999 rezultate për

reperja

Çdo ditë surpriza në derën e shtëpisë, kush po e përkëdhel Taynën kaq shumë (FOTO LAJM) Dikur ishte Luana Vjollca ajo e cila merte buqeta dhe surpriza në derën e shtëpisë nga ndjekësit, e tani duket se "froni
"Unë kam një djalë", deklarata e ëmbël por e papritur e reperes (FOTO LAJM) Reperja e njohur Iggy Azalea dhe partneri i saj reper, Playboi Carti janë bërë prindër për herë të parë. Lajmin e ëmbël
Për mos të bërë zhurmë, Rina Balaj vendosi të flasë vetë e para për shtatzëninë e saj (FOTO LAJM) Një foto e publikuar nga reperja, Rina Balaj, ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur mund të ishte bërë shkak që ajo të p
Vjen "era" hit, reperja shqiptare konfirmon bashkëpunimin me Encën (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia dhe reperja Rina Bala janë parë shpesh në shoqërinë e njëra-tjetrës. Dyshja janë mikesha të mira
"A ka koronë për ty?", Tayna thyen përsëri karantinën dhe udhëton drejt një shteti tjetër (FOTO LAJM) Reperja Tayna qëndroi për një kohë të gjatë e izoluar në shtëpinë e saj në Kosovë për shkak të pandemisë së koronavirusi
Skandali me çiftin zvicerian, çfarë pritet të ndodh me gjyqin e Loredanës (FOTO LAJM) Reperja e njohur shqiptare, Loredana, u bë pjesë e një skandali një vit më parë. Ajo akuzohej se i kishte vjedhur një çi
Ndahet nga jeta në mënyrë misterioze modelja dhe reperja 25 vjeçare (FOTO LAJM) Chynna Rogers ka ndërruar jetë ditën e djeshme në apartamentin e saj në Filadelfia. Lajmin e hidhur për reperen e ka
Karantina i ka prishur linjat, Tayna zbulon me këtë foto sa kilogram ka shtuar (FOTO LAJM) Qëndrimi në të njëjtin vend për shumë kohë i ka bërë të gjithë jo vetëm të kalojnë kohën maksimale me më të dashurit e t
"Kërce sikur askush s'të shikon", reperia shqiptare ndez rrjetin duke e tundur me bikini (VIDEO) Reperja shqiptare, Baby G ka marrë vëmendjen e të gjithëve ditën e sotme me një video ku shfaqet tejet seksi. Reperja e
Çfarë po mundohet të bëj? Loredana publikon sërish foto të Mozzik (FOTO LAJM) Pak javë më parë ajo solli një projekt muzikor në të cilin sqaronte se e kishte thjesht shok reperin Zuma dhe se ruante
Pa operacione plastike? Kjo video e Taynës disa vite më parë po bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Tayna është një nga emrat më të suksesshëm të momentit në muzikë në Shqipëri. Reperja ka treguar me anë të postimeve të
Rina Balaj dhe Sin Boy po presin një fëmijë? Reagon reperja (FOTO LAJM) Dy reperët shumë të komentuar të momentit, Rina Balaj dhe Sin Boy, po shijojnë prej më shumë se një viti lidhjen e tyre
Rina Balaj bën ndryshimin drastik në look-un e saj dhe duket super cool (FOTO LAJM) Të gjithë e dimë se reperes Rina Balaj i pëlqen shumë të luajë me look-un e saj. Herë pas here ajo na surprizon me ng
U rrëzua nga skena, Melinda "përfiton" nga situata dhe thumbon Taynën në mënyrën epike (VIDEO) Një ditë më parë reperja mjaft e dashur nga publuku Tayna rrëshkiti teksa performonte në skenë por e mori me sportivitet
Tayna lë nam, rrëzohet në mes të skenës gjatë koncertit (VIDEO) Reperja e njohur Tayna është kthyer në një ndër reperet më të suksesshme dhe ndër më të komentuarat në media. Përpos pro
Nuk do e njihni, Rina Balaj ndryshon totalisht look (FOTO LAJM) Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ky është Shën Valentini
Çmendi rrjetin, Tayna "thyhet në mes" për një foto (FOTO LAJM) Reperja e njohur Tayna, në një kohë të shkurtër, është kthyer në një ndër reperet më të suksesshme të Showbizit shqiptar
Tashmë pa Mozzik, Loredana i thotë të gjitha me tatuazhin e ri mbi shpinë (FOTO LAJM) Loredana prej kohësh po qëndron në krye të mediave rozë, e kjo jo vetëm për shkak të projekteve të reja por edhe përsa i
"Mund të jetë fundi im", Loredanës i publikojnë mesazhet, reperja përsëri në telashe (FOTO LAJM) Është një nga emrat që sjell shumë skandale. Pos skandalit me çiftin zviceran ku u akuzua se vodhi nga ta shuma të ma
Vetëm 21 vjeçe! Ndahet nga jeta në mënyrë misterioze reperja e njohur (FOTO LAJM) Reperja amerikane Lexii Alijai është ndarë tragjikisht nga jeta në moshën 21-vjeçare. Lajmin e ka bërë të ditur famil