999 rezultate për

rendesishem

Gjermania kërkon punëtorë të kualifikuar, nxjerr njoftimin e rëndësishëm Në kuadër të përgatitjeve për ligjin e ri të migracionit që do të hyjë në fuqi më 1 mars 2020, Ministria e Punëve të Jas
Valverde: Nuk i dhurojmë asgjë Interit, Vidal është shumë i rëndësishëm Trajneri i Barcelonës Ernesto Valverde i ka çuar një sinjal të qartë Interit se katalanët nuk kanë për t’u falur asgjë t
Universiteti i Durrësit jep njoftimin e rëndësishëm për studentët dhe stafin Universiteti “Aleksandër Moisu” në Durrës njofton se ditën e sotme është njohur me me akt konstatimin e ekspertëve të In
Bora zbardh Veriun, ARRSH bën njoftimin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Zyrtarisht jemi në stinën e dimrit dhe uljet e temperaturave janë të pritshme. Pjesa malore, konkretisht Veriu i Shqi
Isa Mustafa nesër do të zhvillojë një takim të rëndësishëm Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, nesër pret në takim kryetarin e Grupit të EPP-së në Parlamentin
"Mos përdorni ashensorët" ISHMT jep njoftimin e rëndësishëm Në një kohë kur frika dhe pasiguria te njerëzit është e madhe si pasojë e valës së tërmeteve që kanë prekur vendin, të c
Modelja refuzon postin e rëndësishëm në politikë: Do i shpërqëndroj (FOTO LAJM) Maria Liman, e konsideruar si një nga tifozet më seksi të Kupës së Botës në vitin 2018, ka zbuluar se i kanë ofruar dety
NASA gjen sheqer në meteorë Meteorët që u rrëzuan në Tokë miliarda vjet përmbajnë sheqerna, sipas studiuesve. Një ekip ndërkombëtar shkencëtarësh
Çfarë po ndodh me Instagram-in e Rinës? Motra e reperes bën njoftimin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Prej disa javësh, reperja Rina Balaj është zhdukur nga rrjetet sociale duke lënë në merak fansat e saj. Ajo nuk lajmë
I riu udhëton me shpejtësi skëterrë, policia bën apelin e rëndësishëm (VIDEO) Policia e Tiranës ka ndaluar një tjetër drejtues mjeti i cili udhëtonte me shpejtësi skëterë në aksin Tiranë -Elbasan.
Është vetëm 7 vjeçe, vajza e Beyonces fiton çmimin e rëndësishëm si tekstshkruese (VIDEO) Blue Ivy Carter ka fituar një super çmim për kontributin e saj në këngën “Brown Skin Girl”. Vajza 7-vjeçare e Jay-Z d
Gati të vizitoni Amerikën, ambasada bën njoftimin e rëndësishëm Ambasada amerikane në Tiranë, ka bërë mëngjesin e sotëm një njoftim të rëndësishëm për të gjithë ata që do të vizitojnë
Ramës i del kundër edhe ministri i tij, Majko: Mini Shengeni s'na duhet Një reagim kundër Edi Ramës për "Mini Shengenin" ka ardhur nga brenda qeverisë së tij. I ftuar sot në një takim me st
Çfarë po ndodh në PD? Katër ambasadorë të rëndësishëm shkojnë në zyrën e Bashës Kryedemokrati Lulzim Basha ka pritur në zyrën e tij katër ambasadorë të rëndësishëm. E ngarkuara me punë në ambasadë
Për Vuçiç më i rëndësishëm është qarkullimi i lirë i mallrave se sa njohjet e Kosovës Për Presidentin e Serbisë Aleksandër Vuçiç është më e rendësishme qarkullimi i lirë i mallrave dhe njerëzve se sa njohje
Trafik i rënduar te Dogana, policia ben njoftimin e rëndësishëm Policia Rrugore e Tiranës ka bërë një njoftim lidhur me situatën e qarkullimit pas situatës së krijuar në zonën e “Astir
Po kta u pajtuan? Kylie mbështet Travis në festivalin e rëndësishëm (VIDEO) Kylie Jenner ka udhëtuar drejt Houston këtë fundjavë dhe arsyeja na ka habitur të gjithëve. 22-vjeçarja ka shkuar në
Hoqi bluzën nga gëzimi, Costa: Goli më i rëndësishëm që kam shënuar (VIDEO) Douglas Costa vendosi ndeshjen e Juventusit mbrëmjen e sotme përballë Lokomotivës së Moskës, me një gol spektakolar në m
Ministria e Infrastrukturës me njoftim të rëndësishëm për testet e patentës së shoferëve Ministria e Infrastrukturës ka dhënë një njoftim të rëndësishëm për mbajtjen e testeve praktike për patent shofer. Në
Kosova merr lajmin e rëndësishëm para ndeshjes me Çekinë Kombëtarja e Kosovës këtë muaj do të zhvilloj ndeshjen më të rëndësishme në histori kundër Republikës së Çekisë. Medi