999 rezultate për

reperĂt

Reperat nga Anglia provokojnë grupin e Noizyt: Më e rrezikshmja është Oriola Marashi Repi njihet si një nga zhanerat muzikorë që shpesh herë nxit konflikte midis kolegëve. Ashtu siç ka ndodhur në Amerik
Publikohet kënga e re e Noizyt me dy reperat gjermanë (VIDEO) Disa javë më parë u publikua lajmi se reperi i njohur shqiptar, Noizy, po punonte në një projekt i cili do kalonte kufij
Kur reperat shqiptarë tallin Kim Kardashian...(VIDEO) Kim Kardashian është vënë në lojë nga reperat shqiptarë, sa i takon videos së publikuar dje, ku ajo fliste shqip. Dy
Abidal-Pinto, reperat e Barçës (VIDEO) Mbrojtësi francez Eric Abidal dhe portieri i dytë i Barcelonës Jose Manuel Pinto janë takuar me reperin francez Seyfu, n
Top 5 reperat më të pasur (FOTO LAJM) Pasuria e reperit vlerësohet 580 milionë dollarë duke e rreshtuar atë të parin në listën vjetore të revistës "Forbes". D