999 rezultate për

repartin

Allegri lë sërish Dybalan në stol Skuadra e Juventusit do të luajë në këtë fundjavë përballë Genoas ku lajmi kryesorë është lënia jashtë 11-es titullare t
Krizë e madhe në repartin sulmues të Kombëtares Shqiptare Shqipëria ka probleme serioze në sulm. Diçka e tillë është lehtësisht e kuptueshme, qoftë nga ecuria e ndeshjeve të fund
Palestinë, shtrohet në spital Presidenti Presidenti palestinez Mahmoud Abbas u shtrua këtë të diel në spital në Ramallah për probleme shëndetësore. Një zyrtar
Milan dhe PSG bëhen gati për shkëmbimin e madh PSG dhe Milani po e mendojnë një shkëmbim të madh. Parisienët janë gati të ofrojnë Edinson Cavanin për të nënshkruar
Dy vjeçari ndërron jetë në Klinikën e fëmijëve në Shkup Një fëmijë dy vjeç e gjysëm nga Shkupi, i cili më 7 janar është pranuar në gjendje të rëndë shëndetësore në Klinikën për
Sapo kërkoi blerjen e një mbrojtësi, i dëmtohet i veti për disa muaj Sikur të mos mjaftonte fakti që trajneri Ernest Gjoka e cilësoi repartin e mbrojtjes si më të dobtin te Vllaznia, duke k
Panik në Shkodër, zjarri masiv shpërthen municionet në repartin ushtarak Një zjarr masiv ka rënë ditën e sotme në repartin ushtarak në Bushat të Shkodrës. Nga raportimet e para mësohet se s
Jeta si në ferr e 7 familjeve të strehuara në “Repartin Neurologjik” (VIDEO) Fëmijët në mes të mbetjeve, me koritë dhe bazen gome lahen në këto ditë të nxehta. Shumica e tyre nuk shkojnë në shkollë
Rusia zbulon repartin e fshehtë ushtarak në Arktik (FOTO LAJM) Ushtria ruse ka zbuluar repartin e fshehtë ushtarak në Arktik, ku mund të strehojë rreth 150 trupa si dhe disa avionë lu
Shpërthimi në repartin ushtarak në Porto Romano, ja kush janë dy rojet e plagosur Mbrëmjen e ditës së sotme dy rojet e repartit në Porto Romano kanë mbetur të plagosur pas një shpërthimi aksidental qe k
Shpërthim i fuqishëm në repartin ushtarak në Durrës, plagosen 2 rojet Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në një repart ushtarak në Porto Romano të Durrësit. Si pasojë e
Kriza e dëmtimeve, Juvja mendon për Ivanovic Juventus po përballet me shumë probleme në repartin e prapavijës, jo për nga numri i golave të pësuar, por për shkak se
Shpërthimi në rafinerinë e Ballshit, ja gjendja e njërit nga të plagosurit (FOTO LAJM) Shpërthimi i fuqishëm që ndodhi mbrëmë në Rafinerinë e Përpunimit të Naftës në Ballsh shkaktoi vdekjen e një punonjësi t
Bujar Ahmeti, një nga komandantët më të suksesshëm të RENEA-s Nga Hile Lushaku Bujar Ahmeti nga komandantët më të suksesshëm në RENEA, periudha 15 janar 2000-20 nëntor 2007;
Gazetari sportiv me sëmundje të rrallë: Prej 2 muajsh nuk gjej ilaçin në spital Gazetari i njohur sportiv, Gëzim Sinemati, ka zbuluar një problem me shëndetin. Ai është duke u kuruar në repartin e Der
Zyrtare nga QSUT/ 8 të djegur në gjendje të rëndë Nga djegia e autobusit me 31 pasagjerë në Krujë, 11 të plagosurat ndodhen në repartin e djegies në QSUT, ku 8 prej tyre
Shtatë të plagosur nga shpërthimi i një bombole në Prilep Shtatë persona janë lënduar, prej të cilëve një zjarrfikës, mbrëmë pas shpërthimit të një bombole gazi në ndërtesën në r
Një sulmues japonez për Louis Van Gaal Louis Van Gaal, menaxheri i Manchester Unitedit, është në kërkim të një sulmuesi për ta përforcuar edhe më shumë reparti
Xhaka, një ndër 10 yjet që mund të transferohet në Angli (FOTO LAJM) Pas transferimit të munguar te Fiorentina në Serinë A, Xhaka ka tërhequr vëmendjen edhe në Angli. Gazeta prestigjoze “Th
Galliani: Ibra ende nuk ka vendosur Te Milani askush nuk i ka humbur shpresat për një rikthim të mundshëm të Zlatan Ibrahmoviç në Milanello. Adriano Gallian