999 rezultate për

repartit

Rezulton pozitive nga koronavirusi shefja e repartit në spitalin e Shkupit Ministri i Shëdetësisë i Maqësonisë, Venko Filipçe, ka bërë me dije se drejtoresha e repartit të sëmundjeve të lëkurës n
A rrezikohet Shqipëria nga koronavirusi? Flet shefja e repartit infektiv Najada Como, shefe e Shërbimit Infektiv në QSUT gjatë emisionit Opinion ka treguar se koronavirusi është i rrezikshëm, p
Pjesë e repartit "Shqiponja", kush është policja bukuroshe që qëndronte krah Santiagos (FOTO LAJM) Në ngjarje e rëndë tronditi ditën e djeshme zonën e xhamllikut në Tiranë, ku si pasojë e një atentati me armë zjarri mbe
Del letra e diktaturës, si drejtori komunist torturonte të burgosurit (FOTO LAJM) Vuajtjet e shqiptarëve në burgjet e komunizmit kanë qenë aq të mëdha sa vështirë se ka njeri ti përshkruajë, veç atyre q
Po luante në ish-repartin ushtarak, 16 vjeçarit i shpërthen granata në dorë Një 16 vjeçar teksa po luante pranë ish-repartit unshtarak në Leshnicë të Pogradecit i ka shpërthyer një granatë në dorë
Zgjerohet RENEA, gjermanët marrin drejtimin e gjysmës së repartit (FOTO LAJM) Reparti RENEA tashmë do të zgjerohet. Ky është vendimi i marrë nga Ministria e Brendshme pas një marrveshje të lidhur me
Qitësi më i mirë i repartit! Si e ekzekutoi komandoja me një plumb në kokë badigardin e Vis Martinajt Policia ka zbardhur tashmë dinamikën e ngjarjes së rëndë gjatë mbrëmjes së djeshme në zonën e Bllokut ku mbeti i vrarë F
Uran Ismaili mburret ndaj LDK-së me investim turk Ministri i Shëndetësisë nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Uran Ismaili, ka publikuar një video në profilin e
Kush është biznesmeni i akuzuar për vjedhjen e tokës së repartit ushtarak Idlir Karkini, biznesmeni i përfshirë në skandalin e vjedhjes së tokave në Rrogozhinë nuk është një emër i panjohur për
Një person qëllohet me armë në hyrje të repartit ushtarak Një person, ka bere kallëzim ne Polici se ndaj tij është gjuajtur me arme zjarri ne hyrje te repartit ushtarak. Më da
Shpërndante kokainë, në pranga komandanti i repartit të Pezë Helmësit Është vënë në pranga komandanti i Repartit të Pezë Helmesit, Drilon Shqau si dhe një ish-punonjës policie Vehni Teqjen.
Merr flakë në mes të rrugës makina e policisë në Vlorë Një automjet i policisë është përfshirë nga flakët këtë të hënë në Vlorë. Ngjarja ndodhi rreth orës 15:05, në aksin rrug
Shpërthimi në repartin ushtarak në Porto Romano, ja kush janë dy rojet e plagosur Mbrëmjen e ditës së sotme dy rojet e repartit në Porto Romano kanë mbetur të plagosur pas një shpërthimi aksidental qe k
Jepet alarmi, 10 raste të reja me HIV-AIDS në Kosovë Dhjetë raste të reja bartës të HIV-AIDS, janë zbuluar në Kosovë. "Momentalisht janë 33 pacientë që janë në mbikëqyr
Grabitja e taksistit, babai i autorit: Ishte i varfër Policia e Tiranës ka marrë në pytje Eduart Budinin 30 vjeç që u ndalua dje në Gjirokastër, pasi dyshohet të jetë autor i
Zjarr në parkun e Dajtit Flakë zjarri janë shënuar paraditen e sotme, brenda perimetrit të zonës së mbrojtur në parkun e malit të Dajtit. Ende
Suarez: Messi i pari, Neymar i dyti Messi, Neymar dhe Suarez cilësohen treshja sulmuese më e fort në futbollin botëror. Sulmi i Barcelonës ka realizuar plot
Digjet makina e komandantit të repartit "Shqiponja" Mesnatën e djeshme mësohet se është djegur makina e komandantit të repartit "Shqiponja", në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur t
MEI ngushëllon familjarët e viktimave të ngjarjes tragjike në Martanesh Ministria e Energjisë dhe Industrisë ngushëlloi sot, familjarët e dy minatorëve që humbën jetën mëngjesin e sotëm në min
Shembet një pjesë e Repartit Ushtarak Kukës, plagoset roja Një pjesë e godinës së Spitalit Ushtarak të Kukësit ëhstë shembur para pak orësh. Si pasojë e shembjes, ka mbetur i plag