999 rezultate për

reper

Merr fund mëria mes Oriola Marashit dhe Noizyt, modelja shfaqet e veshur me rrobat e tij (FOTO LAJM) Sherri mes modeles Oriola Marashi dhe reperit Noizy qëndroi për një kohë të gjatë në krye të mediave rozë. Ishte koha
Fero ndërpret kontratën "On Records", çfarë e shtyu reperin të marrë këtë vendim (FOTO LAJM) Reperi i njohur Fero, pak minuta më parë me anë të një postimi në Intagram ka lajmëruar të gjithë fansat se nuk është më
Baby G i paska gjetur vetes një të "dashur" të përkohshëm pas ndarjes nga Lim Hoti (FOTO LAJM) Baby G dhe Lim Hoti ishin një nga çiftet më të ndjekura nga publiku shqiptar. Çifti gjithashtu publikoi edhe një këngë s
U tha se aksidentoi një kalimtare, Stresi tregon pse u ndalua nga policia (FOTO LAJM) Ditën e sotme në media ka qarkulluar një lajm ku thuhej se reperi Stresi kishte sërish probleme me policinë. Sipas me
Skena të shfrenuara, del videoja e Era Istrefit me rusin (VIDEO) Era Istrefi e ka publikuar me videoklip bashkëpunimin me reperin rus. Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi po vazhdon ka
Reperi shqiptar qenka fejuar dhe ne nuk ditkemi gjë! (FOTO LAJM) Vetëm 2 ditë më parë, postimet në Instagram nga i njëjti vend tradhëtuan reperin S4MM, duke i zbuluar partneren e tij.
I tradhëtuan postimet! Zbulohet e dashura e reperit shqiptar (FOTO LAJM) Ai është përfolur shumë për jetën e tij private dhe ka tërhequr gjithnjë vëmendjen e mediave! Dhe ndonëse është mundu
Nuk pyet për kërcënime, Unikkatil i bën diss reperit në qytetin e tij (VIDEO) Ditët e fundit ka shpërthyer një debat midis dy reperëve të njohur shqiptarë, Duda dhe Unikkatili. Pasi ky i fundit b
E rrethuar me 24 "bisha" super luksoze, por reperja e njohur nuk mund të drejtojë asnjë prej tyre (FOTO LAJM) Cardi B është padyshim një nga reperet më të suksesshme për momentin. Reperja ka një pasion të çmendur kur vjen fjala pë
Fansja e tij nuk kishte para, reperi shqiptar bën gjestin e papritur (FOTO LAJM) Gashi ishte një ndër këngëtarët që performoi në ditët e para të festivalit ‘Sunny Hill Festival’. Përveç kësaj, ai i dha
Mozzik “dhëmb për dhëmb” me Ledrin, kush është reperi më i klikuar i kësaj vere (FOTO LAJM) Sezoni veror i këtij viti ka qenë i mbushur me projekte të reja muzikore nga artistët shqiptar. Pjesa më e madhe e këngë
"Greek Reporter" për Sin Boy: Reperi shqiptar që i ka vënë ‘flakën’ muzikës greke (VIDEO) Media greke ‘Greek Reporter’ ka publikuar një artikull për reperin me origjinë shqiptare, i cili është pjesë e grupit të
Ndarjen nuk e konfirmuan por trishtimin po, si ndihet Stresi pas largimit të Keisit (FOTO LAJM) Vetëm një muaj pas daljes nga burgu, reperi i njohur Stresi i dha fund marrëdhënies së tij me Keisin, megjithëse çifti k
Ky detaj në klipin e Capital T i "vjedh" vëmendjen Françeska Jaçes (FOTO LAJM) Ditën e sotme, reperi Capital T lançoi këngën më të re të titulluar “Sytë e tu”. Vëmendjen e të gjithëve gjatë klipi
Është rradha e Rina Balaj, reperia më e "nxehtë" se vera në bikini (FOTO LAJM) Është e pritshme gjatë muajve të nxehtë të verës që ti shohim vajzat e ekrait me bikini duke "konkuruar" me njëra tjetrë
Fero provokon sherr, ofendon reperin shqiptar poshtë shtëpisë së tij (VIDEO) Prej disa kohësh Fero është në një sherr virtual me reperin e njohur nga Tetova S4MM. Mbrëmjen e djeshme, Fero e ka prov
E akuzuan se ishte në lidhje me menaxherin e saj, reagon reperja shqiptare (FOTO LAJM) Së fundmi, u përhap menjëherë lajmi se reperja Melinda Ademi, ishte në një lidhje dashurie. U përfol se ajo ishte në një
U tha se nuk flasin me njëra-tjetrën, Kida sqaron raportin me Taynën (FOTO LAJM) Pak kohë më parë në media u përhap një lajm ku thuhej se këngëtarja e njohur Kida nuk kishte marrëdhënie të mira me repe
Noizy shfaqet i fashuar, si u plagos reperi (FOTO LAJM) Ai është një nga reperët më të njohur në tregun muzikor shqiptar dhe vazhdimisht ka sjellë hite për publikun shqiptar.
Stresi "noton" në para, tregon tufat me lek dhe makinën luksoze (FOTO LAJM) Reperi Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi së fundmi po përflitet në media për ndarjen me të fejuarën, Kejsin.