999 rezultate për

reperin

Del fotoja e tradhtisë? Kim Kardashian kapet me reperin e njohur (FOTOLAJM) Reperi amerikan, Kanye West, së fundmi ka akuzuar bashkëshorten e tij Kim Kardashian për tradhti. Pas deklaratave të
Mbante armë pa leje, Gjykata dënon reperin Gjiko (FOTO LAJM) Asdren Gjikolli i njohur gjërësisht si reperi Gjiko është denuar me 400 euro gjobë nga Gjykata Themelore në Pejë i akuzu
Në lidhje me reperin? Kejvina: Është shumë bukurosh (FOTO LAJM) Dyshja, Kejvina dhe Seven janë përfolur shumë në media për një lidhje dashurie. Madje u tha se Kejvina kishte udhëtuar s
U nda me modelen, aktorja lidhet me reperin Pas ndarjes me modelen e njohur Cara Delevingne, aktorja Ashley Benson u pa shumë shpejt nën shoqërinë e reperit G-Eazy,
Noizy e quajti dhëmbë-kalbur, Dasara flet për sherrin e bujshëm me reperin Dasara Karaiskaj, e intervistuar nga Ronaldo Sharka për “Mes Yjesh” në Ora News, ka folur për sherrin e bujshëm me reper
As Lorik Canën as Robert Berishën, Arjola Demiri zgjedh reperin shqiptar si partner (FOTO LAJM) Dyshja e njohur e aktorëve, Arjola Demiri dhe Irgen Çela kanë qenë të ftuar në programin e së dielës, ‘E diell’. Mes
Dasmë pas karantinës, prindërit e Ledrit zbulojnë planet për reperin dhe Sarën (VIDEO) Xheraldina dhe Agron Vula, prindërit e këngëtarit Ledri Vula ishin të ftuar te “Rudina” në Tv Klan. Çifti treguan për
Nuk i ka punët mirë, Feros i vjedhin Instagramin dhe "turpërojnë" reperin (FOTO LAJM) Pothuajse çdo njeri është përdorues i rrjeteve sociale, ku dhe kalojnë një pjesë të madhe të kohës (sidomos gjatë ditëve
Kënga më e fundit e Ledrit dedikim? Sara konfirmon për herë të parë marrëdhënien me reperin (VIDEO) Prej kohësh përflitet se Ledri Vula është në një lidhje dashurie me Sara Hoxhën. Dyshja ka publikuar momente të shumta m
Zbulohet romanca e re e Kejvina Kthjellës me reperin e famshëm (FOTO LAJM) Ish-velina e Ermal Mamaqit, Kejvina Kthella, u përfol për një lidhje me reperin Sever Saraqi, por flitet se në fakt ësht
I hyjnë në shtëpi për t'i vjedhur, grabitësit vrasin reperin e njohur (FOTO LAJM) Reperi i njohur Pop Smoke është qëlluar për vdekje në mengjesin e së mërkurës nga disa grabitës që i kishin hyrë në shtë
Si ju ka shpëtuar, stërmbesa e Skënderbeut në një lidhje me reperin e famshëm shqiptar (FOTO LAJM) Sophie Castriota u bë lajm në mediet rozë, kur u tha se ajo është stërmbesa e heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeut. Që
"Majk më ka ngacmuar", këngëtarja shqiptare nxjerr zbuluar reperin (VIDEO) Nuk ka patur asgjë serioze sipas këngëtares pasi ajo vetë e ka konsideruar si normale, sepse sipas saj çdo femër ngacmoh
Ledri publikon pak nga kënga e re, do t'ju kujtojë reperin në fillimet e tij (VIDEO) Kënga e re e shumëpritur e Ledri Vulës rezultoi të jetë një rikthim në origjinë i reperit shqiptar. Klipi pritet të d
Pas ndarjes së bujshme me Mozzik, Loredana konfirmon lidhjen me reperin e njohur (FOTO LAJM) Ka kohë që në media është përfolur se Loredana ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Mozzik. U tha se reperja është
Përkëdhelet me të dashurin e ri në publik, video e Loredanës bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Një video e një çifti që pretendohet se është reperja e njohur Loredana dhe reperi gjerman Zuna po qarkullon online!
Rina Balaj dhe SinBoy u ndanë vetëm disa javë pas lidhjes? (FOTO LAJM) Pas rikthimit në Instagram, reperja Rina Balaj bëri publike lidhjen e saj me reperin SinBoy. Ajo publikoi një foto ku
E lidhur me reperin gjerman? Mozzik: E tregove fytyrën e vërtetë (FOTO LAJM) Prej ditësh në mediat shqiptare dhe ato gjermane po qarkullon një lajm ku thuhet se Loredana ka nisur një lidhje të re.
U përfol për një lidhje me Loredanën, flet reperi gjerman (FOTO LAJM) Së fundmi jeta private e Loredanës ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave pas thashethemeve se ajo ka nisur një lidhj
U fut në burgun më famëkeq, jepet dënimi për reperin e famshëm amerikan (FOTO LAJM) Në nëntor të vitit 2018, reperi Tekashi 6ix9ine u fut në burgun më të famshëm të Brooklyn-it, i njohur për mbajtjen pas