999 rezultate për

rendesishme

Lajme të mira për Tottenham para ndeshjes me Ajax Premier League ka vendosur të ndihmojë skuadrën e Tottenham në prag të ndeshjes gjysmëfinale që Spurs do të luajnë ndaj
Gega: Dolëm pa humbje, kjo e rëndësishme Trajneri i Partizanit, Skënder Gega, nuk e ka cilësuar si një dramë barazimin ndaj Kastriotit. Ai mendon se fusha ishte
Guardiola i bindur: Premier League më e rëndësishme se Champions-i Pep Guardiola ka bërë të ditur se për Manchester Cityn triumfi në Ligën e Kampionëve mbetet më pak i rëndësishëm në krah
Kapiteni i Liverpool zbulon çfarë u tha Klopp pas pjesës së parë Kapiteni i Liverpool, Jordan Henderson, ka folur për "Sky Sports" në përfundim të fitores 2-0të marrë kundër Chelsea-t d
Ajax – Juventus, sytë e gjithë botës janë aty, formacionet zyrtare Në Johan Cruijff ArenA, Ajaxi dhe Juventusi zhvillojnë ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Skuadra ho
Rikthimi te Kukësi nis "ters" për Gjokën, titullari përfundon në spital Trajneri Ernest Gjoka do ta nisë aventurën e tij te Kukësi me probleme. Numri një i stolit do të vuajë disa mungesa të r
Allegri: Fitore e rëndësishme, Ronaldo më kërkoi që të luante Trajneri i Juventus-it, Massimiliano Allegri, ka analizuar fitoren e marrë kundër Milan-it. "Ishte shumë e rëndësishme
Autoritetet zbulojnë detaje të rendësishme mbi rrëzimin e avionit që vrau 4 bullgarë Avioni i vogël i tipit cesna P21ON i cili dje pasdite u rrëzua te Solunska Gllava me çka humbën jetën katër shtetas bull
Ylli i Manchester City-t ironizon Liverpoolin: E kemi ne timonin Mbrojtësi i Manchester City-t Kyle Walker pas ndeshjesh te fituar kunër Fulhamit foli për rivalitetin me me Liverpoolin
HOROSKOPI/ Kujdes me zgjedhjet, dita e sotmë pritet të jetë e rëndësishme Dashi Situata sentimentale do të pësojë ndryshime të ndjeshme, por ato do të jenë pozitive. Nuk do të ketë nevojë për
Disa fakte të rëndësishme për NATO-n Ndërsa Shqipëria feston 10 vjet anëtarësi në NATO, Ambasada e SHBA-së në Tiranë nënvizon disa fakte të rëndësishme mbi A
Kujdes, mbyllet ura e rëndësishme në Deçan Komuna e Deçanit ka njoftuar qytetarët se ura mbi lumin Lumbardhë e cila gjendet mbi Manastirin e Deçanit do të mbyllet
Arta Marku "ua mbledh" Prokurorëve të Tiranës: Mos zvarrisni çështje Kryeprokurorja Arta Marku ka kritikuar sot fort punën e bërë nga Prokurorët e Tiranës, teksa ka qenë e pranishme në anal
Mancini: Fitorja e pritshme, shfryrja e Balotellit nuk është problem për askënd Trajneri i Italisë, Roberto Mancini, ka folur për "Rai"-n në përfundim të fitores 6-0 të marrë kundër Lihtenshtejnit.
Sadiku: Fitore e rëndësishme, tentuan të na provokojnë I rikthyer titullar pas shumë kohësh, Armando Sadiku ka realizuar golin e avantazhit në fitoren 3-0 të Shqipërisë ndaj A
Hysaj: Ishte shumë e rëndësishme të fitonim sot Elseid Hysaj, kapiteni i Shqipërisë, ka komentuar fitoren 3-0 të marrë kundër Andorrës në eliminatoret e Euro 2020. Kë
Portieri i Danimarkës: Kosova luajti shumë mirë, ishte e rëndësishme të mos humbnim Portieri Danimarkës, Kasper Schmeichel, ka bërë të ditur se synimi i skuadrës së tij ishte që të mos e humbnim ndeshjen
Pendarovski: Është e rëndësishme që shqiptarët të votojnë për mua Kandidati për president të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski për “Jutarnji list” tha se është shumë
Radiot më të rëndësishme në botë bojkotojnë këngët e Michael Jackson pas dokumentarit Dokumentari 'Leaving Neverland' po shkakton kaos në jetën dhe veprat e legjendës së muzikës pop, Michael Jackson, shkrua
Tirana mikpret për herë të parë Forumin Ndërkombëtar të Arkitektëve dhe Inxhinierëve Për herë të parë, Tirana u bë pritësja e Forumit Ndërkombëtar të Arkitektëve dhe të Inxhinierëve për të diskutuar mbi pr