degraduat Kuvendin kështu! Presidenti Ilir Meta me anë të një mesazhi në rrjetet sociale bën thirrje që të hapen listat 100 për qind. Kreu i sht
Gjiknuri i prerë: Ndryshimet kushtetuese janë në fuqi Gjiknuri ka thënë në mbledhje se “ndryshimet kushtetuese tashmë janë në fuqi. I doni apo nuk i doni kjo është tjetër çës
Gattuso i prerë për kalimin e Koulibaly te Man.City: Të paguajnë çmimin që dëshiron Napoli Manchester City vazhdojnë të jenë në kërkim të Kalidou Koulibaly. Koulibaly është në mesin e mbrojtësve me formën më
Preu vetë dorën që të merrte paratë e sigurimeve, bjondia bukuroshe dënohet me burg Historia e Julija Adlesic mund t'i ketë shkuar shumëkujt në mend por ajo e pësoi. Ajo pretendon se ishte një aksident
Perisic dhe Vidal, Interi i prerë në lidhje me vendimet për këta futbollistë Një "jo" për Bayernin dhe një tjetër "jo" për Barcelonën. Interi nuk ka ndërmend ta huazojë sërish Perisicin te kampion
Tentoi të vidhte 2 kg rërë nga ishulli i Sardenjës, merr gjobën e majme turisti Një turist francez është urdhëruar të paguajë një gjobë prej 1,000 € pasi u përpoq të merrte nga Sardenja me më shumë se
"Kupa ka filluar të derdhet", Ruçi vendos afat të prerë për Kushtetuesen Kreu i Parlamentit, Gramoz Ruçi në nisjen e sesionit të ri parlamentar thotë se Këshillit të Emërimeve në Drejtësisë iu
Nga gruaja me gojë të prerë te ushtari grek, legjenda që të kallin datën Elisa Day Në Europën mesjetare, jetonte një grua me emrin Elisa Day, bukuria e së cilës u ngjante trëndafilave. Ajo u
Vjosa Osmani e prerë: Marrëveshja me Serbinë duhet të kalojë nëpërmjet Kuvendit Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur në takime të ndara ambasadoren finlandeze Pia Stjernval dhe shef
Ibra i prerë: Milani këtë sezon duhet ti fitojë të gjitha Zlatan Ibrahimovic ka thënë se është rikthyer te Milan sepse ndjehet si në shtëpi, duke shtuar se do të punojë për të ar
"Nuk e fal dot, deti është i shqiptarëve", Kryemadhi mesazh të prerë Ramës (VIDEO) Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka bërë një postim në rrjetin social Instagram ku i ka dhënë një përgjigje Ramës pë
Fëmijë e të moshuar në pritje, Greqia e prerë: Asnjë nuk kalon deri nesër Pas një komunikimi me palën greke nuk do lejohet asnjë qytetar të kalojë, pasi eshte plotesuar kuota ditore shkruan abcn
Haradinaj i prerë: Unë President, ose vendi shkon në zgjedhje (VIDEO) Ramush Haradinaj është i prerë në qendrimin e tij për president të Kosovës, në të kundërt vendi shkon në zgjedhje të rej
Plas sherri mes kushërinjve, plagoset me mjet prerës i riu Një sherr familjar ka degraduar ku një person, i identifikuar si Nëntor Keci ka plagosur kushëririn, Shpëtim Keci me mje