999 rezultate për

rendesishme

Liga e Kombeve: Belgjika fiton supersfidën me Anglinë, Italia bën detyrën (VIDEO) Gola dhe spektakël në ndeshjet e vlefshme për Ligën e Kombeve. Padyshim që e gjithë vëmendja ishte te supersfida mes
Prezantohet Nevil Dede: Flet si trajner i Tiranës Nevil Dede u prononcua sot si trajneri më i ri i Tiranës. Tekniku bardheblu deklaroi se është optimist që punët do t
Mos i bëni më kurrë! Këto ushqime nuk duhen kombinuar me njëra- tjetrën (FOTO LAJM) Të kesh një dietë të përshtatshme është shumë e rëndësishme për një jetë të shëndetshme. Zgjedhja e ushqimit të duhu
Shënoi ndaj Kosovës, flet Balaj: Në dy ndeshjet e radhës të detyruar për fitore Bekim Balaj u rikthye të goli me fanellën e Kombëtares, teksa shënoi ditën e sotme në përballjen miqësore ndaj Kosovës.
A do të ketë një izolim total në dhjetor? Përgjigjet Silva Bino A mund të kemi një karantinë totale në Shqipëri në muajin dhjetor? Sipas Silva Binos, kjo ende nuk është diskutuar d
E njihni të gjithë! Deputetja e Kosovës zbulon se cila është politikania shqiptare që pëlqen më shumë Mediat e kanë lakuar gjithmonë si deputetja shqiptare më seksi. Bëhet fjalë për deputeten e parlamentit të Kosovës, D
Duda Balje: Ja cila është politikania shqiptare që më pëlqen (FOTO LAJM) Mediat e kanë lakuar gjithmonë si deputetja shqiptare më seksi. Bëhet fjalë për deputeten e parlamentit të Kosovës,
Trump apo Biden? 5 pikat më të rëndësishme si vendosin amerikanët për kë votojnë Çështja më e rëndësishme për votuesit në SHBA në zgjedhjet presidenciale të vitit 2020 është ekonomia. Sipas një sondazh
Në ditën e rëndësishme për popullin amerikan, Rihanna jep këtë mesazh (FOTO LAJM) Në SHBA votimet janë drejt fundit dhe brenda disa ditësh do të dalë emri i presidentit të ardhshëm. Edhe Rihanna si shum
Pushime për qefin e tyre, Bebe Rexha dhe i dashuri kapen "mat" (FOTO LAJM) Bebe Rexha duket se po shijon ditët më të bukura me partnerin e saj, Keyan Safyari. Këngëtarja me origjinë shqiptare ësh
Prag sfida me Kukësin, Egbo: Jemi ekipi për tu mundur Emanuel Egbo doli para medieve para sfidës me Kukësin, që do të zhvillohet në Korçë, sfidë të cilën e etiketoi si derbin
Ndeshja e rëndësishme ndaj Real Madridit, Conte me "dhimbje koke" Trajneri i Interit Antonio Conte po kalon nëpër një periudhë shumë të vështirë për shkak të rezultateve negative në ndes
U zhduk tre vite por u bë milioner, Shkëlzen Gashi: SHBA ishte eksperiencë e rëndësishme jete Shkëlzen Gashi dikur ishte një nga emrat më të njohur të futbollit në Zvicër. Golashënues për dy vite radhazi në eli
HOROSKOPI/ E premte, 30 tetor: Kjo shenjë merr sot një ketër të rëndësishme Dashi Horoskopi për sot ju paralajmëron se Mërkuri dhe Dielli mund t’ju shkaktojë disa probleme. Përqendrimi i dobët
Kthesë e rëndësishme në shkencë: Në Hënë ekziston ujë! Shkencëtarët kanë mbledhur disa nga provat më bindëse për ekzistencën e ujit në hënë, që mund të jetë relativisht i akse
HOROSKOPI/ Shtyni vendimet e rëndësishme, sot priten komplikime Dashi Nëse një histori dashurie nuk funksionon, ajo mund të marrë fund në nëntor. Në frontin e punës, një ditë e komp
6 arsye pse njerëzit e suksesshëm veshin çdo ditë të njëjtat gjëra Moda e shpejtë e njohur gjerësisht si "fast fashion" përtej prakticitetit, lë hapësirë për shumë kritika. Fiksimi i njer
Cila është mosha e duhur dhe 3 pyetjet më të rëndësishme para se të bësh një mamografi Sa më herët të zbulohet kanceri, aq më e lehtë është të kurohet. Por kur bëhet fjalë për mamografitë, shumë njerëz mendo
HOROSKOPI/ Tetori është muaji i zgjedhjeve të rëndësishme, favorizohen projekte të reja Dashi Ruani qetësinë, sepse nëse lind një krizë në çift sot dhe nesër, ajo mund të rritet më shumë. Kur bëhet fjalë p
CHAMPIONS/ Dinamo Kiev - Juventus, formacionet e mundshme: Rikthehet Ramsey (FOTO LAJM) Kampeticioni më i rëndësishëm Evropian për klube, Champions League ngre sqeparin sonte me disa ndeshje të rëndësishme.