999 rezultate për

reperi

Gjesti madhështor, Stresi surprizon në spital fansin e tij (VIDEO) Reperi i njohur dhe shumë i komentuar në media, Stresi ka bërë sot një gjest madhështor. Reperi ka surprizuar një fans t
Kanita thyen heshtjen, flet për herë të parë për lidhjen me reperin shqiptar (FOTO LAJM) Pak kohë më parë në media u përfol për një lidhje të mundshme midis këngëtares Kanita dhe reperit, S4MM. Shkak për kë
Mozzik nuk është më i njëjti, çfarë e ka ndryshuar reperin (FOTO LAJM) Jeta e reperit të njohur Mozzik ka ndërmarrë rrjedhën e ndryshimeve. Ai dhe Loredana i dhanë fund lidhjes së tyre, nga e
Pas ndarjes së bujshme dhe fjalëve se Stresi kishte dashnore, Keisi shfaqet e qeshur dhe me bikini (FOTO LAJM) Pas ndarjes së bujshme nga reperi i njohur, Stresi, Keisi ka qenë mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”. Ajo ka
I bënë publike lidhjen me bjonden bukuroshe, flet për herë të parë Don Phenom (FOTO LAJM) Disa ditë më parë, në rrjet qarkulluan disa foto të reperit Don Phenom, i cili ishte fotografuar në shoqërinë e një bjon
"Arbenitën do ta largojmë nga Fero", reperi shqiptar shpall luftë të hapur (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita prej kohësh janë së bashku e kanë krijuar fansat e tyre, por ka edhe nga ata që nuk i simpatizojnë si
Nga Çiljeta te Elvana, 7 të dashurat e famshme të Getoarit para se Marina t'i "vidhte" zemrën (FOTO LAJM) Kur je i famshëm, kur bën bujë në rrjetet sociale normalisht do jesh akoma më tërheqës në sytë e shumë femrave. Mirëpo n
Emocionuese, gjesti i fanses së vogël e bëri Gashin personin më të lumtur në botë (VIDEO) Reperi me origjinë shqiptare, Gashi, na ka bërë të gjithëve të ndihemi krenarë. Me punë të vazhdueshme, ai arriti të
Të lidhur prej kohësh, Don Phenom kapet "mat" me të dashurën sekret (FOTO LAJM) Ata janë të lidhur prej një viti ose ndoshta më tepër, pasi gjatë gjithë kësaj kohe reperi Don Phenom ka treguar nëpër i
Sot me famë ndërkombëtare, reperi shqiptar feston 30 vjetorin e lindjes Gashi tashmë prej disa kohësh ka arritur famën ndërkombëtare duke i bërë gjithë shqipëtarët krenarë. Ama ditëne sot
Stresi nuk pranoi ndarjen, por Keisi e ka përgjigjen në majë të gjuhës (FOTO LAJM) Reperi, Arkimed Lushaj në një intervistë për Bieta Sulon,mohoi ndarjen nga Keisi, e fejuara e tij. Madje reperi prano
"Më fal mami dhe babi", reperi i njohur shqiptar ndërron emrin (FOTO LAJM) Ai është bërë mjaft i suksesshëm dhe fama e tij dalëngadalë po përhapet në gjithë botën. Bëhet fjalë për Gashin i cili n
Çun për shtëpi si Gjiko, Elita më e lumtur se kurrë (VIDEO) Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë emrat më të lakuar në media dhe një ndër çiftet më të dashur për publikun s
Pa bërë zhurmë, Noizy feston ditëlindjen dhe gjejeni sa vjeç mbush (FOTO LAJM) Ditën e sotme reper i njohur, Noizy feston ditëlindjen. Reperi ndryshe nga vitet e tjera, këtë herë ka zgjedhur të fe
I përmalluar, Mozzik rikthehet pas 2 vitesh për të performuar në Tiranë (FOTO LAJM) Reperi i njohur Mozzik është ndër artistët më të komentuar dhe për shumë kohë u bë kryefjala e mediave për shkak të skan
Janë ndarë? Si reagoi Arbenita për largimin e Feros në Gjermani (FOTO LAJM) Disa javë më parë, reperi Fero njoftoi nëpërmjet një fotoje në Instagram se ishte larguar nga “On Records”, pasi kishte
Modelja shqiptare që po bën namin! Bëhet pjesë e klipit të reperit gjerman (FOTO & VIDEO) Modelja shqiptarë Alba Vejseli mahniti italianët pak muaj më parë me pjesëmarrjen e saj në “Ciao Darwin”. Ajo u shpal
Fero i anullon të gjitha koncertet, çfarë ndodhi papritur me reperin (FOTO LAJM) Reperi i njohur Fero është kthyer në një ndër reperët më të komentuar në media. Vetëm para pak kohësh ai u largua nga ‘O
Dasmë në horizont! Reperi i njohur shqiptar së shpejti drejt altarit (FOTO LAJM) Rreth një muaj më parë, reperi i njohur shqiptar Skerdi Ago surprizoi fansat e tij me lajmin se së shpejti do të bëhej b
Nëse do të ktheheshin pas në kohë, Elvana dhe Capital T s’do ta kishin xhiruar kurrë kështu "Lejlën" (VIDEO) Për hitin e tre viteve më parë, Elvana Gjata, Capital T dhe 2po2 menduan të bënin diçka të re, por nëse do të ktheheshin