999 rezultate për

rendomte

U turpërua nga Liverpooli, plasin memet kundër Barcelonës (FOTO LAJM) Liverpooli bërëi një përmbysje të pabesueshme dje në mbrëmje në Anfield Road duke triumfuar 4-0 ndaj Barcelonës. Kata
Duket gur i rëndomtë, por këtij burri i ndryshoi komplet jetën (FOTO LAJM) jë gurë i gjetur në rrugë do t'i ndryshonte tërësisht jetën një burri nga Tajvani. Ai e gjeti atë në anë të rrugës d
Duket gur i rëndomtë, por këtij burri i ndryshoi komplet jetën (FOTO LAJM) Një gurë i gjetur në rrugë do t'i ndryshonte tërësisht jetën një burri nga Tajvani. Ai e gjeti atë në anë të rrugës
Ndalimi i tij, “kaubojsi” përmend emra: Pas kësaj fshihet Rama dhe deputeti famoz i PS-së Pas lajmit se ai ishte ndaluar nga policia në Durrës ka ardhur edhe reagimi i Ish-deputetit Eduard Ndocaj. “Nuk ka as
U fol se u ndalua nga policia për mashtrim, Ndocaj: Sulm politik nga banditë me pushtet Pas lajmit se ai ishte ndaluar nga policia në Durrës ka ardhur edhe reagimi i Ish-deputetit Eduard Ndocaj. “Nuk ka as
Kadare i nxjerr të "palarat" Lubonjës: I rëndomtë, ka akuzuar babanë e tij Shkrimtari i madh Ismail Kadare në një intervistë ekskluzive për emisionin “Studio e Hapur” të gazetares Eni Vasili në N
Gruaja më e fuqishme në botë amvise e rëndomtë në shtëpi Kush është Angela Merkel? Për shumë gjermanë ajo është udhëheqëse e kujdesshme, por edhe lidere e aftë në një botë të tr
Nëna e Atjonit i dërgon letër të mbijetuarit në aksident: Më dënove të jetoj pa të...vrasës i rëndomtë! Në një letër drejtuar gazetës Tema, Eda Zhiti, nëna e Atjon Zhitit, i cili u vra dy vjet më parë në një aksident tragjik
Berisha i sulet Ramës për gazetaren: Ke psikologjinë e një halabaku të rëndomtë Berisha ka komentuar deklaratat e një dite më parë të Ramës për gazetaren Ilva Tare, ku ishte i ftuar në emisionin e saj
SPECIALE/ Nga punëtorë të rëndomtë në yje futbolli (FOTO LAJM) Jo të gjithë kanë arritur që në karrierën e tyre të bëhen Messi dhe Ronaldo, pasi jo çdo kush e ka talentin e tyre. Për
Beckenbauer "ngacmon" Barçën përmes Messit Presidenti i nderit i Bayern Munchen, Franz Beckenbauer, ka ngacmuar Barcelonën para sfidës së sotme në "Allianz Arena".
Shikoni se si kjo grua arrin të vjedhë pajisje me vlerë 1400 dollarë (VIDEO) Në një video të regjistruar në një dyqan pajisjesh elektronike vihet re se si një grua vjedh dhe fut nën fustan disa kut
Çiljeta: Kim Kardashian është e rëndomtë para meje (FOTO LAJM) "Kim Kardashian është chipp para meje, pra e rëndomtë me fjalë të tjera". Kështu është shprehur Çiljeta për "Panorama Pl
BBC në krah të Rita Orës: S'ka pamje të rëndomtë (FOTO LAJM) Pavarësisht se ajo nuk u përkrah aspak nga një pjesë e madhe e ndjekësve, kjo nuk e shqetësoi asapk Rita Orën të jepte n
Kriza europiane "tremb" edhe Metallica Kriza e euros nuk ka trembur vetëm pensionistët, ndërmarrjet e mëdha, punonjësit dhe bankat e të gjithë kontinentit të v
11.11.11, ditë për gjëra të mëdha apo ditë e rëndomtë?! 11 nëntorin britanikët e kremtojnë si Ditë të Paqes, amerikanët si Ditë të Veteranëve Ushtarakë. Në këtë ditë ka mbarua