999 rezultate për

rennes

Camavinga vazhdon të jetë i lidhur me Realin edhe pse ende ska ofertë Ylli i skuadrës së Rennes, Camavinga, po tërheq vëmendje të madhe nga skuadra e Real Madrid, dhe thuhet se ai do të komp
Rennes i "pret krahët" Realit, Camavinga nuk shitet Eduardo Camavinga është lojtari që kërkohet me ngulm nga skuadra e Real Madrid, para se merkatoja e verës të hapet. M
Reali në pritje për yllin e Rennes Real Madrid po frikësohet se nuk do të mund të transferojë yllin e Rennes, Eduardo Camavinga gjatë kësaj vere. Sipas
Ylli francez përfundon nga radarët e Realit në të PSG-së Real Madrid e kishte shënjestruar blerjen e supertalentit francez, Eduardo Cavaminga. Mesfushori i Rennes është mjaft
Prestigjozj franceze zbulon transferimin e ri të Real Madridit (VIDEO) Gazeta e famshme franceze, L’Equipe ka zbuluar pazarin e ri të Real Madridit. Skuadra e madhe spanjolle është duke punua
E kërkojnë gjigandët europian, Rennes vështirë të rezistojë për 17-vjeçarin Eduardo Camavinga është vetëm 17 vjeç dhe deri tani ka luajtur 14 ndeshje si titullar me Rennes. Ai konsiderohet si një
PSG pa "shpirt", mposhtet nga Rennes (VIDEO) Pas fitores javën e kaluar PSG ka humbur në ndeshjen e dytë në kuadër të Ligue 1. Skuadra e Rennes tregoi karakter në kë
Shokohet PSG, Rennes përmbys rezultatin (VIDEO) Pjesa e dytë ka nisur menjëherë me gol për vendasit duke tronditur miqtë parisien. Goli i dytë dhe i avantazhit nga R
PSG fitoi Superkupën, Mbappe largon me forcë Neymarin nga festa e klubit (VIDEO) PSG ka fituar sot Superkupën e Francës duke mposhtur Rennes 2:1. Golat për Parisin i shënuan Mbappe dhe Di Maria, ndë
PSG-ja triumfon me përmbysje ndaj Rennes, fiton për të 7 herë radhazi Superkupën (VIDEO) Skuadra që ka fituar Superkupën e Francës është Paris Saint Germain. Kampionët e Ligue 1 e kanë nisur me trofe edicio
Di Maria përmbys Rennes me një supergol, Neymar i mërzitur nuk feston në tribunë (VIDEO) Paris Saint Germanin ka përmbysur Rennes në Superkupën e Francës. Kryeqytetasit e mbyllën në disavanatzh pjesën e parë t
Kjo ishte ndërhyrja "horror" e Mbappes në sfidën ndaj Rennes (VIDEO) Rennesi e fitoi mbrëmë Kupën e Francës pas fitores me penallti ndaj Paris Saint-Germainit. Koha e rregullt e takimit
Rennes bën mrekullinë, i merr nga duart Kupën e Francës PSG (VIDEO) Kupa e Francës ikën nga Parisi. Pasi është fituar për pesë vite radhazi nga PSG, trofeu është fituar nga Rennes. Kuqe
Presidenti i Rennes zemërgjërë, dhuron 100 milion euro për rindërtimin e Notre Dame (FOTO LAJM) Pas shkrumbimit të Notre Dames në Paris vijnë reagimet e para për të rindërtuar sërish Katedralen historike. Disa mil
Të vjen goja erë, Iwobi e tepëron ndaj mbrojtësit të Rennes (VIDEO) Arsenali bëri atë që duhet të bënte përmbysi humbjen 3-1 të ndeshjes së parë ndaj francezëve të Rennes duke fituar 3-0 n
Arsenal flak Rennes, kalon në çerek-finale (VIDEO) U mendoi se do ta kishte mjaft të vështirë Arsenal të arrinte të kthente rezultatn përballë ftrancezëce të Rennes. Po
Arsenal nis përmbysjen përballë Rennes (VIDEO) Topcijtë e londrës kanë arritur të shënojnë një gol mjaft të rëndësishëm që në minutat e para të ndeshjes. Ka qenë su
Formacionet zyrtare, Arsenal – Rennes: Topçinjtë me më të mirët kërkojnë rikthimin Arsenali kishte humbur ndeshjen e parë me rezultat 3-1 ndaj Rennes në Ligën e Evropës. Në ndeshjen kthyese Unay Emery
Rennes fundos Arsenalin pretendent (VIDEO) Skuadra franceze Rennes ka marë një rezultatat fantastic në shtëpi përballë Arsenal, shkruan Albeu.com Edhe pse pothu
Arsenal pëson golin e 3-të nga Rennes (VIDEO) Një nga skuadrat pretendente për ta fituar këtë trofe komplikon mjaft situatën me rezultatin që është duke marë këtë nde