999 rezultate për

repart

CHAMPIONS/ Juventus - Barcelona, formacionet e mundshme dhe mungesat (FOTO LAJM) Sonte pritet të luhet një finale e parakohshme në Champions edhe pse të dyja skuadrat nuk po gëzojnë një formë të mirë.
Mbyllet reparti i neurologjisë në Spitalin e Beratit, shkak një mjeke me Covid-19 Drejtoria e Higjienës në spitalin e Beratit ka mbyllur repartin e neurologjise pasi një mjeke neurologe ka rezultuar poz
U infektua mjekja, mbyllet reparti i Neurologjisë në spitalin e Beratit Drejtoria e Higjenës ka vendosur të mbyllë të gjithë repartin e Neurologjisë në spitalin e Beratit pas konstatimit si po
Mbrojtësi grek i Arsenalit drejt rikthimit në Itali, mund të ndajë repartin me Rrahmanin Sokratis Papastathopoulos është shumë pranë rikthimit në Serinë A, pas dy sezonesh në Premier League ku ka mbajtur veshu
"Vdekshmëria në repartet e terapisë intensive është e lartë", parashikimi i Piperos për shtatorin Mjeku infeksionit Pëllumb Pipero tha se parashikon që situata e infektimeve në vend, të vazhdojë në këto nivele edhe gja
Koronavirusi i rikthehet dy të punësuarve në Spitalin e Kumanovës Autoritetet e Spitalit të Kumanovës kanë konfirmuar se tek dy të punësuar shëndetësorë është rikthyer Covid-19. Drejt
Përmirësohet situata në Itali, për herë të parë ka më shumë respiratorë sesa pacientë Italia më në fund po fillon të marrë frymë nga koronavirusi. Për herë të parë që nga shpërthimi i pandemisë së coronavir
Ndajnë të njëjtin repart te Milani, Leao: Ibrahimovic është arrogant Sulmuesi i Milanit, Rafael Leao, nuk e kishte menduar kurrë se do të luante te Milani në një moshë kaq të re e aq më pak
Shënohet një tjetër viktimë nga koronavirusi në Shqipëri Një tjetër viktimë është shënuar në qytetin e Shkodrës ditën e sotme, edhe pse rasti nuk është deklaruar ende nga ana e
Rezulton pozitive nga koronavirusi shefja e repartit në spitalin e Shkupit Ministri i Shëdetësisë i Maqësonisë, Venko Filipçe, ka bërë me dije se drejtoresha e repartit të sëmundjeve të lëkurës n
A rrezikohet Shqipëria nga koronavirusi? Flet shefja e repartit infektiv Najada Como, shefe e Shërbimit Infektiv në QSUT gjatë emisionit Opinion ka treguar se koronavirusi është i rrezikshëm, p
Pasi siguroi shërbimet e Ibrahimovic, Milani synon mbrojtësin e Atalantës Pasi siguroi Ibrahimovicin për repartin e sulmit, Milani vazhdon punën për të përforcuar edhe repartin e mbrojtjes. D
"Shpërdoruam shumë", Daja flet pas humbjes me Vllazninë Skënderbeu humbi në fushën e vetë nga Vllaznia, me golin e shënuar nga Shtubina. Pas ndeshjes, Ilir Daja, theksoi se
Formacionet zyrtare: Juventus-Napoli, Hysaj e nis nga stoli Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen ndërmjet Juventus dhe Napoli e vlefshme për javën e dytë në Serie A.
Pjesë e repartit "Shqiponja", kush është policja bukuroshe që qëndronte krah Santiagos (FOTO LAJM) Në ngjarje e rëndë tronditi ditën e djeshme zonën e xhamllikut në Tiranë, ku si pasojë e një atentati me armë zjarri mbe
Pjestar i grupit terrorist që sulmoi repartin ushtarak, Fredi Beleri përfundon në prokurori Prokuroria e Krimeve të Rënda ka marrë sot në pyetje Fredi Belerin për shkak se ai ishte pjestar i grupit terrorist MAVI
Fruthi po nënshtron Maqedoninë, merret në karantinë një spital bashkë me mjekët Reparti kirurgjik në spitalin e përgjithshëm në Strugë është mbyllur. Mjekët dhe personeli tjetër mjekësor janë vendosur
DOKUMENTI/ Enver Hoxha: Si i pushkatuam para reparteve partizane 14 ballista e legalista Qarkorja e 25 qershorit 1945/ Emrat e të pushkatuarve dhe të dënuarve me burgim nga gjyqet ushtarake, në qershor ’45, me
Del letra e diktaturës, si drejtori komunist torturonte të burgosurit (FOTO LAJM) Vuajtjet e shqiptarëve në burgjet e komunizmit kanë qenë aq të mëdha sa vështirë se ka njeri ti përshkruajë, veç atyre q
25 vjet nga masakra e Peshkëpisë, kur terroristët grekë sulmuan repartin ushtarak shqiptar Sot është përkujtuar 25 vjetori i masakrës së Peshkëpisë, ku një grup terrorist nga Greqia hyri në territorin shqiptar,