98 rezultate për

renditja

Java e 27 e Serie A, rėnditja pa gabimet arbitrare Vazhdon kundėrklasifikimi i Paddy Power edhe pas pėrfundimit tė javės sė 27 tė Serie, klasifikim ky qė nuk merr nė konsi
Rėnditja e FIFA-s, Shqipėria fiton 2 pozicione (FOTO LAJM) Kombėtarja e Shqipėrisė nė futboll ėshtė rritur me dy pozicione nė rėnditjen mujore tė FIFA-s. Kuqezinjtė, qė njė muaj m
Java e 26 e Serie A, rėnditja pa gabimet arbitrare Vazhdon kundėrklasikimi i Serie A sipas "Paddy Power". Kompania e njohur e basteve ka publikuar sot rėnditjen e kampiona
Rėnditja e La Ligas pa golat e Ronaldos dhe Messit (FOTO LAJM) Janė futbollistėt mė tė mirė nė La Liga, por edhe mė tė mirėt nė botė pėr momentin. Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi j
Java e 25, ja rėnditja e Serie A pa gabimet arbitrare Edhe pas pėrfundimit tė javės sė 25 tė Serie A vazhdon kundėrklasifikimi i Paddy Power, qė nuk llogarit gabimet e arbitr
Rėnditja e UEFA-s, Italia "pushton" Europėn (FOTO LAJM) Mė nė fund Italia buzėqesh nė futbollin europian. Fqinjėt e Shqipėrisė janė vendi qė kanė fituar mė shumė pikė gjatė sez
Serie A, ja rėnditja pa gabimet arbitrare (FOTO) Vazhdon takimi me kundėrklasifikimin e Paddy Power pas javės sė 24 tė Serie A. Kompania nė fjalė ka publikuar rėnditjen
Ja si ndryshon rėnditja nė Serie A nėse falimenton Parma Falimentimi i mundshėm i Parmės pritet tė sjellė ndryshime nė rėnditjen e Serie A. Rregullorja flet qartė: "Kur njė klub
Rėnditja e UEFA-s: Kryeson Spanja, Shqipėria e 42-ta (FOTO LAJM) Nėpėrmjet faqes zyrtare nė internet UEFA ka zbuluar sot rėnditjen e shteteve pas ndeshjeve tė luajtura kėto tre ditė nė
Rėnditja e FIFA-s, Shqipėria humbet 5 pozicione (FOTO LAJM) FIFA, nėpėrmjet faqes sė saj zyrtare nė internet, ka publikuar rėnditjen mujore tė Kombėtareve tė futbollit. Krahasuar m
Rėnditja e FIFA-s, Shqipėria nė vendnumėro (FOTO LAJM) Shqipėria e nis 2015 nė vendnumėro nė klasifikimin e FIFA-s. Nė renditjen e parė tė vitit qė sapo ka nisur kuqezinjtė vi
Serie A, rėnditja pa gabimet arbitrale Paddy Power ka publikuar kundėrklasifikimin e Serie A edhe pas ndeshjeve tė javės sė 17, nė tė cilin nuk pėrfshihen gabi
Renditja e FIFA-s, Shqipėria humbet 8 pozicione (FOTO LAJM) FIFA ka publikuar para pak minutash rėnditjen e kombėtareve tė futbollit pėr muajin dhjetor. Asnjė risi pėrsa i pėrket T
Java 13, rėnditja e Serie A pa gabimet arbitrare Edhe pas javės sė 13 vijon kundėrklasifikimi i Paddy Power, klasifikimi i Serie A qė nuk merr pėr bazė gabimet arbitrare
Rėnditja pėr klube e UEFA-s, kryesojnė Reali dhe Barēa (FOTO LAJM) Nėpėrmjet faqes sė saj zyrtare nė internet UEFA ka publikuar rėnditjen e re tė klubeve nė Europė pas turit mė tė fundit
Serie A, ja rėnditja pa gabimet arbitrare Vijon kundėrklasifikimi i Paddy Power, klasifikimi i Serie A qė nuk merr pėr bazė gabimet arbitrare. Sipas moviolės sė j
Rėnditja e FIFA-s, Shqipėria humbet 3 pozicione (FOTO LAJM) Pas fitores historike me Portugalinė nė Aveiro dhe pas barazimit nė "Elbasan Arena" me Danimarkėn Shqipėria pritej tė rė
Serie A, ja rėnditja pa gabimet arbitrare Takim i ri me kundėrklasifikimin qė Paddy Power i bėn Serie A pa llogaritur kėtu gabimet arbitrare. Pas njė sėrė polemik
Serie A, ja klasifikimi i asistmen-ėve (FOTO LAJM) Kur jemi njė ditė pas mbylljes sė javės sė tretė tė Serie A dhe disa orė para javės sė katėrt del edhe rėnditja e futbol
Rėnditja e UEFA, top 10 klubet nė Europė (FOTO LAJM) Njė dyshe spanjolle nė krye tė rėnditjes sė UEFA-s pėr klube. Real Madrid, kampion Europe nė fuqi, gjendet nė krye tė li
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.