999 rezultate për

reparti

Mbyllet reparti i neurologjisë në Spitalin e Beratit, shkak një mjeke me Covid-19 Drejtoria e Higjienës në spitalin e Beratit ka mbyllur repartin e neurologjise pasi një mjeke neurologe ka rezultuar poz
U infektua mjekja, mbyllet reparti i Neurologjisë në spitalin e Beratit Drejtoria e Higjenës ka vendosur të mbyllë të gjithë repartin e Neurologjisë në spitalin e Beratit pas konstatimit si po
Mbrojtësi grek i Arsenalit drejt rikthimit në Itali, mund të ndajë repartin me Rrahmanin Sokratis Papastathopoulos është shumë pranë rikthimit në Serinë A, pas dy sezonesh në Premier League ku ka mbajtur veshu
Koronavirusi i rikthehet dy të punësuarve në Spitalin e Kumanovës Autoritetet e Spitalit të Kumanovës kanë konfirmuar se tek dy të punësuar shëndetësorë është rikthyer Covid-19. Drejt
Shënohet një tjetër viktimë nga koronavirusi në Shqipëri Një tjetër viktimë është shënuar në qytetin e Shkodrës ditën e sotme, edhe pse rasti nuk është deklaruar ende nga ana e
Rezulton pozitive nga koronavirusi shefja e repartit në spitalin e Shkupit Ministri i Shëdetësisë i Maqësonisë, Venko Filipçe, ka bërë me dije se drejtoresha e repartit të sëmundjeve të lëkurës n
A rrezikohet Shqipëria nga koronavirusi? Flet shefja e repartit infektiv Najada Como, shefe e Shërbimit Infektiv në QSUT gjatë emisionit Opinion ka treguar se koronavirusi është i rrezikshëm, p
Pasi siguroi shërbimet e Ibrahimovic, Milani synon mbrojtësin e Atalantës Pasi siguroi Ibrahimovicin për repartin e sulmit, Milani vazhdon punën për të përforcuar edhe repartin e mbrojtjes. D
"Shpërdoruam shumë", Daja flet pas humbjes me Vllazninë Skënderbeu humbi në fushën e vetë nga Vllaznia, me golin e shënuar nga Shtubina. Pas ndeshjes, Ilir Daja, theksoi se
Formacionet zyrtare: Juventus-Napoli, Hysaj e nis nga stoli Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen ndërmjet Juventus dhe Napoli e vlefshme për javën e dytë në Serie A.
Pjesë e repartit "Shqiponja", kush është policja bukuroshe që qëndronte krah Santiagos (FOTO LAJM) Në ngjarje e rëndë tronditi ditën e djeshme zonën e xhamllikut në Tiranë, ku si pasojë e një atentati me armë zjarri mbe
Pjestar i grupit terrorist që sulmoi repartin ushtarak, Fredi Beleri përfundon në prokurori Prokuroria e Krimeve të Rënda ka marrë sot në pyetje Fredi Belerin për shkak se ai ishte pjestar i grupit terrorist MAVI
Fruthi po nënshtron Maqedoninë, merret në karantinë një spital bashkë me mjekët Reparti kirurgjik në spitalin e përgjithshëm në Strugë është mbyllur. Mjekët dhe personeli tjetër mjekësor janë vendosur
Del letra e diktaturës, si drejtori komunist torturonte të burgosurit (FOTO LAJM) Vuajtjet e shqiptarëve në burgjet e komunizmit kanë qenë aq të mëdha sa vështirë se ka njeri ti përshkruajë, veç atyre q
25 vjet nga masakra e Peshkëpisë, kur terroristët grekë sulmuan repartin ushtarak shqiptar Sot është përkujtuar 25 vjetori i masakrës së Peshkëpisë, ku një grup terrorist nga Greqia hyri në territorin shqiptar,
Po luante në ish-repartin ushtarak, 16 vjeçarit i shpërthen granata në dorë Një 16 vjeçar teksa po luante pranë ish-repartit unshtarak në Leshnicë të Pogradecit i ka shpërthyer një granatë në dorë
Ylli Ajax-it pranë nënshkrimit me gjigandët "bavarezë" Në repartin mbrojtës, Bayern Munich ka bërë dy blerje fantastike me Benjamin Pavard dhe Lucas Hernandez, duke shpenzuar
Tuchel ka një kërkesë interesante për drejtuesit e PSG Përkundër shpenzimeve marramendëse të Paris Saint Germain viteve të fundit, trajneri Thomas Tuchel ka ende një kërkesë p
Sulmuesi i Chelseat pëson dëmtim Chelsea do të luaj sonte ndaj Tottenham Hotspur në "Wembley", ndeshje e vlefshme për Carabao Cup. Blutë e Londrës ka
Kërkesa interesante e vajzës që është e shtrirë në QKUK (FOTO LAJM) Një kërkesë e një 14-vjeçareje të shtrirë në QKUK po qarkullon në rrjetet sociale. Të gjithë janë prekur me kërkesën