999 rezultate për

rendin

Shtimi i infektimeve me COVID-19, Zemaj paralajmëron masa të reja Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka thënë që nëse vazhdon rritja e rasteve me COVID-19, do të ketë masa të reja ku
Çfarë duhet të dini për trendin e "tullacllëkut", të famshmet shqiptare që guxuan (FOTO LAJM) Vite më parë, Demi Moore rruajti kokën për rolin e saj në “G.I Jane” dhe asokohe u konsiderua një revolucion. Po kësh
E gjeni dot përgjigjen e saktë? 85% e njerëzve gabojnë Nëse nuk arritët ta zgjidhnit këtë ekuacion matematike, lexoni më poshtë: Përgjigja e saktë është 14. Ja si duhet
Kida rikthen trendin e verës, por këtë herë i ngjan dikujt (FOTO LAJM) Me siguri edhe ju këtë verë u fiksuat me look-un më në trend të momentit, gërshetat e gjatë plot me ngjyra që realizuan
Gjeni përgjigjen e saktë, 90 % e njerëzve gabojnë Nëse nuk arritët ta zgjidhnit këtë ekuacion matematike, lexoni më poshtë: Përgjigja e saktë është 5 . Zbatoni rendin
Gjeni përgjigjen e saktë? Nuk është aq e thjeshtë sa duket Nëse nuk arritët ta zgjidhnit këtë ekuacion matematike, lexoni më poshtë: Përgjigja e saktë është 11. Ja si duhet
Kthejini rrobat tuaja të vjetra në trendin e momentit (FOTO LAJM) Caitlin Trantham është gruaja që bën shumë gjëra. 33-vjeçarja e cila është nëna e tre fëmijëve, kur u izolua për shkak t
Policia gati për të garantuar rendin në tubimin e nesërm të VV Policia e Kosovës ka njoftuar se organizatorët kanë e kanë lajmëruar në këtë institucion mbajtjen e tubimit të nesërm, d
Modelja tatuazhon brendinë e syve, rrezikon të humbasë krejtësisht shikimin (FOTO LAJM) Një modele është lënë pothuajse e verbër, pasi bëri tattoo brendinë e syve. Aleksandra Sadovska, 25 vjeç, nuk shikon
Modelja bën tatuazh sytë, rrezikon të humb shikimin (FOTO LAJM) Një modele është lënë pothuajse e verbër, pasi bëri tattoo brendinë e syve. Aleksandra Sadovska, 25 vjeç, nuk shikon
Sandalet i keni veshur gabim, Vip-at sjellin trendin e çuditshëm që po bën namin (FOTO LAJM) Listës së trendeve të çuditshme sapo iu shtua edhe një. Nëse doni të dukeni trendy, sandalet nuk duhet t’i vishni më siç
U pezulluan për kultivim të narkotikëve, Gjykata e Krujës rikthen në detyrë 2 policët Dy nga shtatë efektivët e policisë që u pezulluan për shpërdorim të detyrës janë rikthyer në punë me vendim të Gjykatës.
Pezullohen nga detyra 7 efektivë policie, ku gabuan "blutë" Janë pëzulluar nga detyra 7 efektivë policie të cilët dyshohen se kanë abuzuar me detyrën. Sipas SHÇBA, Drejtoria Raj
Budallallëk apo modë? Mësoni trendin e ri të aksesorëve Vënia e një ore luksoze nuk është thjesht një aksesor mode për ta kompletuar një veshje elegante. Është gjithashtu pë
Sandalet i keni veshur gabim, Vip-at sjellin trendin e çuditshëm që po bën namin (FOTO LAJM) Listës së trendeve të çuditshme sapo iu shtua edhe një. Nëse doni të dukeni trendy, sandalet nuk duhet t’i vishni më siç
Çfarë duhet të dini për trendin e "tullacllëkut", të famshmet shqiptare që guxuan (FOTO LAJM) Vite më parë, Demi Moore rruajti kokën për rolin e saj në “G.I Jane” dhe asokohe u konsiderua një revolucion. Po kësh
Nga Lori Hoxha te Elvana, si e veshën të famshmet shqiptare trendin e puplave (FOTO LAJM) Vitin e kaluar puplat u kthyen në detajin mbizotërues të fustaneve të nusërisë. Ky trend na rikujtoi të gjithëve vitet ’
Rihanna solli trendin e ri të flokëve, Albërie Hadërgjonaj bën ndryshimin drastik (FOTO LAJM) Para pak ditësh, Rihanna risolli edhe një herë look-un e saj me flokë të kuq në vishnje. Ajo ka qënë e apasionuar pa
4 ditë pas publikimit, "Fustani" i Elvanës dhe Capital T kryeson top listat muzikore(FOTO & VIDEO) 4 ditë më parë u publikua bashkëpunimi më i fundit i Elvana Gjatës dhe Capital T "Fustani". Ky projekt u kthye menjëherë
Kim Kardashian sjell trendin më të ri të flokëve (FOTO LAJM) Kim Kardashian së fundmi është bërë nënë për herë të katërt e nbjë djali. Postimi i një fotoje të të voglit bëri që në m