999 rezultate për

renzi

Roma dhe Valencia arrinë marrëveshje, Florenzi mbetet në Spanjë deri në mbylljen e sezonit Roma dhe Valencia kanë arritur një marrëveshje për të zgjatur huazimin e Alessandro Florenzi deri në fund të sezonit. Is
Interi heq dorë nga Florenzi, ka dy objetiva të tjerë Interi është tërhequr në garën për firmën e Alessandro Florenzi në merkaton e janarit, raporton Tuttosport. Zikaltërit e
Italia me dy mungesa të rëndësishme për dy ndeshjet e europianit Italia do të ketë dy mungesa të rëndësishme për dy ndeshjet e rradhës ndaj Greqisë dhe Lihtenshtejnit, sfida të vlefshme
Momenti kur Ronaldo tallet keq me Florenzin dhe reagimi i ashpër i tij (VIDEO) E provokoi në fushë, por Florenzi nuk mban inati me Ronaldon. Gjatë ndeshjes Roma-Juventus, ku triumfuan vendasit, ja
Formacionet zyrtare: Roma - Inter Roma dhe Inter do të luajnë sonte me njëra-tjetrën në "Stadio Olimpico", ndeshje e vlefshme për javën e 14 të Serie A.
Djali i ish-kryeministrit italian firmos me Udinesen Francesco Renzi bëhet prej kësaj të marte një futbollist i Udineses. Djali i ish-kryeministrit të Italisë, i cili ishte
Zyrtare: Alessandro Florenzi nënshkruan kontratë të re me Romën Zyrtarisht Alessandro Florenzi ka rinovuar kontratën e tij me Romën. 27-vjeçari ka hedhur poshtë të gjitha dyshimet p
Milan rivalizon Juventusin dhe Interin për Florenzin Milan i është bashkuar garës Juventusit dhe Interit për të nënshkruar me mbrojtësin e Romës, Alessandro Florenzin Sip
Spalletti dëshiron ish-nxënësin e tij tek Interi Trajneri Luciano Spalletti ka ftuar Alessandro Florenzin te Inter për një ribashkim mes tyre. Siç raportojnë "Corrier
Spalleti fton Florenzin tek Interi Trajneri Luciano Spalletti ka punuar me Florenzin tek Roma dhe dëshiron që të përfitojë nga ngecja e negociatave për rin
Asgjë nuk ka mbaruar, Florenzi beson tek përmbysja e madhe Duhet të rpesim për një ndeshje të dytë Roma - Barcelona të cilën mesfushori Alessandro Florenzi mendon se do të ndodhë.
"E merituam, ishim më lart se Barcelona taktikisht" Alessandro Florenzi është krenar, pasi sipas tij Roma ishte një hap para Barcelonës në aspektin taktik të ndeshjes dhe s
Formacionet zyrtare: Roma - Barcelona Roma dhe Barcelona do të sfidojnë njëri-tjetrin sonte në ndeshjen e dytë të UEFA Champions League. Romakët duan të b
Është për psikiatri, gjykata jep vendimin për Vali Corleonen Vali Corleone do të qëndrojë edhe 15 ditë në Institutin e Psikiatrisë Forenzike. “Të pandehurit P.V. i është vazhduar
Florenzi motivon skuadrën para ndeshjes me Shakhtarin Mesfushori i Romës, Alessandro Florenzi, pavarësisht humbjes 2-1 në ndeshjen e parë kundër Shakhtarit, ai beson se sezon
Mësohet sa kohë do të qëndrojë në psikiatri Vali Corleone pas veprimit të turpshëm Ngacmoi për disa ditë familjarët e tij. Por figura më e njohur në Gjilan, Vali Corleone për 15 ditë do të duhet që të që
Renzi sfidon të tijtë: Kush këkron bashkim me 5 Yjet ta thotë në kryesi Matteo Renzi, i përfshirë nga polemikat e brendshme për dorëheqjen e tij të “ngrire”, ëhstë hedhur në kundërsulm dhe i k
Renzi mban fjalimin e paprecedent: Na thatë mafiozë dhe vrasës, mirë pra bëjeni vetë qeverinë (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike, Matteo Renzi, i cili konsiderohet si humbësi i madh i zgjedhjeve në Itali ka mbajtur nëj fja
Renzi jep dorëheqjen pas humbjes në zgjedhje Ish-kreu i qeverisë italiane, Matteo Renzi njoftoi sot në mbrëmje se do të largohej nga drejtimi i Partisë Demokratike t
Doli katastrofë në zgjedhje, Matto Renzi jep dorëheqjen? Ai shënoi një humbje të dhimbshme në këto zgjedhje dhe kishte paralajmëruar dorëheqjen nëse do të dilte poshtë rezultate