999 rezultate për

renditjen

Rënditja: Oliver Giroud kalon Michel Platinin në renditjen e golashënuesve (FOTO LAJM) Oliver Giroud ka kaluar Michel Platinin në renditjen e golashënuessve më të mirë në historinë e kombëtares franceze.
Je "ëngjëll" apo "djall"? Zbuloni renditjen e shenjave Shenjat zodiakale zbulojnë shpesh personalitetin e brendshëm të personit. Zbulojnë karakterin, por edhe cilat janë përiu
Superkompjuteri parashikon renditjen e plotë të Ligës Premier për sezonin 2020/21 Manchester City është parashikuar nga një super kompjuter që ta mbyll sezonin para Liverpoolit, që është kampion aktual.
Superkompjuteri parashikon rënditjen e Premier League, Arsenal e Tottenham përballen me katastrofën (FOTO LAJM) Superkompjuteri ka parashikuar se si do jetë në fund tabela e Premierë Ligës. Sipas këtij të parashikimit, Liverpool
Kompania angleze parashikon rënditjen përfundimtare të Premier League Kompania e analizës së statistikave, Opta ka publikuar parashikimin statistikor të tabelës përfundimtare të Premierligës
Fitorja e Fury ndaj Wilder ndrsyhon renditjen e 10 boksierëve më të mirë momentalisht Triumfi i Tyson Fury kundër Deontay Wilder ka bërë ndryshime edhe në renditjen e top 10 boksierëve. Wilder deri tani
FIFA publikon renditjen e kombëtareve, Shqipëria dhe Kosova nuk "luajnë vendit" (FOTO LAJM) FIFA ka publikuar ditën e sotme renditjen e re për të gjitha kombëtaret, ku ka shumë pak ndryshime, për shkak të angazhi
Shqipëria humbet 7 vende në renditjen e Transparency International, më e korruptuara në Europë Niveli i korrupsionit në vendin tonë vijon të jetë shumë i lartë, ndërkohë që për vitin 2019 situata është përkeqësuar e
Kjo është pozita e Kombëtares në rënditjen e FIFA-s Shqipëria nuk ka asnjë ndryshim në rënditjen e saj në FIFA, pasi që prap rënditet në vendin e 66-të. Kjo është edhe p
Gara për kryeprokuror, Marku ankimon renditjen pasi u rëndit e dyta Arta Marku ka vendosur të ankimojë renditjen e Këshillit të Lartë të Prokurorisë për Prokurorin e ri të Përgjithshëm.
Ibrahimi: Shpresoj që Kuvendi të marrë parasysh renditjen e KLP Kryetari i Këshillit të Lartë të Prokurorisë, Gent Ibrahimi, në një deklaratë për mediat deklaroi se uron që Kuvendi të
Gara për Kryeprokuror, KLP nxjerr renditjen finale Klp ka nxjerrë renditjen finale për kandidatët për pozicionin e Kryeprokurorit. KPL ka renditur Olsjan Çelën si të parin
Shqipëria rrëshket në renditjen e FIFA-s, Kosova ngjitet 5 pozicione (FOTO LAJM) Fitorja ndaj Moldavisë nuk i ka bërë aspak punë kombëtares së Shqipërisë, e cila ka humbur një pozicion në renditjen e F
Hidhet shorti: Subjektet politike sot mësojnë renditjen në fletëvotimin e zgjedhjeve Sot do të organizohet ceremonia e tërheqjes së shortit dhe aty subjektet politike do të mësojnë për numrin e tyre dhe nj
Era Istrefi rrëmben vendin e parë në renditjen e Billboard me këtë bashkëpunim (FOTO LAJM) 'Selfish' ishte bashkëpunimi i suksesshëm i Era Istrefit me dy dj grekë, Dimitri Vegas dhe Like Mike. Së fundmi bahs
Kosova ngjitet si "raketë" në renditjen e FIFA-s (FOTO LAJM) Përfaqësuesja e Kosovës ka marrë katër pikë nga dy ndeshjet e muajit qershor. Dardanët fillimisht luajtën në udhëtim
Rënditja e re e FIFA-s/ Shqipëria humbet 4 pozicione, Kosova thyen rekord FIFA ka publikuar sot renditjen e re të shteteve për muajin qershor, shkruan Syri.net. Shqipëria ka humbur 4 vende ng
Si ndikon fitorja ndaj Bullgarisë në rënditjen e Kosovës (FOTO LAJM) Përpos tri pikëve të rëndësishme në garën për t’u kualifikuar në Kampionatin Evropian 2020, Kosova i ka fituar edhe 18.9
Hamilton triumfon edhe në garën speciale të Kinës Lewis Hamilton fitoi Çmimin e Madh të Kinës, që ishte special, pasi ishte gara numër 1000 në historinë e Formulës 1. Bri
Kosova fiton 3 pozicone në rënditjen e FIFA-s (FOTO LAJM) Kombëtarja e Kosovës ka arritur të shënojë ngritje përsëri në ranglistën e FIFA-s për ekipet kombëtare. Tani, "Dardanët"