999 rezultate për

reperes

Bashkëpunim ndërkombëtar! Era sjell këngë me të dashurin e reperes më në zë të momentit (FOTO LAJM) Pas bashkëpunimit të suksesshëm me reperin rus, Sayonara Boy, Era Istrefi ka gati bashkëpunimin e radhës. Këngëtarja
Ky është fans, gdhend në trupin e tij emrin e reperes të njohur shqiptare (FOTO LAJM) Nuk janë të pakta rastet kur fansat gdhendin në trup emrat apo imazhet e të personazheve të famshëm. Si një shenjë pë
Diss për Taynën? "Shote Galica" tashmë është armikja zyrtare e reperes (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend sherrin mes Taynës dhe Arta Memedit vitin e kaluar. Tayna në një postim në Instagram sh
"Jam e përdalë", Bebe Rexha bën reagimin tronditës pas akuzës së ish reperes shqiptare (FOTO LAJM) Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, me datën 30 gusht festoi ditëlindjen e 30-të. Përveç projektit të r
Po bënte "Twerk" në skenë, reperes i shqyhen pantallonat (FOTO LAJM) Cardi B ka përjetuar një moment tepër të sikletshëm përgjatë performancës së saj në Arts and Music Festival në Tennessee
Reagon vëllai i Loredanës: Nuk kam lidhje me "hajnitë" e saj Marrja në pyetje nga autoritetet zvicerane e reperes nga Ferizaji, Loredana Zefi, bëri bujë gjithandej në media. E pë
Iggy Azalea, për 6 vite ndryshim drastik (FOTO LAJM) Iggy Azalea, gjatë këtyre gjashtë viteve që tashmë është në skenë, i është dashur një punë e madhe për të arritur majat.